Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Gość zaluje
ona nie wie ze kiedykolwiek czulem minelo za duzo czasu lejemy pijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
To ona zakonczyla potem probowala sie odzywac kuzwa nie jestem marionetka jednak zaluje,najgorsze ze kazda inna sie umywa w glowie w sercu ona i zaluje o ona tego nie wie a ty czego zalujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
sorki za chaotyzm ale wstawiony jestem moze lepiej to nie pozna,teraz dokonac juz nie mozesz tego ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
sorki za chaotyzm ale wstawiony jestem teraz dokonaj tego ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
dobre nie wyrobilem z uczuciami ja tez nie ha wtedy juz wiedzialem ze to cos wiecej ale nawet dzisiaj bym jeszcze nie powiedzialo zalosny jestem a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
jak to brzmi wiedzialem juz wtedy a nawet teraz bym nie powiedzial zalosne ale prawdziwe zdrowie koles za te baby a jakby zapytala tylko ona wtedy o nic nie pytala metlik mam w glowie jak gowniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
Jedna sytuacja na miescie i przypominam sobie kobiete z ktora nic nie laczylo debil nad debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
Trzeba sie dzis zeszmacic i jutro ogarnac na kolejne dwa lata i tak nie spotkamy sie pewnie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje
Ulzy na chwile wiec spoko jest na dzis tak to znow bede twardy i zamkniety w skorupie dzis to kusi by zadzwonic tylko skad mam numer wziac i co jej powiem czesc kochanie nie dzwonilem dwa lata ale dzis tak pomyslalem z emoze jeszcze nie spisz,naprawde zalosny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koksutonaskce
a ja harnaś zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze dzisiaj na wesolo pijecie, bo jak czytalem zapisy z picia z ostatnich dni, to az dola zlapalem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytalas zapis z ostatniego picia? Dobrze ze mnie nie bylo wtedy, o jeszcze bym sie zaczal ciac przeez ta smutna atmosfere. Zmieniajac temat, gdzie moja nagroda za 3 miejsce sie pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po skrócie czytałam,nie wszystko bo bym również się zdołowała:) Co do nagrody,to wiesz,ze i ja pytam i czekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie to tam byl remis, ale o ja tam wiem ;) nasza amazonka nam przepadla i cos czuje, ze sami bedziemy musieli se nagrody zafundowac. Nieladnie kolezanko amazonko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak remis,wiec dwa pierwsze miejsca,dwa złote medale:) Chociaż,ja osobiście wole srebro:) Wiesz,poczekajmy na Amazonkę,może bidula ma kaca giganta i powoli dochodzi do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kilkudniowy kac, to os takiego w ogole istnieje ? No chyba ze biedaczka na izbie wyladowala ;p Oby tylko rzeczywistosc nie byla bardziej prozaiczna i poprostu nas olala. Serce by mi peklo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×