Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

No nie napisaliście o ktorej wstajecie:D Ale tych co muszą-juz nie trzymam:)jak chcą niech chwile zostaną z dobrych intencji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ktoś również,tylko Ty nie wkurzasz:P Mariusz to żart jak już musisz to słodkich snów:) Az bym Ci buzi dala,niech gadają:P:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic,może uda się jutro przeczytać co pisaliśmy:)Bo u mnie żadnych postów nie widać,moich tez nie:) Słodkich snów Wam życzę,buziaki:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pisze z lozka, popisze jak dlugo jeszcze starczy mi sil, ale jak znam zycie to niedlugo zasne ;) jakie plany na jutro macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasyngt
co pijecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nic nie widzialem przez chwile. Zapewne przeciazylismy system iloscia naszych postow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia🌻 jeszcze troszkę i weekendzik mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłem z wieczornego spaceru z psem i miałem iść spać, bo coś cicho było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Men Struacja
Ja. Lej doopeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak na mój gust za jasne są noce w mieście, nie ma co porównywać do nocy na wsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nigdy na sianie nie spałem ;] Bardziej miałem na myśli, że w mieście jest za jasno i nie widać gwiazd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś widziałam 5dnowego konika:) na sianie ponoć się dobrze śpi:) a gwiazdy się milo ogląda:) jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dniowego konika to tylko w tv widzialem, chociaz ciezko powiedziec czy miał akurat 5 dni ;p Zaczynając od tego że wstałem niechętnie i z bólem serca, to potem miałem "zabawe" w banku 2,5h, zeby sie dowiedziec, że będę musiał czekać na realizację czeku 3-12 tygodni, paranoja jednym słowem... Resztę dnia spedziłem z kalkulatorem licząc "pasjonujące" zadania na egzamin. Tak po krótce mineła mi wiekszośc dnia, potem juz nie miałem siły na wyjście gdziekolwiek i zalęgłem w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×