Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozaiakkakaka

Wygodne buty na ślub..

Polecane posty

Gość patrycja perska
Ja miałam problem - duże stopy. Ciężko było coś znaleźć pode mnie. Wybrałam buty ślubne Warszawa u nich - http://www.unibut.net/kolekcja Zrobili mi buciki na wymiar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to żeby były wygodne, w końcu trzeba być na nogach całą noc. Dlatego ja uważam, że akurat na tym nie warto oszczędzać! W sklepie, w którym zdarza mi się kupować buty widziałam, ze mają kolekcję ślubną, tylko chyba nie jest dostępna online. W każdym razie, jakby któraś z Was była w Krakowie to odwiedźcie Conhpol w Bonarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mierząc suknię ślubną, dostałam do przymiarki buty La Boda (czółenka z piękną kokardką). Buty rzeczywiście bardzo ładne, delikatne. Po jakimś czasie mierzenia zaczęły mnie trochę boleć palce u stóp. Ostatecznie zdecydowałam się na La Marka (buty miękkie, z koziej skórki, bardzo wygodne). Jednak La Boda moim zdaniem są ładniejsze :-). Cóż u mnie zwyciężył komfort i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doma111
Osobiście gorąco polecam butki z firmy La Boda. Bajka jakie wygodne. Mam z tej firmy 2 pary butów i jestem mega zadowolna, poza tym firma farbuje buty po ślubie także uważam iz jest to świetna opcja jeśli ktoś nie potrzebuje butów w kolorez biel czy ecru. Buty są skórzane na początku wiadomo trzeba troszku rozchodzić ale to skóra więc bez obaw. Mają świetne designerskie butki więc jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zamówić sobie buty z www.bialebuty.com.pl Ja miałam z tej strony, sama zaprojektujesz, jaki kolor, materiał, obcas, ozdoby, zapięcie. Są super wykonane i bardzo wygodne, bo podajesz dokładne wymiary stopy, a przy tym niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość san22
czy mógłby ktoś podać miejsce gdzie można kupić buty LaBoda?:) z góry dziękuję:) pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia K
SAN 22 --> buty La Boda na pewno mają w salonie sukni ślubnych Karolina na Długiej ale można je jeszcze kupić w Tarnowie w Miss Cherie Co do innych miast to się nie orientuję. Pozdrawiam :) Ja jeszcze jestem przed kupnem - dam znać po fakcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mialam ryłko po prostu nie mogłam chyba lepiej wybrac mega mega wygodne polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy chwałą Ryłko więc coś w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam białe buty do tańca na swój ślub. Wcześniej kupiłam buty z firmy La Boda i później żałowałam bo ledwo wytrzymałam mszę w tych butach. Po przyjściu na salę od razu przebrałam je na te do tańca, bawiłam się w nich do białego rana, czując się jak na boso. Na prawdę polecam buty do tańca. NIe musicie nawet kupować ich jako te buty na zmianę, bo podeszwa jest ze styrogumu i można je nosić także na zewnątrz. Jeśli by był ktoś zainteresowany to mam do sprzedania takie buciki w rozmiarze 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda080
http://alebuty1.net/1145,buty_do_tanca_takze_na_wesele_kolekcja_artis.html#.UvzFgn-GIZx właśnie te mam na sprzedaż w rozm. 36. Mega wygodne. Te buty kupiłam sobie na zmianę, a wcześniej kupiłam buty firmy La boda , jednak w nich ledwo wytrzymałam mszę bo ten otwór na palca ranił moją stopę. Fajne w firmie la boda jest to że później oni mogą przefarbować te buty na dowolny kolor, ale i tak polecam buty do tańca. A jeszcze wielki plus dla tych tanecznych to to że jako jedyna na sali nie ślizgałam się na posadzce ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!!! Ja Wam powiem tak, miałam naprawdę mnóstwo przygód w poszukiwaniu bucików ślubnych, najpierw kupiłam dwie pary na allegro - niby skóra ale sztywne jak cholera, później kupiłam jedna pare w salonie slubnym - na przymiarce sukni odpadl mi obcas!!! W końcu, calkiem przypadkiem trafiłam na to forum i... dziekuje Wam!!! Kupilam buciki LA Boda - po prostu miodzio!!! tanczylam cala noc a co więcej..... TERAZ W FIRMIE LA BODA PRZEFARBOWALI MI BUTY NA KOLOR ZŁOTY!!! Są naprawdę zjawiskowe! Szczerze polecam tą firmę, podobno robią teraz buty również kolorowe - chyba zostanę ich stała klientką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzebiankaa
ja kupilam na miare na stronie bialebuty.pl, rozne modele a do tego mozna wszystko zmienic tzn rodzaj i wysokosc obcasu, material, kolor, zapiecie takze tak na prawde to but wychodzi jakby z wlasnego projektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam takich dylematów. Buty na obcasie będę mieć góra 2-3 godziny a potem ubieram czerwone trampki :-) Sukienka ma krótszy przód i dłuższy tył. Fajnie takie buty z nią kontrastują.Dodam że świadkowa i wszystkie koleżanki również zamierzają zmienić szpilki na trampki... Z tym że impreza będzie w plenerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze tematów podniesiesz żałosną reklamą? Myslisz, że znajdziesz tu idiotów, którzy się na to złapią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania miziak
Magda - super, miałam bardzo podobne, takiej samej wysokości. Oczywiście, że da się w takich przetańczyć całą noc. Ja miałam dokładnie takie same - świetne, dobrze dopasowane i można się bawić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merg ma też świetne białe buty na płaskim obcasie - patrzcie też na nie. ja miałam buty na płaskim w rezerwie, na wypadek gdybym chciała przetrwać do rana. Jednak na szpilce nie da się tańczyć jakoś bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertOBI
Najwygodniejsze to ze skóry i robione na miarę. Ja swoje zamawiałem w firmie Spilliaert bo mój tata kupuje u nich od lat więc są już sprawdzone pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargonis
Miałam białe czółenka Merg, ale to na własnym ślubie. Kiedy jestem gościem to zakładam po prostu czarne szpilki - nie wyobrażam sobie innych butów na takiej imprezie, chociaż też zależy jaką kieckę mam na sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunna7
Pytanie, czy stawiasz na wygodę, czy na look? Ja niestety z racji mojego wzrostu muszę iść w wysokich szpilkach i nie ma zmiłuj się. Zatem wyzwaniem będzie znalezienie takich wygodnych :) Polecam Wam ciekawy artykuł na temat butów ślubnych na http://wedly.pl/buty-na-wesele/ , z pozoru wydaje nam się że wybór jest niewielki, że tylko kolor biały wchodzi w grę, a tymczasem, możemy naprawdę sporo kombinować z butami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goestels
Doskonały przykład - https://www.paradashop24.pl/kotyl Kupujcie markowe, wygodne obuwie, bo jednak wesele rządzą się swoimi prawami. Nie ma co chodzić w butach, które nie będą gwarantowały wygody - tym bardziej tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygodne, eleganckie każda tak chce:) tez się nalatałam za butami, ostatecznie kupowałam w Kribut (chyba tak się to pisze) na witolda w R-m jestem zadowolona ale zależy kto co lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaff
Dobre, bo solidnie wyprodukowane buty sprzedają na stronce butyslubne.com.pl. Te skórzane co ja zamówiłam to można nimi gwoździe wbijać:) bardzo porządny obcas, przetrwały wesele bez żadnego uszczerbku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×