Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

ja pisalem, ze lubie np. pozycje na stojaca, kiedy partnerka lezy na brzuszku, a ja na niej, lubie konczyc w ustach partnerki, chyba normalne nie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majteczki:-)
A ja uwielbiam stringi i tylko je noszę pod wszystko, a nawet same :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie jakies innych nie mam , lubie jeszcze zrobic kobiecie masaz, wycalowac ja cala, bardzo tez lubie kobiece zadbane stopy, lubie jak mimi mnie dotyka po penisie i to chyba wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wysalowal bym Cie po tych pleckach,lubie zaczac tak na pieska, potempartnerka kladzie sie na brzuszek a ja spokojnie dzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie... my zostajemy z problemem. Takie masło maślane, bo zawsze ktoś z nas będzie poszkodowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie Ci łatwo znaleźć kobietę i stworzyć dobry związek, bo większość kobiet tak lubi. Mnie jest z tym trudniej, często zastanawiam się nad Jego wyborem, bo w gruncie rzeczy wybrał kobietę nie odpowiadającą Jego oczekiwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie naprzyklad pociaga pozycja jkobieta na brzuszku a ja na niej, powiem ze nie wiem dlaczego cos w niej jest fjanego, co mnie podnieca, a ty jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powinnam dociekać skąd takie upodobania i czy można to zmienić. Z jednej strony czuję się niekomfortowo "tak" robiąc, z drugiej strony wiem, ze jak nie robię jak On marzy, to tez wychodzę na egoistkę. Gdzie złoty środek? Przeciez na seks nie da sie grafiku ustawić, to ma być spontaniczny akt a nie jak zmianowa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ma byc spontaniczne , a nie jakies wedlug rozkladu dzis o godzinie 17 a jutro o 21 a nastepny raz 5 lipiec, tak sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że to Twoje upodobanie wynika z poczucia bycia mężczyzną. Swoim ciałem "przykrywasz" kobietę, a więc z jednej strony dominujesz nad nią, a z drugiej otaczasz opieką ,ja to tak sobie tłumaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to łatwe dopasować się i na co dzień i w nocy. A życie seksualne przekłada sie na dzień, a dzień na noc itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie moge byc na partnerce a ona na brzuchu bo mam za dużego i mówi ze ja boli... Chciałbym mieć ten centymetr mniej... Na pieska tez musze uważać, tyle strat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odpowiada, jak i każda inna. To zależy od dnia, chwili, też nie da sie przewidzieć wcześniej. Ogólnie jestem za urozmaicaniem wszystkiego, bo rutyna to chyba najgorsza rzecz, oraz traktowanie seksu jak obowiazek lepiej sobie darować... Ale nie do przyjęcia sa dla mnie sytuacje gdzie jest jakas agresja, choćby emocjonalna. W ogóle mnie to nie podnieca, wręcz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] stringi:) myślę, że to Twoje upodobanie wynika z poczucia bycia mężczyzną. Swoim ciałem "przykrywasz" kobietę, a więc z jednej strony dominujesz nad nią, a z drugiej otaczasz opieką ,ja to tak sobie tłumaczę a jak kobieta lubi na jeźdźca tzn że ma raczej tendencje do dominacji?:P W sumie to szkoda że się mijacie w erotyce:O Ja bez współgrania w seksie nie potrafiłabym funkcjonowac w zwiazku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrazam agresi w lozku, to jest dziwne i nie poprostu nie, a jak sadzis zco przemawia ze lubi ekonczyc w ustach partnerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 to chyba uproszczone bardzo, co napisałaś. Chodziło mi bardziej o takie wykorzystywanie sytuacji, ze im bardziej drastyczne moje rzadania tym lepiej, w cale niekoniecznie wiażące sie z samym aktem. Jakies psychiczne podłoze tego, to mnie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież pomimo mojego wieku :D nie jestem zacofana i tylko po bozemu..:) lubię rózne pozycje, żeby było jasne, jedne bardziej inne mniej. Też pewnie zależy od wielu czynników, nawet od tych o których wspomniała Pan powyzej :) A co do kończenia w ustach partnerki, to myslę, ze to wynika z tego (jak męzczyzna tak lubi, a kobieta na to sie godzi), ze jest to absolutna akceptacja drugiej osoby i chęć bycia jak najbliżej, najpełniej. Ale to tez moze spotkać się z krytyką innych, co jest rzeczą zupełnie naturalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×