Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Mariusz to moje gratulacje! jak tak dalej pojdzie to bedzie ekstraklasa ;-) a na uczelni zobacze w sobote jak bedzie bo to jeden z gorszych weekendow ale jedyne pocieszenie ze konczy sie tam moja edukacja! ;-) takze wiem ze dam rade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu u mnie jak na razie wzglednie dobrze choc nie wiem czy udalo mi sie zmobilizowac Jenny ;) Jenny - bedzie dobrze na uczelni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi ale nawet nie wiesz jak się wczoraj zmotywowałam ;p wzięłam prysznic i taka wena mnie wzięła na naukę że poszłam spać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz bardzo dobry mam nastrój :) jak zawsze :) właśnie piję kawę i muszę się zebrać bo mam kilka spraw do załatwienia :) a co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem właśnie nastawić staw skokowy u niezawodnego Wolskiego z Wojnarowej, w tej chwili liżę rany aby jutro być znowu gotowym na nowe wyzwania... Aniu nie pij kawy bo to szkodzi zresztą jak wiele rzeczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to aż tak źle z Twoim kolanem?? ja to przerabiałam 4 lata temu.. skręcenie stawu kolanowego.. a potem artroskopia bo kolano dalej zepsute było.. A wiesz że kawa to mój mały nałóg jako jedyny :) chociaż i tak nie przesadzam z nią.. mimo że ją uwielbiam i wszystko co kawowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to aż tak źle z Twoim kolanem?? ja to przerabiałam 4 lata temu.. skręcenie stawu kolanowego.. a potem artroskopia bo kolano dalej zepsute było.. A wiesz że kawa to mój mały nałóg jako jedyny :) chociaż i tak nie przesadzam z nią.. mimo że ją uwielbiam i wszystko co kawowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojaa z kolanem nie ma żartów. ja to 4 lata temu przeżywałam ;/ skrecony staw kolanowy potem 2 miesiace w gipsie a na koniec operacja :P ale teraz już jest wszystko w porządku :D a co do kawy to mój mały nałóg ;) wszystko co kawowe uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu staw skokowy a nie kolanowy, to mała subtelna różnica a w piłce to kolosalna różnica. Co do nałogów to ja ich niestety nie posiadam, kawę przestałem pić 3 lata temu i tak pozostało, papierosów również nigdy nie zasmakowałem. Jedynym moim nałogiem to jest sport od którego nie mogę się uwolnić, szkoda że moja żonka tego nie podziela. ale cóż zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojaaa to źle przeczytałam :P bo staw kolanowy to masakryczny ból i większe emocje wzbudza dla mnie ;p ale staw skokowy też nie za fajnie skręcić.. ja już weteranem jestem skręcania kostek ;p ale to dobrze że nie masz nałogów :) dla mnie najgorszy nałóg to palenie papierosów fuuuuj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde uzależnienie niesie ze sobą jakieś skutki uboczne, ważne żeby umieć z tym walczyć... Ja walczę z samym sobą codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację.. ja też walczę z dwoma rzeczami... brak motywacji a jak już jest to na chwile a drugie do silna wola.. też jest na chwile :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Aniu masz się czym zajmować, praca nad sobą też jest zajęciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi Fajnie że ok u ciebie. Jenny Haha na studiach ciężko a jakąkolwiek motywacje rozumiem doskonale. mario biedactwo. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja najbardziej jestem zmotywowana jak jestem zakochana :D a że nie jestem to tego skutki są :D ale też mam tak że jak sie zbiorę to dam rade ze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny Dasz rade na pewno :D Mario mam się zarumienić? Chyba by pasowało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Jenny pora działać, uruchom serce, daj się ponieść uczuciom i....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinko bardzo proszę, ale zrób to tak abym to zobaczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny tego kwiatu jest pół światu.... mario No przecież nie wsadze fotki całej buzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny załóż różowe okulary a ujrzysz Go w pełnej okazałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłucham Twojej rady ;) ale wiesz co jest najśmieszniejsze ;p ze zawsze jak kogoś sobie wypatrzę to okazuje się albo majtnięty albo w związku :D i takie te moje poszukiwania są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×