Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

dobra, juz koniec zlosliwosci :) jaka pogoda w Lacku? u mnie fatalnie, wybieralam sie do Sacza, ale popatrzylam co sie dzieje za oknem i spasowalam, nigdzie dzis nie ruszam tylka, tym bardziej, ze w pon juz musze do roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta do Nowego Sącza dzisiaj nie proponuje przyjeżdżać ze względu na korki oraz tragiczną pogodę, która może dzisiaj niejednego przechodnia niemile zaskoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zrezygnowalam, u mnie porzadnie leje, siedze pod cieplutka koldra, slucham jak pada i ciesze sie, ze zostalam w domu :( mam nadzieje, ze w pon bedzie lepiej, bo wtedy trzeba sie bedzie ruszyc z domu. a Wy jakie macie plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały dzień załatwiam wszelakie sprawy związane z prawidłowym funkcjonowaniem rodziny, wieczorem natomiast wybieram się do pracy na kolejną nockę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet - nie jest źle skoro możesz zostać w domu :) Mario - a gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawidlowe funkcjonowanie rodziny? piekna metafora :) ja codziennie tym sie zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej moje słonka. U mnie pogoda masakara na szczęście wiać przestało. Mario Cuż za piękny wstęp w dzisiejszy dzień :D Miło Cię widzieć . Scarleta Lenistwa ciąg dalszy? Plany na dziś jakie? Leviatan Nie mam Cię zamiaru osaczać nawet Cię już o to nie zapytam, po prostu są rzeczy które powinien wykonać facet według mnie. A ty już rób jak chcesz twoje klocki twoje podwórko a kogogo zaprosisz do zabawy też twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina witaj! lenistwa cd, bo pogoda za oknem zniechecila mnie do wyruszenia w miasto :) zgrabnie ujelas prawde o levviatanie, po prostu nic dodaj nic ujac :P a Ty jakie masz plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pracy nie piszę na ogólnodostępnych forach, nie za bardzo mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jestes tajnym agentem? w takim razie ja tez wiecej nic nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie agentem chyba, że ubezpieczeniowym... Witam Cię Katerina23...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem z dalszych
okolic Nowego Sącza :P:P ale czesto bywam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario musialbys sie bardziej postarac, zeby mnie obrazic. ale cos za cos, wiec skoro Ty nic nie mowisz to ja tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Domyślam się mniej więcej twojej pracy może nie dokładnie ale cos mi tam swita tak że ja rozumiem. Scarletta Widzisz czasem mi coś ładnie zgrabnie wyjdzie :D A plany jak dopije kawę to gimnastyka , a póżniej pranie , sprzątanie , obiad no cuz szara rzeczywisctość dnia codziennego zlewająca się z szarością za oknem. Tęsknie za wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×