Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

lub stracisz :P niemniej powodzenia wiecie co tak myślę że pasuje się wziąć coś za swoje ciało :P i dobranoc, kolorowych życzę a nawet rzyczę ;) jutro trzeba wstać a się zasiedziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeżeli chodzi o granacik, żeby ten wątek rozruszać to pozwólcie, że ja załatwię, to moja profesja. Jak nie wystarczy to dorzucę w gratisie jakąś bombeczkę ot tak dla zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi kobietki wczoraj "usiadły" na Tobie, ja też to lubię ale raczej nie w takim wydaniu. Troszkę Je zdenerwowałeś, ale im bardziej złe tym bardziej pociągające, oby tylko nie nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi mam prośbę odpisuj zdaniami, albo chociaż kombinacją kilku wyrazów ( wiem, wiem kilka to dwa wyrazy). Jakoś będzie miło prowadzić dialog a nie monolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie przeszkadzam drogi kolego, pracuj, rozwijaj się i szukaj tej jedynej, niepowtarzalnej okazji zostania kimś wyjątkowym... Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! levi niezle sie urzadziles, w pracy proznujesz, odpisujesz na posty. staraj sie chlopie, bo nie przedluza Ci stazu :P jenny wspolczuje Ci, ale musisz sie zawziac i ogarnac ta socjologie. ja ciesze sie strasznie, ze studia juz skonczylam, bo wymeczylam sie troche :( mario atmosfera jak widzisz polepszyla sie, bo kobietki sie za to wziely choc granacik malutki nie zaszkodzi :) mam wrazenie, ze iskra by sie nam przydala, to co jak bedzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
socjologia jest porypana ;] a co do stażu to dzisiaj ruchu nie było więc czasem zerkało się na kafe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchu nie bylo? wczoraj tez tak twierdziles ale utarg 1,5-2 tys., bo taki podales to niemaly utarg :P wiesz, ze przez Twoje biadolenie nawet nie zauwazylam, ze przewaznie piszesz polslowkami? ech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie jestem taki jak kobiety. mówię krótko i rzeczowo :P a w tym sklepie utarg ok 2000 tys dziennie to mały utarg. normalny to 5-10 tys dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, zeby sie nie okazalo, ze utarg jest maly odkad Ty tam przyszedles :P dobra, koniec zlosliwosci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to normalne że tak jest bo utarg bardzo zależy od pogody gdyż to sklep z częściami do maszyn, ciągników rolniczych i narzędziami itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×