Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

miło mi za te buziaczki :) no cóż chce być podporzadkowany mojej woli, zrobi dla mnie absolutnie wszystko. Chce być "na rozkaz" itd...czyli takie odgrywanie czegoś tam. Nie chce tu szczegółów wiadomo. Nie mówię z nikim o tym realnie, chciałabym dociec o co tak na prawdę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się, ze prędzej czy później to hamowanie tych jego upodobań sprawi, ze całkiem przestanie się układać w seksie, a to przełozy się na zycie codzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] stringi:) miło mi za te buziaczki no cóż chce być podporzadkowany mojej woli, zrobi dla mnie absolutnie wszystko. Chce być "na rozkaz" itd...czyli takie odgrywanie czegoś tam. Nie chce tu szczegółów wiadomo. Nie mówię z nikim o tym realnie, chciałabym dociec o co tak na prawdę chodzi. Powinien mieć dominujacą kobietę która kreci pantoflarz :P dla mnie taki facet jest aseksualny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 te upodobania nie wyszły od razu... Nigdy bym się nie spodziewała, bo fizycznie jest stuprocentowym silnym przystojnym mężczyzną. Jest troche młodszy ode mnie, ale przeciez wiadomo, ze nie to jest powodem... i na co dzień nie przejawia zachowań typu pantoflarz, choć jest niezwykle uczuciowy, co mnie akurat ujęło. To jest wyłącznie w seksie. Ale widzę ze lubi zdecydowane kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Cię zaskoczę :) nie stringi i nie białe, ale ładne koronkowe z niebieską wstawką, takie między bokserkami a figami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszule z krotkim rekawem w delikatne prazki, taka leciutko kremowa, skarpetki pasujace do jasnych spodni i butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następny co mnie idealizuje..? :) nie chcę psuć klimatu, ale jestem zupełnie przecietną kobietą z niedoskonałościami w moim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jesteś gustownie ubrany :) skąd wynika fakt, ze trudno znaleźć Ci kobietę do życia? Pewnie jestes atrakcyjnym mężczyzną, czy masz jakieś szczególne wymagania, o których wczoraj nie pisałeś? Musi to być bardzo ładna kobieta, bo ze bardzo zadbana to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie robiłam problemu z wyglądu, ani nie był tragedia fakt, ze lata płyną...póki nie nastapił rozwód. Popadłam w straszne kompleksy, z których cięzko mi wyjść, to jest dla mnie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×