Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość @Adrian

Czy facet powinien się depilować?

Polecane posty

Gość atanazy_k
elegancki... haha, może jeszcze te swoja elegancje ma na pokaz?? co za ograniczenie, oceniac kogos po ogoleniu fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do reserved
zyebie nikt tu nie pisze o goleniu rąk czy nóg :O ale niektóre miejsca powinny być ogolone i juz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uwielbiam jak mężczyzna
jest owłosiony. Klatka,brzuch,intymne okolice. Podnieca mnie to niesamowicie. Musi tylko dbać o higienę i to wystarczy. Depilację u panów uważam za spedalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvcngcngfc
facet wydepilowany=facet zadbany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotowa na gejowo
nie powinnien. A kto musi sobie powiekszac w ten sposob optycznie ptaka, niech nie pisze o higienie. Zreszta jak potrzebujesz potwierdzenia tlumu to znaczy ze nie za bardzo ci to powiekszenie pomoglo. I wierze facetowi ktory napisal ze laski same pchaja mu sie do lozka-widac ma wielkie owlosione jaja ! Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvcngcngfc
jeśli się nie depilują to niech spierdalają i nie proszą o seks oralny, jak chcą być dzikusami to niech nie zawracają głowy swoimi potrzebami swoim paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachumotopompa
dla mnie to jest pedalskie jeżeli ktoś sie myje chociaż raz dziennie to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym zlego
ja sie nie depiluje bo juz jestem wydepilowany laserowo pod pachami, na brzuchu i cale bikini. do tego jestem obrzezany. mojej zonce sie podoba. a tak na marginesie to 80% facetow na zachodzie jest wydepilowanych wiec w czym problem?? wloszki sie wogole nie depiluja i nikomu to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deelight
powinien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro bierzecie
fiuta i pod pachami moze depilowac ale niech mu nie przyjdzie do głowy zeby golic klate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna '80
facet powinien być wygolony :) a kobietki to bardzo doceniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włochaty
a ja sie nie depiluje. Jak jakiejś nie pasuje - to niech spierdala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już nie te czasy że facet
mógł sobie pozwolić na bycie małpą :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips
Witaj Adrianie, domyślam się, że mówiąc o depilowaniu się przez mężczyzn nie masz na myśli usuwania włosków z cebulkami (jak w przypadku kobiet), ale po prostu golenie partii ciała, które wymieniłeś. Odnosząc się do pytania, które zadałeś nie ma jednoznacznej odpowiedzi „czy powinien, ponieważ wszystko zależy od indywidualnych preferencji danej osoby. Może zaciekawi Cię, że jak wskazują badania, do mniej lub bardziej regularnego golenia włosków z okolic miejsc intymnych przyznaje się obecnie aż 57% panów, a pach 55%. Decydują się oni na to z wielu powodów: wygody, higieny czy zwiększonej efektywności działania antyperspirantu. Nie bez znaczenia są także preferencje niektórych kobiet. Na rynku funkcjonują nawet specjalne urządzenia dla mężczyzn, służące właśnie do bezpiecznego i szybkiego usuwania włosków z różnych partii ciała bodygroomery. Gdybyś Ty, lub któraś z obecnych w tym wątku osób, zainteresowana była tego typu zakupem, ze swojej strony zaoferować mogę pomoc w wyborze konkretnego modelu. Można skontaktować się ze mną pisząc na adres ekspert@philips.com. Pozdrawiam, Ekspert Philips _____________________________ Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arthur
Czesc. Mam na imie Artur. Od wielu lat sie depiluje wszedzie, jedyne wlosy ktore mam to brwi i żesy. Moja małżonka uwielbia ze dbam o siebie. Wiec nie uwazam zeby to bylo gejowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy mezczyzna nie moze byc meski bo meskosc jest passe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×