Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

wiesz to nie takie proste z tym wujkiem. duzo pisania. ale pomyśle nad tym bardziej :-) wtedy jak by mnie przyjeli to okna bym musiała wymienic na metalowe :-) iż takie uroki mieszkania na takim osiedlu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny to jest praca jak każda inna, sam myślę o przenosinach tylko muszę zrobić jeszcze jeden kurs instruktora. Zaczynam już niedługo, także szykują mi się wyjazdy do W-wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, że nie chce tylko mogą mi odział rozwiązać a co z tym idzie przenosiny o których wcześniej pisałem mogą stać się realne. A ja nie chce stąd wyjeżdżać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny są sprawy w życiu, które trzeba wziąźć w soje ręce, praca jest jedną z takich spraw. Jeżeli masz możliwość to działaj bo szczerze powiem, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo już 1:30 a mi się nie chce spać, więc pomyślałem, że może Ty chcesz iść spać?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę tylko, że przedtem spałem 3 godz., więc teraz bezsenność mnie dopadła. Jutro mam trochę spokojniejszy dzień w pracy, więc dam radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny nie ma jak uprzejmości wobec siebie o 1:35, to naprawdę buduje (śmiech). Mam pytanie a pracę na jaki temat pisałaś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłka nożna i towarzyszące jej otoczenie jest cały czas obecne w Twoim życiu. Ty naprawdę kochasz piłkę nożną?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że moja żonka nie jest zakochana w piłce nożnej tylko we mnie (śmiech). Byłoby Jej łatwiej zrozumieć moje poświęcenie dla tej dyscypliny sportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci, że jak na kobietkę to masz niecodzienne upodobanie, ale brawo za to. Większość kobiet uważa, że ten sport jest bez sensu, zresztą jak wiele rzeczy na tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak już jest :-) są gusta i guściki :-) zawsze znajda sie przeciwnicy.. ale wszystkim nie dogodzi :-) ja np doszlam do wniosku ze w dzisiejszych czasach trzeba byc hedonista :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli przyjemność i rozkosz jako najwyższe dobro i cel naszego życia. Miłe to i przyjemne stwierdzenie ale czy do końca tak jest, chyba nie. Cierpienie jest nieuniknione w życiu każdego człowieka. Jenny rozwijasz się niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny Ty stawiasz na hedonizm a ja stawiam na Ciebie. Reasumując, nic tylko słodkości nas czekają w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×