Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ósemkaa

Usuwanie chirurgiczne ósemek!

Polecane posty

Jeśli szukasz naprawdę świetnego specjalisty w Warszawie to polecam gabinety Eurodental. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mogę ci jedynie poradzić abyś sobie znalazł dentystę u którego będziesz pewny że nic ci nie zepsuje.. w przeciwnym razie lepiej nie iść bez pewności bo mam znajomych u których się to nie zaciekawie skończyło.. ja konsultowałem się w sprawie moich ósemek w klinice Elektoralna w Warszawie i mają ogromne pojęcie o uzębieniu dlatego od razu dowiedziałem się wszystkiego i mogliśmy zacząć działać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam gabinety stomatologiczne Lux Med. Zapewniają kompleksową opiekę na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie chirurgiczne ósemek jest bezpieczne pod warunkiem że robi to specjalista z doświadczeniem. Wiem co mówię bo miałam dwa razy usuwane tak zęby. Za pierwszym razem niestety kiepsko poszło, dentysta okazał się jakiś niewprawiony i strasznie długo się wszystko goiło. Z kolei za drugim razem poszłam już do Centrodent w Koninie i tam zajęli się mną profesjonaliści. Zero bólu, nie rozwalili mi dziąsła i dosłownie 2-3 dni i nic już nie czułam że miałam tam robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×