Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

bardzo możliwe że brakiem wojska. nie ma gdzie sie charakter wyrobić bo za głęboko teraz młodziki uciekają w wirtualną rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo podoba mi sie ten pomysl ;) ja tez uciekam do lozeczka z nadzieja snienia o kobietach z dlugimi brazawymi wlosami i niebieskimi oczami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Mówiłam Ci już kiedyś że do życia potrzebuje ogromnych emocji, adrenaliny, a po za tym bez ryzyka nie ma zabawy czy jak wolisz kto nie ryzykuje ten nie ma :) No to co jak myślisz kto czyich myśli by się bardziej wystraszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam dzis dluzej pospac, ale obudzilo mnie sloneczko :) ale dzis bedzie piekny dzien :D nareszcie bedzie mozna zalozyc ciensze ubrania no i weekend majowy, ile macie wolnego? ja ide do pracy tylko w poniedzialek a potem laba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Scarletta, ja idę do pracy w środę i sobotę, także weekend nie ciekawy, dodam również, że dzisiaj również siedzę w pracy więc tylko pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak nauczyciele (moja żona również jest nauczycielką), sporo wolnego ale tylko iluzorycznie.... Mam na myśli te ciągłe rady, dni otwarte, wywiadówki, douczania i szereg innych działań podejmowanych na rzecz "dobra dzieci"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to nie narzekam, ponieważ nam mundurowym jest "cudownie", tyle zarabiamy, tyle przywilejów, tyle wolnego, takie awanse... szkoda pisać.... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj bylo goraco nie? a ja caly dzien kisilam sie na uczelni! i jutrn tak samo! ale zrobie sobie mala labe i nie pojde na zajecia do Staniszkis! :-) a jedyny plus tej uczelni to ze maja dzialajaca klimatyzacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×