Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cybercyber

stringi

Polecane posty

dlaczego, podoba mi sie ameryka poludniowa, cala ich kultura, wszystko jest inne, posmakowac ich jedzenia, zapoznac ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz tak serio, jestes sama proponuje Ci spotkanie, i chce sie z Toba kochac, zgadzila bys sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem...świat realny jest tam, my jestesmy tu... nie wiem, to zalezy od róznych rzeczy, musiałbyś sie okazać taki jak jesteś np tu, a rzeczywistość często bywa rózna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak można sobie zyć wyobrażeniami o drugiej osobie, a spotkawszy się poczuć coś zgoła odmiennego , rozumiesz..? To sie ma w obie strony rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi jakbys sie zachował umawiając z obca kobietą, którą znasz tylko z rozmów przez internet i okazałaby się pomyłką i to kompletną, a spotkanie na "tak lub nie" to co bys zrobił...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zmienmy temat, widzialas ostatnio w telewizji jakie goscio prawdziwki znalazl, sezon na grzyby sie zaczyna widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale nie chciałam byś poczuł że z Twojego powodu. Ty mógłbys się okazac np super przystojnym facetem, a ja np starsza i przecietna kobieta, to jak miałabym sie czuć wtedy? Nie byłoby nikomu przyjemnie, ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w occie rydze, ale przepis mam gdzies w zeszycie, o ile został tam jeszcze...Robilismy z b. mężem jak mnie jeszcze kochał :) Borowiki i koźlarze susze po prostu, rydze tez na maśle super z solą, no i sos i zupa grzybowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D teraz to będzie bezpieczny temat o pogodzie, grzybach i chorobach...czyli adekwatny do mojego :P wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvghj
o kurde długo już ze soba piszecie nie chce mi sie czytac wszystkiego ale spotkaliscie sie? jak tak to jak było a jak nie to dlaczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×