Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość amigrantka1985

Jak odbierać polska telewizję w Anglii?

Polecane posty

Gość amigrantka1985

Kochani, jak legalnie odbierać polską telewizję w Anglii? Nie chodzi mi o internet, bo tego buforowania dlużej nei zniosę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna pomarańczka.....
kupić sobie dekoder w Polsce i zabrać do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek- Glasgow
Legalnie, hmm, no dekodery to raczej legalne nei są poza granicami Polski z tego co mi wiadomo. Teraz na 110 kanale naszego kochanego Freeview (swoją drogą czemu my nie mamy czegos takeigo w Polsce?) można będzie oglądać polską tv. Musisz sobie zajrzec tutaj: http://polskaplus.co.uk/ i wszystkiego się dowiesz. Poza tym, hmm myślę co jest jeszcze legalnie, no legalnie możesz oglądać angielska telewizję, no ale nie na tym Ci zalezy jak widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigrantka1985
A miał już ktoś do czynienia z ta uslugą? Proszę o odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze tak by to
ja juz od 8 lat mam dekoder polski w Anglii, najpierw Cyfre + mialam, teraz TV n i jakos problemow nie ma... tyle, ze trzeba placic co miesiac abonament, no ale cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
w UK widac gdzie Polacy mieszkaja, bo talerze, Cyfry + zazwyczaj, dumnie wisza na wielu domch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
i nikt za to nas nie sciga, wiec bez przesady Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to moze tak by to
my jak dzwonimy do PL na obsluge klienta to normalnie mowimy, ze w UK jestesmy kiedy nam mowia, zeby przyjsc do punktu obslugi po cos tam, na przyklad i nigdy nikt nie powiedzial, ze mamy dekoder nielegalnie poza granicami Polski... liczy sie, ze kasa wplywa bez opoznien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co tv oglądać
ja tv nie oglądam od ponad 10 lat (mam 32) i jestem szczęśliwa. wiadomości czytam na sieci np na wyborczej, albo bbc news czy na 'economist', interesujące mnie progamy to np na bbc iplayer (nie na żywo), filmy to albo kupuję dvd gdy chcę mieć w kolekcji dany film, lub pożyczam od znajomych, a na nowości to do kina .... jak jestesmy w Polsce u rodziny, mojej bądź męża, to niesamowicie wkurza nas tv od rana do wieczora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dekoder polsatu z polski..:))koszty jego posiadania w uk sa na prawde male,nawet za porzadny pakiet. Nie zmienia to faktu ze TV Licesing i tak musisz zaplacic..co wg mnie juz jest szczytem debilizmu;/;/ bo niby i za co .skoro sie tv oplaca juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiaaaaaassssssssssss
jak za co?? a w polsce to myslisz ze sie nie placa licencji za tv??? tak samo, a ze masz dekoder to twoja brocha .. i za to placisz osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emy22
Czesc.ja mam polski dekoder telewizji n . Odbiera swietnie ustawial nam antene fachwiec z ogloszenia za 10funtow co miesiac przelewamy 20funtow do pl za tv polecam ta tv bo nagrywam kanaly gdy nie ma mnie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arujujusek
20 funtów? To juz nie lepiej ta polska telewizja internetowa na Freeview?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablooh
ja tez sprawdzilem polskeplus i musze przyznac ze to fajna opcja. Odbieram to na 110. kanale Freeview, a ze ogladam wiecej stacji anglojezycznych jest to dla mnie super sprawa, przechodzic sobie miedzy PL a UK, kiedy chce. A ramowka TVP Kultura, naprawde mocna ostatnio. Jesli ktos sie jeszcze wacha smialo, sprobojcie jest za darmo. ja sprobowalem i zostaje przy tym ;) pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinsooo9
zgadza sie, tez od jakiegos czasu uzywam polskiplus i musze przyznac ze testowalem mnostwo tego typu stronek a ta wypada najlepiej, technicznie bez zarzutow, a oferte poszerzaja, tak jest napisane na ich profilu na fb. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darecki
Ja tez korzystam w Brighton z polskiplus, faktycznie dzialaja na Freeview bez zadnego problemu ! Kupujesz dekoder jeden z tanszych, podlaczasz kabelki i polska Tv jakby nie patrzyl ;) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alizia1456fgthj
Rowneiz polecam Polske Plus, niedrogo i legalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llukskywalker
ja rowniez juz korzystam, nikt tu z was nie pisze ze doszedl Eurosport ;) Fajnie, dzis mozna sobie Radwanska obejrzec, na freeview 110.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w Grecji mam dekoder polsatu, który tutaj kupiłam w polskim sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigrantka1985
a czy jak se kupie taka antene co pokazuja w reklamie z telesmokiem to bede mogla ogladac polska telewizje naziemna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaazar
do moderatorow, uzytkownik Lukasos reklamuje tutaj nielegalny produkt, a to jest niestosowne. Co do tematu to faktycznie na freeview na 110. kanale jest juz dostepny Eurosport ;d mozna sobie poogladac Radwanska dzieki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninakleopatrina
Ales kabal kaazar :P Ale co racja, to racja, to jest nielegalne zakladanie tv, moglby narobic komu sniezlych problemow, moj koelga tak mial, bo chodzili po osiedlu i sprawdzali kto ma te talerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUBRPL
Jak ktos chce sprawdzony i legalny sposob to naprawde smialo polecam ta polskeplustv na Freeview ale przez internet takze maja jasno napisane ze sa legalni i tym sie mozna podpierac ! a nie jakies zlodziejstwo na szeroka skale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylemtu
dobra wiadomosc dla wszystkich ;) sprawdzilem u siebie dzisiaj i nadal jest za darmoo polskaplus, tak wiec mozna smialo testowac ;) i widze ze tu niektorzy pisali o dekoderze, mi dziala z tym wbudowanym w TV !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyniak
w Londku dziala bez zarzutow, poza rejestracja nic nie trzeba robic. Mam nadzieje ze beda poszerzac oferte jeszcze, brakuje troche Polsatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa1989justa
ja sadze, ze powieksza, zreszta chyba nawet gdzies czytalam, ze poszerza. I tak juz powiekszyli, bo eurosport dolozyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyniak
ja zrobiłem sobie sam antenę z metalowej miski i już wiem, kto jest ojcem Pablito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnyidioto
Oczywiscie ta wiadomosc jest kierowana do "kolejnatepastrzala"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×