Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

scarletta- no wezme sie za socjologie :-) ale ogolnie teraz mam sajgon na uczelni! levi- socjologia jest ciekawa. ale zalezy kto ja wyklada :-) bo ja mam taka durna babe! eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na administracji miałem też durna babę ;] a jak chcesz to można ciebie zmobilizować do nauki porządnym laniem na goły tyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie straszę tylko informuję :P poza tym to ty musisz je wykonać bo w moim przypadku mogły by mieć podtekst erotyczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet -> np. ty bo jak bym to był ja to by mogło wyjść że to nie kara tylko co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sobie to raczej sie nie da, ale najlepiej bedzie jak juz zejdziesz ztego tematu, bo wiesz co sie moze wydarzyc jak kobietki sie zdenerwuja :P jenny slyszalam, ze ona jest niezla. i ta jej niesmiertelna, czerwona szminka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ciężko przytulić przez monitor ale jak się postaracie to na pewno coś wymyślicie okropnego dla mnie ;] (obym tego nie doświadczył)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta czerwona szminka ma swoja historie. polecam przeczytac jej bibliografie:-) ale powiem wam ze ta kobitka wykladz tak nam przekazuje z pasja ze nie znam nikogo takiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki, ja spadam, bo jutro wstaje strasznie wczesnie a Wy sie tu nie pozabijajcie :P dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Scarlet a z tym pozabijaniem to mam się bać? :P jenny -> a gdzie można ja dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×