Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

Gość cbercyber
fajnie ze jestes, okna dokonczonr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdę mówiąc nie, zajęłam się czyms innym nagle musiałam odłożyć, nie uciekną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam innego nicka i jak tak myslę, ze jak zaliczę wpadkę, to bedzie się działo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Cię przepraszam ktoś przyszedł i musiałam przerwać i za chwilę pewnie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, ze nic złego ale tu piszę bardziej anonimowo i jest łatwiej mówić o intymności w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów z tej grubej...:) chyba jestem staroświecka, bo nie lubię jakiś udziwnień więc podstawowe lubię, a przede wszystkim najbardziej to wszystko przed...a nawet po...:) czyli gra wstępna, duzo uczucia itd. Wiem upierdliwe i mało konkretne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię czyjejś dominacji, wulgaryzmów jakiś dziwnych dodatków chyba ogólnie romantycznie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie większośc panów tak lubi Nie wiem, zależy od okoliczności wszystko, to ma się dziać spontanicznie i moze okazać się, ze teraz i tu...tak..a kiedy indziej zupełnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie miałam przelotnej znajomości, zawsze był to zwiazek i wyłączność przynajmniej z mojej strony galopuje i widok...:) no tak, takie rózne widoki są dobre do okreslonego wieku :) ale ja już mam jakąś obsesje podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy określiłbyś się, że ponad przeciętność myslisz o seksie? czy takie rozmowy w sieci z obcą to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×