Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Scarletta

Ma ktos rybke welonke?

Polecane posty

karmie ja malymi porcjami 3 razy dziennie ale ta moja ryba chyba sprytna jest, bo chce wymusic wiecej. to mozliwe, ze jest glodna? ile to jest mala porcja, bo moze rzeczywiscie ja glodze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia,lat 10
kup jej kolege do akwarium,zobaczysz jak sie rybki bzykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia,lat 10
polecam seks rybek,robi wrażenie-u koleżanki widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porod tez jest niezly podobno, ale trzeba je szybko oddzielic, bo sie pozjadaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia,lat 10
jak bedzie porod to oddziel ją od chłopca rybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam kupowac wiecej rybek, jest jedna, bo malutkie akwarium, dokupie moze tylko glonojada do sprzatania. jak z tym zarciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaaaaaaa,,,,
glonojada nie kupuj bo zgwałci rybke i zapłodni ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12skizto a skad wiesz, ze on przezarty? rozne gatunki chyba nie beda sie seksic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na glonojada
musisz miec ogromne akwarium bo one rosną duże, na welonke jedną tak samo minimum 60l-70l MINIMUM! Mam nadzieje że nie masz kuli a welonki są żarłoczne nie przekarmiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, kuli nie mam, tylko takie prostokatne, ale nie umiem oszacowac ile ma litrow, maz to kupowal w zoologicznym, zeby nam zrobic niespodzianke, kuzwa ale sie ciesze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondysia
Scarletta mam welonke i daje jej raz dziennie jeść, tak z pół łyżeczki. Daje jej karme w płatkach. To prawda- welonki są bardzo żarłoczne, jak będziesz jej za często dawać jeść to utyje i zdechnie. To prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondysia pol lyzeczki? no to troche wiecej zre a juz gruba jest. wniosek z tego taki, ze to przebiegla ryba :O dzis nie dostanie nic wiecej. dzieki wszystkim za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara i bolo
No to ja chyba swoje głodze!!! mam 2 welonki i w zoologicznym powiedzieli mi (kupiłam pokarm w płatkach), zeby dawac 1 lub 2 razy/dziennie dosłownie po 2 płatki !!! taką szczyptę, bo gniotę między palcami.Więcej nie, bo pokarm opada na dno,woda robi sie szybko mętna.Karmie je tak od około 3 miesięcy i mają się dobrze;) Podrosły ;) Po tym jak ktoś napisał,ze wsypuje PÓL ŁYŻECZKI!!! to juz sama nie wiem... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara i bolo
I jeszcze jedno!! też wydawało mi się,ze sa głodne, po podpływały do góry jak sie pojawiałam,ale źle dawałam pokarm.Wrzucałam im CAŁE,NIEPOKRUSZONE płatki i one nie mogły ich dziabnąć. Poszłam do innego zoologicznego i facet mi powiedział to samo,co w poprzednim- dosłownie odrobinkę bo reszta i tak opadnie na dno.Góra 2 ray dziennie (podkreślam,ze to ilośc przy 2 rybach).Poza tym płatki pęcznieją w żołądku ryby.Są syte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×