Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

Gość amazonkaaaa
alkohol sprzyja znajomością, tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dzisiaj szybko zaczęłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz bo dzisiaj jest dzień,który powtórzy się dopiero za 4 lata:D tylko Amaz znowu uciekła bez pożegnania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zweszyła, że nadchodze to uciekła ;) Tak swoją droga jesteście mało rozmowni dzisiaj, już miałem spadać, bo brak odzewu był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atojajajaja
ja też pije driny hehe ale ja to z nudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jeszcze tej rozmowności nie odczułem ;p Bym sie napił, ale sie troche objadłem ogladając mecz i teraz brzuch mnie boli ;p Moze za pol godzinki otworze sobie jakieś piwko, a teraz pozostane przy mietowej herbatce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atojajajaja
a dzięki jak mi jutro łba nie urwie to bedzie git hehe nie czytalam waszej rozmowy takze nie wiem o co chodzi ale gadajcie sobie ja zaraz mykam gadac na skayp'a;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już długo jestem i jeszcze nie zdążyłem odczuć ;p To nie kwestia zapijania, raczej chodzi o zachłanność i obżarstwo ;p Teraz bede zdychał i tyle. @atojajajaja My tu nie mamy jakiegos specjalnego tematu, wiec nie trzeba znac poprzednich stron. Pijesz lub nie, i gadasz o pierdołach z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj byłem tylko po śniadaniu i 3bicie, więc jak brat wyskoczył z pizza to jadłem bez opamietania,a teeraz bede cierpiał ;p Rozmowna to dopiero teraz zaczynasz być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jem bez opamiętania jak coś lubię,np gołąbki:D Hmm..piwko działa,teraz tylko czekam na Ciebie-tez będziesz rozmowny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam zawsze rozmowny jestem... no chyba ze nie chce mi sie gadac ;p To jaki temat na dzisiaj proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to wygodne, czyli jak zwykle wszystko na moich barkach ;) Zacznijmy od relacji z Twojego dnia. Zobaczymy czy zrobilas dzisiaj cos szalonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, chyba już ktoś taki wątek założył, 0:0 się skończyło. @Aska Zaraz pojde po to piwko, tylko musze sie zmobilizowac do ruszenia tyłka. Lodówka jest o 4m ode mnie wiec to trochę wysiłku ode mnie wymaga ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pisałam tu już chyba ze trzy lata ,nawet nicku nie mogę sobie przypomnieć ;załozyłam nowy a że siedzi przy piwku to się do was doczepiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protest....
AŚKA , TYLKO NIE ZA DUŻO.jedz i pij dzisiaj, wiesz jaką masz figurę, proszę oszczędż już sobie i swojemu organizmowi dziewczyno, na innym topiku obiecałaś zrzucić ok. 20 kg ! Ty pijesz, jesz.... gdzie Twoja dawna waga 85 kg, ile teraz ? plus 20 ? spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×