Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Ana ja to wiem doskonale i dlatego nie dzielę ludzi na wykształconych bądź nie oraz młodych czy starych. Wg mnie to doświadczenie życiowe świadczy o dojrzałości człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty na ten temat. to doświadczenie życiowe świadczy o człowieku :) Levvi na temat mężczyzn (albo i chłopców) to ja już mam swoją teorię :P ale zachowam ją dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich obserwacji wynika iż jeśli nie dostaniecie tego czego chcecie od kobiety albo co jest po nie waszej myśli to się fochujecie ;p koniec teorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo ważne w związku, ale to raczej tego właśnie kobiety oczekują od mężczyzn a nie odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana to może ja Ci troszkę pomogę z tym co kobieta może dać współczesnemu mężczyźnie; mianowicie musi być jego dopełnieniem, ma błyszczeć na wspólnych spotkaniach ze znajomymi, ma być na jego zawołanie oraz ma spełniać wszystkie jego zachcianki nawet najbardziej wyszukane. Zaznaczam, że to nie jest moje zdanie ale większości (nie wszystkich). Teraz możesz mnie już nie lubić za tą opinię, ale tak jest w większości przypadków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana tak jest w rzeczywistości i trudno to zmienić... Ale pociesz się, nie wszyscy są ulepieni z jednej gliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×