Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

no niektórzy wolą żyć w zaplanowanym życiu, chociaż nie wszystko da sie planować, bo życie jest tak dziwne i nieprzewidywalne że maskara. ja na przykład nie planuje często, bo nic z tego nie wychodzi. staram się żyć chwilą, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że lubisz Szymona Wydrę i Jego Carpe Diem.... Mi czasami brakuje takiej spontaniczności, działania pod wpływem bliżej nieokreślonego impulsu, chociaż z drugiej strony patrząc na ludzi to wydaję mi się, że dobrze być "ułożonym" człowiekiem to z pewnością pomaga nie zginąć w tym dziwnym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie nie ma reguły na to czy jest się ułożonym czy nie, w życiu dużo zależy od szczęścia, a szymona wydry nie słucham, i nie identyfikuje się z carpe diem, bliższe mi jest "next time there will be no next time" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście z tym Szymonem Wydrą to taki mały żart chociaz pora ku temu nie właściwa. A życie chwilą związane jest z tym właśnie carpe diem, dlatego przytoczyłem te słowa, tylko o to mi chodziło. Droga Jenny wiem, że jesteś senna a ja przynudzam, więc spław mnie i udaj się na spoczynek bo jutro będziesz na mnie zła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tu jest problem ze nie jestem senna. ale jesli nie chce Ci sie juz rozmawiac. to zrozumie to :-) a za nie bede.. nie beda miala o co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny już "... chyba najwyższy czas stanąć z prawda twarzą w twarz..." , dobrej nocy obowiązki mnie wzywają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś leci. Wczoraj praca, potem wożenie drzewa i byłem na grillu u teściów brata. A dzisiaj się nudzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo weekend jak sama nazwa wskazuje to koniec tygodnia a nie dwa tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Ty czepiaczu :P nie wiem jak Wy ale ja sie rozleniwilam strasznie i teraz mam problem z ulozeniem glupiej kartkowki, nie idzie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i właśnie dlatego długi weekend nie powinien być za długi :P a co do czepiania to wolałbym się czepiać czegoś innego niż słów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, bo to juz Twoj staly, firmowy tekst, ktory zawsze zaczyna sie od "wolalbym... " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal
Ty jestes latwy w obsludze chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadles komus w oko jak widze :) ale pomaranczka trafnie to ujela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu niby? i nigdy nie zaprzeczałem temu że jestem łatwy w obsłudze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×