Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Aniu Ktoś tam czeka na Ciebie i z pewnością Go spotkasz, może nie dziś, nie jutro ale za tydzień, miesiąc, rok. Doczekasz się tego wielkiego uczucia o jakim wszystkie kobiety marzą od zarania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinko życzę sobie aby ujrzeć Twoją zarumienioną twarz, wiem że tego nie spełnisz ale pomarzyć mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny to sporo zawęziłaś krąg poszukiwań, może być zdecydowanie trudniej osiągnąć zamierzony cel, ale z tego co wiem to dobrze strzelasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinko to pozwól pozostać mi w swoim świecie, dodam świecie niespełnionych marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi zacznij trenować piłkę nożną, może tym szczęśliwym piłkarzem zostaniesz Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario wiesz jak się o czymś uparcie marzy to marzenie się w końcu spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wiesz podziwian Cię za Twoją pasję, nie każda kobieta ma takie zainteresowania. Moja żonka ciągle walczy ze mną o to by przestać już grać w piłkę, nie moge Jej zrozumieć ale przeciez kobiet rozumieć nie sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to w takim razie gratuluję spełnionego marzenia, oby takich spełnień było zdecydowanie więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario marzenia się spełniają, czasem trzeba długo na to czekać i ierzyć ale sie spełniają, sama teraz marze sobie o czyms skrycie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego Mariuszu pasuje zeby ta moja druga polowka tez byla pasjonatem futbolu ;-) a co do pasji duzo osob mi to mowi ze mam takie zainteresowanie meskie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinko zapewne nie zdradzisz Nam o czym marzysz?, widzę że tworzysz napięcie na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu może masz w sobie coś z mężczyzny, dobrze że tylko zamiłowanie i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobietki przepraszam Was ale musze pilnie uciekać, żonka wzywa a z Nią nie ma żartów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz na szczescie tylko mam to jedno zamilowanie meskie ;-) nic wiecej :-P. ja tez musze uciekac bo mnie mama znmu wola... ;-) bo musze jechac z nia ;-) takze milego dnia zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario - co do trenowania piłki przeze mnie to się nie da 8h w pracy na nogach jestem więc naprawdę się nie chce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie owoce zebrałaś? :P a co do telenowel to ja ich nie lubię i uważam za idiotyczne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi to nie jest telenowela ;p to serial ;p a owocny dzień był bo załatwiłam dużo spraw które mi zalegały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie serial to telenowela :P tasiemiec którego nie widzę sensu oglądać :P czyli jednak ciebie zmobilizowałem tymi groźbami... muszę częściej ci grozić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×