Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

obie strefy sa wazne ta i ta, nie da sie bez seksu zyc, ale nie wiem proponuje cos Co Ci nie odpowiada, np. sex analnu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie o to chodzi. mimo wieku :D nie jestem jakas zacofana...:) tak ogólnie coś nie gra plus te upodobania. Wspominałam o niedopasowaniu, ale temat ucichł, może nie to jest najwazniejsze. Zreszta może wina po mojej stronie, on jest drugim facetem w moim życiu, zawsze był mąż i takie a nie inne doświadczenia, moze mam opory w głowie, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdyby zaproponowal Ci sex analny, no chyna ze to robicie, zakonczenie w twoich utach zgodzilabys sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiasz z czterdziestolatką :) nie ma dla mnie jakiś tabu, to nie o to chodzi. Jak jest uczucie, to można wszystko, no prawie wszystko, bo wiadomo są granice... Ale przyznam, ze mam naturę romantyczną i wolę tą całą otoczkę i delikatny, subtelny seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stringi:) rozmawiasz z czterdziestolatką nie ma dla mnie jakiś tabu, to nie o to chodzi. Jak jest uczucie, to można wszystko, no prawie wszystko, bo wiadomo są granice... Ale przyznam, ze mam naturę romantyczną i wolę tą całą otoczkę i delikatny, subtelny seks egoista w łózku?:) czesc🖐️ nigdy tu nie pisałam ale zaciekawiło mnie to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak teraz przejrzalem jeszcze raz nasza rozmowe, i mysle ze Ty chcesz tak bardzo romantycznir , nastrojowo, poprzytulac sie, z zatmodfera, a on jakgdyby tak od razu mechanicznie, moze to jest spowodowane tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on chce bym była kimś kim nie jestem, nie umiem być ani w życiu ani w łóżku. Potrzebuje drapieżnej, silnej kobiety dla której zrobi wszystko :) Konflikt polega na tym, ze tez wolę dawać niz brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] stringi:) on chce bym była kimś kim nie jestem, nie umiem być ani w życiu ani w łóżku. Potrzebuje drapieżnej, silnej kobiety dla której zrobi wszystko Konflikt polega na tym, ze tez wolę dawać niz brać. a kobieta drapiezna juz nie daje nic z siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam, a le skończyło się napadem śmiechu. Nie potrafie odgrywać takiej roli, po prostu nie umiem, nic na to nie poradzę.. Nie wiem skąd to sie bierze u mężczyzny, by chcieć być nawet poniżanym w pewien sposób..Dla mnie takie zachowanie jest nie do pojecia i moze to dziwne ale mnie od jakiegos czasu martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa teraz kumam :) facet lubi uległosc w seksie?:) uuu to rzeczywiscie problem dla kobiety o innych preferencjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 w Jego pojęciu daje, ale w moim kompletnie nie. Ja czuję ogromny dyskomfort psychiczny, gdy wiem ze mam wówczas taką przewagę. I zastanawia mnie skąd wynika taka potrzeba u mężczyzny, taki "dopomagacz"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale mam być nawet bezwzględna w oczekiwaniach, żądaniach itd mnie to zniecheca, to nie mój świat erotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stringi:) v34 w Jego pojęciu daje, ale w moim kompletnie nie. Ja czuję ogromny dyskomfort psychiczny, gdy wiem ze mam wówczas taką przewagę. I zastanawia mnie skąd wynika taka potrzeba u mężczyzny, taki "dopomagacz"?? Ma to zapewne gdzies podłoze w postrzeganiu kobiet ;) w obrazie kobiety jaka go podnieca. silna pewna siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz na jakis czas mozna wszytskiego sprobowac, ale jak tak non stop to zaczyna meczyc ta druga strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×