Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rzeszow

ENDERMOLOGIA - REWELACJA NA UDA!!

Polecane posty

Gość Rzeszow

Muszę się pochwalić. Jestem w połowie pakietu endermologii (6 z 10 zabiegów), a rezultaty już przechodzą moje oczekiwania!! :)) Niemal cały cellulit z ud zniiknął, teraz mi się marzy "płaższy" brzuch i na pewno spróbuję również tą metodę :) Jeden taki zabieg to ok pół godziny, średnio co 3-4 dni. Do tego dieta, niestety, ale wreszcie coś co daje dobre efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potwierdzam
Mam za sobą pakiet 20 endermologii. Uważam że to totalna ściema i wyciąganie kasy... Waże 55 kg, codzień cwicze na siłowni + jestem na zdrowiej diecie Endermologię wziełam własnie ze względu na cellulit i dtlatego, ze trafiłąm na promocję cenową. Chodziałm co 2-3 dni - 20 razy... Efekty, praktycznie zerowy... Wydałam na to 1100 zł i to w bardzo promocyjnej cenie:o Nie polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem po 20 zabiegach, i rzeczywiście widać efekty, a nawet słychać podczas zabiegu:) kto miał to wie o co chodzi. ALE TE REWELACYJNE EFEKTY MIJAJĄ i to w dosyć krótkim czasie po zakończeniu zabiegów- teraz to wiem, ale musiałam wydać 2000 zł żeby się o tym przekonac. nie zlikwidujesz cellulitu w taki sposób, chociaż na pewno wspomożesz jego likwidację- jednak jak zwykle nic nie zastąpi zdrowej diety i odpowiednich ćwiczeń i taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeszow
Zmiana stylu życia i odżywiania to podstawa do utrzymania efektów na dłużej, niestety. A co do wpisu negatywnego, powtórzę to co w innym temacie - być może ktoś kto to wykonywał nie przykładał się do zabiegów. Przy dokładnie wykonywanej endermologii słychać jak urządzenie "pracuje" i rozprawia się z tkanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 10 zabiegów, pani przykladala sie i to oj bardzo, zaczynała ze zbyt dużej mocy i plakalam z bólu a pani mówiła ze tak trzeba. Pózniej okazało sie ze powinna stopniowo zwiększać moc a nie tak od razu dowalic najwyższa. Masaże wspominam jak tortury. Efekty? Zerowe. Mam zdjęcia przed i po i nie ma żadnej różnicy. Ten wpis pozytywny brzminka reklama" cud miód ale w rzeczywistości brak efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze w Gdansku
Jezdzilam co 2-3 tyg na zabieg endermologii z Torunia do Gdanska pociagiem, bo oferta i doswiadczenie tamtejszej kliniki wzbudzila we mnie zaufanie. Po 5 razach efekt był bardzo widoczny, a ja z usmiechem na twarzy ciesze sie ze swojej sylwetki. Sprawdzcie: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/modelowanie-sylwetki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 3 takie zabiegi i na zdjęciach przed i po widzę sporą różnicę. Dodam, że jestem osobą raczej szczupłą (55kg, 162 cm wzrostu), a zdecydowałam się na ten zabieg, żeby wymodelować sobie sylwetkę i pozbyć się cellulitu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka a gdzie wykonywałaś te zabiegi? Ja swoje w klinice Cosmetologica w Gdańsku :) bardzo sobie chwalę to miejsce ze względu na skuteczność i atmosferę tego miejca, a czy ktoś stosował tam jakieś inne zabiegi wyszczuplające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak. Ja stosowałam karboksykologię. Trochę boli ale czego się nie robi, żeby być piękną ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz już dość swojego ciała? Za każdym razem jak stajesz przy lustrze, to mówisz, że musisz zmienić swoją sylwetkę? Mam tutaj dla ciebie, jak i każdego świetny sposób i oczywiście sprawdzony na poprawienie sylwetki, tak żeby twoje ciało nie było twoim obciążeniem, tylko czymś, czym możesz się pochwalić i być zadowolony/a z niego! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj: WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia 29
Nie mam nadwagi, Zdrowo się odżywiam, biegam i jeżdżę na rowerze, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Sporo wydałam na balsamy wyszczuplające, domowe masażery- bez efektu. Wybrałam się na zabieg endermologii. Jestem zaskoczona, wreszcie nie wstydzę się swoich nóg. Polecam filmik: https://www.youtube.com/watch?v=tKrUgjT3LDw Super efekty. Sprawdziłam na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkordia00
endermologia w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku kosztuje: _przykładowo_ Ciało (35 min) 1 zabieg: 150 zł 10 zabiegów:1300 zł także jak widzicie, są to naprawdę niskie ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konaaa90
No w porównaniu z cenami w Warszawie jest to spora różnica :D chyba taniej by mnie wyszło jeżdżenie na zabiegi do tej kliniki z Gdańsku.. w sumie to nie jest najgorszy pomysł - kocham nasze morze więc może się zdecyduję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 88
Patrzcie! znalazłam mega wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania po miast. Łatwa w obsłudze. Wystarczy wybrać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wybrać salon z z zabiegami depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 44
Jest takiportal http://depilacja24.pl/ i są tam porównywane wszystkie rodzaje depilacji. warto porównać jaki zabieg wychodzi taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatastar
boże jaki spam :( ale do rzeczy. Czytałam tu na Kafeterii o tej klinice Cosmetologica, czy ktoś korzystał z zabiegów w tym miejscu? Poszukuję opinii z różnych źródeł...proszę o opinie na maila: renatagwiazda@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam endermologię na udach :) super wymasowało mi tłuszczyk, tzn raczej pobudziło ciało do usunięcia tych złogów :) także w końcu chyba udało mi się coś zdziałać w kierunku nowej sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala_39
super, czegoś takiego szukam, bo kurczę ćwiczę i ćwiczę, diety się trzymam ale jakoś ten cellulit stoi w miejscu. Jestem z Gdańska i szukam teraz jakiejś fajnej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro taka skuteczna to chyba się skuszę :) Akurat w Centrum Zdrowej Skóry jest promocja i sie zastanawialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonaPacjentka
w Gdańsku jedną godną polecenia kliniką jest Clinica Cosmetologica. Bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pina808
a dlaczego akurat tę klinikę polecasz? Jest dużo klinik w 3mieście i jak wbrać tę najlepszą? Ja bym chciała taki zabieg na całe ciało... pora zadbać o siebie i w końcu sobie dogodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGA_xx
Klinica Cosmetologica jest świetna. Byłam tam niejednokrotnie na zabiegu modelującym sylwetkę (endermologia lpg) a teraz zastanawiam się nad zabiegiem na twarz...podobno ładnie można wymodelować sobie rysy twarzy. Jeżeli chodzi o zabiegi na ciało to każdy zabieg był jak wizyta w spa :) panie w uśmiechnięte, zawsze służące pomocą, Pani kosmetolog,która wykonywała zabiegi naprawdę wie co robi. Widać, że to jej pasja . Dlatego polecam to miejsce, bo trafiacie w ręce profesjonalistów :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadja

Raz próbowałam endermologii - faktycznie efekt był niesamowity i już po pierwszym zabiegu. Niemniej jednak, odczucia, niestety bardzo nieprzyjemne, w trakcie zabiegu skutecznie mnie do niego zniechęciły. Do czasu - dałam się namówić na endermologię alliance (estetika na sławkowskiej) - zero bólu, zero dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×