Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona mysza

Język francuski - gdzie się go uczyć w Warszawie?

Polecane posty

Gość wurtinn
Ja jeśli chodzi o francuski to mam tylko jedną sprawdzoną szkołe - Pi School. Lektor przykłada się do zajęć. Grupa robi postępy. Lektor kładzie nacisk na wymowę, akcent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się uczę w TFLS, szkoła mi bardzo odpowiada - dużo przerabiamy materiału, ciekawie są prowadzone zajęcia, co jakiś czas urozmaicenia. całkiem ok to wygląda! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam naukę w szkole TFLS. Lektor, który prowadził moją grupę był bardzo doświadczony i profesjonalny. Zajęcia zawsze były bardzo ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foccusioo
Ja zapisałam się do Pi school. Ruszyłam od zera i teraz chodze na drugi semestr. Podobają mi lekcje prowadzone przez lektora, mega konkretny i fajnie tłumaczy. Pierwsze efekty widzę, ale wiadomo że jeszcze dużo przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to bardzo dobra szkoła. Kilka lat już tam uczęszczam i trzymają poziom przez cały czas. Bardzo efektywnie uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę na francuski do TFLS już drugi semestr i jestem zadowolony z kursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francuski i kilka innych języków których można się nauczyć lub podszkolić znajdziesz w szkole http://www.aj.edu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuski
myślę ze dobrym początkiem będzie akurat Pi School - szkoła akurat jest doskonała do nauki, fajni lektorzy, dobrze dobrane grupy - ja bardzo zadowolona jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze uczą w TFLS. Super jakość nauczania. Ja jestem zadowolona że tam poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica91
Czy ktoś uczęszczał na zajęcia do szkoły http://professordwarf.pl/ ? Co sądzicie na ich temat, czy warto ją polecać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Pełen profesjonalizm i spokojne podejście do słuchacza. Doskonała umiejętność nauczania. Pełen szacunek i zadowolenie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na kursie w TFLS i było super. Bardzo fajna lektorka i zajęcia bardzo interesujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Bardzo fajne miejsce, wysoki poziom nauczania i ciepła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Le Rêve, to fajna szkoła i nauka w swodobnym stylu, nie ma gonitwy z materiałem, indywidualne podejście do ucznia. Myślę, że warto się tam wybrać, samemu zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o przygotowanie do egzaminów to TFLS jest najlepsza. Daję gwarancję zdania egzaminów i wypada najlepiej w Warszawie pod względem zdawania takich egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurs w TFLS. Na grupowych zajęciach szybko i skutecznie udało mi przełamać opory przed mówieniem, sam kurs dostarczył mi sporą dawkę konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM

polecam szkolę TFLS - szczególnie kursy indywidualne. tam jest spory nacisk na konwersację, minuty zajęć wykorzystane w 100% ;) a do tego sympatyczna atmosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele szkół do których chodziłam ale w sumie najlepiej wspominam Pi School – niewielkie grupy, dobrze dobrani nauczyciele, zrównoważony poziom. Ja bardzo skorzystałam z nauki u nich. Bardzo fajnie i przyjemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila38
Dnia 20.12.2018 o 12:05, Gość ADAM napisał:

polecam szkolę TFLS - szczególnie kursy indywidualne. tam jest spory nacisk na konwersację, minuty zajęć wykorzystane w 100% ;) a do tego sympatyczna atmosfera

zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopii0

warto też sprawdzić ofertę szkoły Berlitz, można się u nich sporo nauczyć 😄 ja w tym roku jeszcze jadę z nimi na obóz językowy i się nie mogę doczekać, w końcu będę mogła wykazać się znajomością angielskiego oraz przy okazji zwiedzę piękne miejsca! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia

W szkole TFLS szybko nauczyłam się podstaw francuskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Szkoła TFLS posiada bogatą ofertę. Chodziłam na wiele kursów i każdy był satysfakcjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkllana

W szkole Pi School mają kursy z języka francuskiego. Różne. Zerknij sobie na ich ofertę. Szkoła ogólnie naprawdę dobra, z renomą. Powinieneś być zadowolony z kursu u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Polecam naukę w TFLS, profesjonalni lektorzy, pełni energii, luźna atmosfera - to wszystko sprawia, że chodzę na lekcje z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Byłem na kursie w TFLS i oceniam szkołę bardzo pozytywnie. Super lektorzy, rozsądne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość besia

Polecam TFLS. Na zajęciach zawsze otrzymujemy zestaw ciekawych materiałów. Lektorka zwraca uwagę na indywidualne potrzeby każdego kursanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila
Dnia 21.07.2019 o 10:40, Gość besia napisał:

Polecam TFLS. Na zajęciach zawsze otrzymujemy zestaw ciekawych materiałów. Lektorka zwraca uwagę na indywidualne potrzeby każdego kursanta.

ja również polecam TFLS. Szkoła ma super lektorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja chodziłam na dwa kursy językowe: niemieckiego i angielskiego do TFLS. Jeżeli chodzi o poziom, to jest naprawdę dobry, a lektorów mają świetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEK

Właśnie zapisałem się na kurs francuskiego w TFLS. Jestem zadowolony. Dobra cena i dobrze nauczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dobre jest to, że w TFLS uczą na różnych poziomach. Nie muszę uczyć się od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×