Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Okolice zauważyłem, że jeżeli pojawiam się na forum to znikasz gdzieś tam... Wierzę, że to nie moja obecność to powoduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje skojarzenia tez odbiegaja od tematu :P chlopcy nie chce Was ponaglac ale o 20 opuszczam was i zabieram sie za ksiazke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta masz rację trzeba się rozwijać, a dobra książka jest tego najlepszym przykładem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta chyba się skuszę i oglądnę skoro polecasz:) mario tak wyszło że musiałam odejść od komputera:P i twoja obecność na prawde nie ma na to wpływu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okolice uspokoiłaś mnie... Scarletta wiem o tym, tylko książka jest jednym ze sposobów tego rozwoju oczywiście wg mojego rozumowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co może rozwijać?... Może podróże, może wymiana poglądów na dany temat z innymi osobami, może jakieś doświadczenie życiowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ze swojej strony polecam Wam książkę "Potęga podświadomości", powiem szczerze, że naprawdę warta przeczytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczułem się jak uczeń w szkole... Czyżby odpowiedź na wcześniej zadane pytanie nasunęła się samoistnie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądnijcie sobie dokumentalny "what the *bleep*: do we known" i "what the *bleep*: down the rabbit hole" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potwierdze, nie zaprzecze :P milo sie gada, ale czas jest nieublagany, zegar juz bije a wiec .... odchodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×