Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martusia861909

Pytanie o magnez!!

Polecane posty

martusia, nie każdy ma takie same objawy, ja wcale nie miałam skórczy mięśni , chociaż większość ludzi ma :D przeczytaj koniecznie całą stronkę do której dałam linka, dowiesz się dużo ciekawych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście przerażające, że dziewczyny wolą zażywać antydepresanty relanium i inne szkodzące tabletki niż spróbować troszke inaczej na to spojrzeć. Czytałam różne fora o magnezie i jestem naprawde zaskoczona z jakich sytuacji ludzie wychodzili górą dzięki magnezowi. A powiedz Rafibko co myślisz o tabletkach Aspargin?? bo takie wlasnie kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusia ja po 3-4 miesiącach byłam jak nowo narodzona.. a myślałam, że już źle ze mną :( po pół roku już było extra, wszystko w porządku ale kawę do dzisiaj piję tylko jedną słabiutką, herbaty wcale, owocowe tylko i soki jem orzechy, banany i jest dobrze nie piję nic gazowanego złe nawyki żywieniowe zarzuciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że jest ktoś taki jak Ty :) Nawet nie wiesz jak potrzeba mi było takich wiadomości :) Mam nadzieję, że za chwilę wszystko będzie ze mną dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze, że aspargin mi nie bardzo leży ma bardzo mało jonów magnezu, niecałe 20 chyba, a więcej potasu magne B6 ma koło 50 jonów ty jako ciężarna powinnaś brać ze 300 jonów (wchłonie się z tego połowa) musiałabyś zjeść dziennie całe opakowanie :D żartuję ;) nierób tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz jeszcze opracowanie naukowe o magnezie, przeczytaj w wolnej chwili, bardzo ciekawe rzeczy http://www.aptekabatorego.pl/magnez.pdf ludzie są dziwni, ja się czułam tragicznie to szukałam rozwiązania, a ludzie wierzą, że lekarz wie lepiej dupa wie lepiej :O lekarze nawet nie wiedzą, że nie mierzy się poziomu magnezu we krwi, żeby oznaczyć jego poziom w organiźmie, bo we krwi jest tylko 1% magnezu, a większość siedzi w kościach i jak jest niedobór, to organizm wyciąga z kości do krwi i tu zawsze będzie wysoki poziom , do końca, choćby w kościach był na wykończeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś miała jakieś pytania to znajdziesz mnie na topiku dla matek nieciumkających :) mykam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ludzie są dziwni, to fakt :) Wolą faszerować sie psychotropami niż zacząć od naturalnej strony i jakże prostej :) Zobaczę jak zadziała na mnie aspargin jeżeli będę czuła większe zapotrzebowanie to kupię magne b6. Będę sprawdzała metodą prób i błędów :) Dzięki Rafinko!! :) Zadna nerwica nie będzie nam tu pluła w twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatime
Rafinko pomóż! Brałam magnez po 4 tygodniach było dobrze, w miarę stabilnie, teraz znowu jakieś słabe lęki biorą, dobrze że słabe. Boję się że to powróci :( Po jakim czasie czułaś się tak stabilnie ? Powracało to jeszcze ? Może warto zmienić magnez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaPank
Ja miałam skurcze w nogach, ale brałam Chela Mag B6 i wszystko ustało. Strasznie mnie bolało i nie mogłam już wytrzymać, ale te tabletki mają magnez i potas i mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti85
Ja też doświadczyłam niedoboru magnezu w ciąży. Zaczęło się od drgających powiek, a później zaczęły mnie łapać skurcze w łydkach i z tyłu uda. 2 preparaty które brałam przed 2 miesiące słabo pomagały. Dopiero jak trafiłam na reklamę Chela mag b6 o którym była już mowa zaczęło się poprawiać. Po 3 tygodniach była znacząca poprawa, a po 1,5 miesiąca regularnego przyjmowania żadnych skurczów nie doświadczałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara88
Ja na skurcze brałam na początku Neomag forte i to była totalna pomyłka. 2 miesiące przyjmowania i brak efektów. Poczytałam i dowiedziałam się, że on ma strasznie słabo przyswajalną formę magnezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry jest aptekapodsmokiem.pl/calcium-magnez-gal-96-kaps.html. Świetnie działa i super się wchłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam duży problemy ze skurczami w łydkach. Od jakiegoś czasu zamawiam magnez z Apteki pod Smokiem. Bardzo dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór magnezu mają w Aptece pod Smokiem. Ja zamawiam Callcium+Magzen Gal. Bardzo szybko się przyswaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłam zgłębić temat magnezu. Okazuje się, że ten przyjmowany doustnie jak większość minerałów jest bardzo słabo przyswajalny. Kupiłam niedawno w sklepie zielarskim pewne cudeńko. Okazuje się, że magnez przyswaja się prawie w 100% przez skórę. Poszukajcie sobie magnez z minerałami z Australii. Nazywa się Karma Rub. Mało tego, pomaga mi przy bólach mięśni, głowy itp. Byłam w szoku jego efektów. Tam jest giga dawka magnezu i mnóstwo minerałów. Można też z tego co widziałam zamówić na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oorta2
Magnez jest niezwykle ważny w naszym organizmie. Najlepiej jak uzupełnimy go lekiem http://www.magvit.com.pl/ Magnez jest jednym z podstawowych pierwiastków wpływających na prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka i własnie w tym temacie trzeba niezwykle działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio w radiu usłyszałam reklamę o dziecku, które poprawiło oceny w szkole bo jadło magmisie. Nosz ku... litości. Co za bzdury. Oby jak najszybciej zabroniono reklamy suplementów. Za kogo producenci nas mają? Za idiotów? Podstawa to przyjmować magnez przez skórę, a nie łykać jak karp śrut suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga111155
Osobiście według mnie najlepszy magnez na rynku to chela-mag b6 skurcz, zawiera chelat magnezu, który jest najszybciej przyswajalną formą magnezu i dzięki niemu skurcze ustąpiły już po kilku dniach stosowania. Dodatkowo zauważyłam większą tolerancję na stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga M
Dziewczyny, odpowiedni magnez naprawdę może zdziałać cuda. Najpierw brałam Neomag ale nie przyniósł żadnych efektów bo skurcze nadal występowały. Potem zmieniłam suplement na chela-mag b6 skurcz i problem ustąpił. Powiem Wam jeszcze, że ostatnio odczuwałam ciągłe zmęczenie a po uzupełnieniu braków magnezu w organizmie czuję się o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża 7
Nie wiem jak inne preparaty, ale Magne B6 nie pomógł mi na skurcze łydek a właśnie z takim problemem się borykam od pewnego czasu. Po stosowaniu tego preparatu odczuwałam dodatkowo podrażnienie żołądka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Każdy magnez to suplement diety na przykład Magne B6 i magvit B6 to leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kolorek

Każdy człowiek powinien dobierać magnez indywidualnie chorobynaszychczasow.pl warto zajrzeć lektura może okazać się przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×