Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciemieznica

plot drewniany ryflowany - opinie

Polecane posty

Gość lovedubrovnik
do wszystkich, ktorzy mysla o kupnie płotu na przyszły rok -> bardzo polecam z andrewexu ;) sluzy mi juz rok i musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem wytrzymalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandraX
dubrovnik, brawo za wybór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod warunkiem odpowiedniej impregnacji - jest to dobre rozwiązanie. Osobiście lubię naturalne ogrodzenia - a drewno daje nie tylko dobrą izolację wzrokową, ale także ten naturalny akcent ... Swoje drewniane meble i ogrodzenie ogrodowe impregnowałam olejem Impredur i jestem bardzo zadowolona. Teraz producent oferuje sporą promocję na tego typu asortyment - z tego co się orientuję do końca listopada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz na myśli produkty Flugger? też bardzo lubię tego duńskiego producenta :) w sumie to jest chyba dosyć popularny także w Polsce, mają całkiem sporo swoich sklepów w wielu miastach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
promocja na wybrane produkty Flugger jest do 30 listopada tutaj jest więcej info http://flugger.pl/Flugger%20Farver/Home/Om-Flugger/Pressemeddelelse/Presse2013/OlieEllerVand.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo super można zrobić zapasy na przyszły sezon :) planowaliśmy impregnacje mebli tarasowych i tarasu, dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie mam metalowe ogrodzenie, ale przy sąsiadach zdecydowalismy się na cześc drewnianą http://www.uni-arcz.pl/produkt/1020,ogrodzenie-drewniane.html skoro żyjemy dobrze to możemy też coś takiego wspólnie postawić, ładnie tak wiejsko wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się strasznie podobaja te drewnia realizacje, tak, ze w koncu z mezem zdecydowałam się na zrobienie i swojego. Padlo na www.akademiadrewna.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita Węgorz
My sobie chwalimy nasze panelowe ogrodzenie płotbud - dobrej jakości, wytrzymałe, solidne i dobrze wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka1991
mam piekniusi plot ryflowany a andrewexu :) z czystym sumieniem moge polecic:) sprawna dostawa, zadnych problemow, prezencja super tak jak wspomnialam, no i poki co zdaje test solidnosci, ale zobaczymy, bo mam go dopiero od miesiaca :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może z Andrewexu? Mój płot stoi jak ta lala już roczek i prezencja pierwsza klasa, wszystko jest w jak najlepszym porządku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ta wersja ogrodzenia - http://www.uni-arcz.pl/section/44,ogrodzenia-metalowe.html zdecydowanie bardziej przemawia, myślę, że powinno Cię znacznie bardziej zainteresować, szczególnie, że koszta ich są bardzo podobne. Korzystam z podobnego od lat i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdek0
Ja też jestem za panelami. Materiał wydaje się bardziej trwały. Skorzystałam z usług firmy http://plot-serwis.pl/ i w sumie mogę ją polecić, nie mam nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tam sąsiedzi nie przeszkadzają, ale faktycznie, żywopłot i tego typu płotki to fajna sprawa. Też tak mam w ogrodzie, ale ja jeszcze postanowiłam oddzielić rabaty kwiatowe do trawnika takimi płotkami ogrodowymi https://www.przydomu.pl/plotki-ogrodowe.html PS. Mam małego psiaka, który podsikuje co popadnie, więc taki płotek chroni moje roślinki przed małym, kochanym i futrzastym szkodnikiem Pikusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzywma juz od 3 lat niezmiennie impregnatu ochronnego vidaron, ktory bardzo dobrze kryje powierzchnie drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okokoko9
Używasz co roku impregnatu? Ja słyszałam że Vidaronem wystarczy zabezpieczyć raz na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bracek
Vidaron pięknie podkreśla rysunek drewna. Ponieważ zawiera teflon, dobrze je zabezpiecza. Ja wszystkie drewniane powierzchnie tym maluję, zawsze efekt jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele osób zapomina, że podstawową funkcją ogrodzenia jest zapewnienie bezpieczeństwa posesji. Ogrodzenie z koszy gabionowych to bardzo dobre rozwiązanie. Jednak trzeba pamiętać, że ich montażem musi zająć się specjalista, gdyż cała konstrukcja może się przewrócić, jeżeli podłoże nie zostanie odpowiednio przygotowane. Grunt to bezpieczeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaMaczek
No to może lepiej jeżeli zrobisz Słupek L Pozbruk i do tego przęsła? Piękne i trwałe ogrodzenie które zawsze pasuje do aranżacji domu z zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula881
No moim zdaniem jednak nie jest to tak trwałe rozwiąznie jak np. ogrodzenie wykonane z elementów Gardeo Pozbruk. Zabezpieczeone powłoką hydrofobowa, wykorzystano najlepsze kruszywa i naturalne barwniki do ich wykonania. Warto zerknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarini

Cześć, 

drewniane ogrodzenia jak najbardziej polecam. I wcale nie prawda, że jest nietrwałe czy wymaga dużej pielęgnacji. 

Jeśli chcesz by płot był solidny i osłonił od sąsiadów to polecam płot Holender, zrobiony z porządnej deski, fajnie wygląda z dwóch stron bo jest na przemiennie poukładany. Gwarantuje, że posłuży wiele lat, bo sama mam taki już od 5 lat i nie widać po nim upływu czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja polecam z firmy Tral Słupex, nowoczesna i uniwersalne, pasujące do kazdego domu ogrodzenia, z pewnością kazdy wybierze cos dla siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×