Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć , chciałam się zapytać czy podawałyście/podajecie swoim pociechom kaszkę manną błyskawiczną? Znalazłam w sklepie takową kaszkę, gotuję się wodę/mleko wsypuje kaszkę miesza,odstawia na minutę i gotowe.Fakt że jest super jeśli chodzi o tą kaszkę robioną na mleku modyfikowanym. Z tym że mała wczoraj zjadła pierwszy raz taką kaszkę i nie chciała w nocy spać. Nie wiem czy od tego. Miałyście jakieś doświadczenia z taką kaszką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszke nawet blyskawiczna trzeba gotowac 2 min i mozna na mleku od razu ja tak dawalam dziecku od 6 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
daje synowi kasze manna,gryczana niepalona,jaglana.Ale wszystkie normalne nie blyskawiczne i im dluzej gotowana tym zdrowsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
a dawałaś wcześniej gluten wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakiej to jest firmy? Nie spotkałam czegos takiego,czasem mama kupuje dla mojego dziecka taka w saszetce ,,mleczny start,,-wystarczy zalać woda,ale o kaszy mannie takiej nie słyszałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss . M ta kaszka jest firmy Lubella w takim niebieskim opakowaniu z foli chyba 0,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podaje dziecku taką kasze od 6 miesiąca życia a ma 14 i nigdy nie narzekał na nic...spał też tak jak zwykle...a duzo zjadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugotowana na 240 ml wody i 8 płaskich miarek mleka modyf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojej
podaje glutenowa kaske owsiana blyskawczna, zalewam goraca woda 10ml plo lyzeczki mieszam i daje, nie narzekam aczkolwiek mam watpliwosci czy nie powinnam gotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×