Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

no wiesz mnie obecnie raczej nie stać na żadna książkę :P no dobra nie przedłużam bo miałaś znikać. dobranoc kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry? to juz chyba dobry wieczor :P ale zdaje sie, ze dobrze pracowales skoro ani jednego wpisu z dnia nie ma, jaki utarg dzisiaj? a moze kupowala cos jakas seksowna rolniczka? hehe :D ja jestem z lekka wykonczona, mialam dzis urwanie glowy a jutro tez musze wczesnie wstac :( wstane jeszcze przed kurami, masakra :( do ksiazek, ktore musze przeczytac dopisuje biografie J. Staniszkis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta -> do wieczora jeszcze daleko ;] będzie dobrze uporasz się z tym co masz zrobić :) a własnie nie ma ktoś z was książki "Gwiezdny Pył"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam. wlasnie sobie przypomnialam, ze mialam sie dzis zapisac do biblioteki publ. ale przez ten mlyn zapomnialam :( nie wiem jak Wy, ale ja jak juz zobacze jakis film albo przeczytam ksiazke to rzadko do nich wracam drugi raz, choc mam kilka ulubionych pozycji :P fajnie, ze jutro piatek, hurra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wracam tylko do tych filmów i seriali które wywarły na mnie duże wrażenie :) a po piątku sobota i pewnie w sobotę też idę do pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny przyjdzie i na Ciebie pora, choc ja nie narzekam nigdy jak moje kolezanki, bo wiadomo jak dzis z praca. nieraz nie moge zniesc tego narzekania a one z kolei nie moga zniesc mojego dobrego humoru dzien w dzien. ale tak juz jest, ze jak sie kiedys przezylo strach o prace to pozniej ja sie bardziej docenia :) ile Ci jeszcze zostalo jenny do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie masz. no cóż muszę jej szukać dalej ;] a audiobooka nie chce :P o jakoś nie kuszą mnie książki o kibicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o czym jeśli można wiedzieć? ;) oczywiście pytam z ciekawości bo ja dziewczyna nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pisały, że potrzebują iskry żeby rozruszać forum, więc spróbujemy razem na nowo rozpalić ten wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz napiszesz, że rozpalić to można kobietę a nie wątek, a ja Ci na to że owszem kobietę również można rozpalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×