Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona mysza

Język francuski - gdzie się go uczyć w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem za szkołą TFLS. Trzymają wysoki poziom od ponad 20 lat i do tego niskie ceny i fajne promocje. Mają fajną biblioteke gdzie można za darmo wypozyczyc ksiązki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole TFLS szybko nauczyłam się podstaw francuskiego. Chodziłam na intensywny kurs wakacyjny, który bardzo mi pomógł, później zapisałam się na semestr. Super lektorzy. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam francuski w liceum - ale wiadomo, człowiek był głupi, nie uczył się...zostały mi mizerne podstawy. Poszłam do Pi School i z okazało się, że tych podstaw moge się wyciągnąc na osobę mówiącą całkiem nieźle - dzięki świetnemu nauczycielowi i dobrze dobranemu programowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem tfls jest bardzo dobrą szkołą jeżeli chodzi o angielski. Byłem na kursie przygotowującym do FCE i naprawdę lektorka była super ogarnięta i przyjemnie się z nią pracowało. Po tych doświadczeniach stwierdziłem, że chcę uczyć się francuskiego i również do nich uderzyłem. Niestety porażka. Lektorka kompletnie nie potrafiła pracować z osobami dorosłymi, prowadziła zajęcia strasznie chaotycznie, nie miała żadnego planu prowadzenia po prostu przychodziła i "Co dzisiaj robimy?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurs francuskiego w szkole TFLS. Mnie uczył tam bardzo fajny lektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam szkołę językową na Ogrodowej w Warszawie Idioma.pl są skuteczni i efektywni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarka
chodzę teraz do Pi School - co mi się tam podoba to to, że każde zajęcia są ciekawe i grupy dobrane na równi! i wtedy o wiele łatwiej wchodzi do łba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szkole TFLS są kursy francuskiego na różnych poziomach. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taini
no wlasnie w Pi School można! chodzę teraz tam na kurs wakacyjny i bardzo sobie chwalę takie rozwiązanie! no i utrwalam gramatykę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uczyłam się w szkole TFLS i bardzo podobał mi się kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ola
Ja polecam naukę języków przez Skype. Ti chyba najlepszy sposób jako póki co wymyślili, ja tak robiłam francuski ze świetnym lektorem, a mój chłopak Francuz miał konwersacje polskie. Niby wszystko w Warszawie, a jakoś tak inaczej, jakby byo we Francji ;) Polecam. Tu więcej o tym sposobie: http://maturzysta.dlastudenta.pl/artykul/Popraw_swoj_angielski_za_pomoca_Skypea,112394.html Preply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudka
nie byłabym w stanie jednak przez Skype się uczyć...znam np Pi schoola i mi tam bardzo zajecia odpowiadały. po porstu w domu sama nie potrafię ogarnąć tak nauki - jednak kursy sa lepsze dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kursy w Instytucie Francuskim, co prawda ja chodzilam na kursy w Krakowie . Bardzo duzo sie nauczylam, choc sama nauczylam sie pisac po francusku. Wazne zeby uczyc sie pisac jednoczesnie z mowieniem. Zdalam egzamin na studia we Francji gdzie skonczylam studia w Paryzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczyłam się francuskiego w TFLS i mogę polecić - super szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Jestem zadowolona z ich usług. Nauka języka z Nimi to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andre50
Zawsze kiedy staje przed dylematem wyboru szkoły językowej, zasięgam opinii znajomych i wyszukiwarki Langzie.pl. Naprawdę przydatna porównywarka. Wpisujemy miasto i dzielnicę w której chcemy się uczyć i język. Pokazują się nam wszystkie dostępne szkoły. Warto tam zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl o kursie w szkole www.bestcentrum.pl/ , bo tam stawiają na rozmowę i na to by sie potrafić dogadać, a nie głównie na gramatykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to świetna szkoła. Jestem zadowolona z ich usług. Nauka języka z Nimi to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne kursy francuza są w szkole TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na stronkę http://langzie.pl/ Znajdziecie tam zestawienie wszystkich szkół w okolicy z wybranym językiem! Naprawdę badzo to ułatwia w wyborze dobrej szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na wakacyjny kurs francuskiego do szkoły TFLS i był bardzo fajny, polecam. Miałam fajną lektorkę, grupa była mała więc fajnie się pracowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerlanda1
A Ja tam się uczę w domu i idzie mi całkiem dobrze. Teraz przerabiam słówka ze strony www.aztekium.pl jest tam aplikacja która zawiera około 1000 najważniejszych wyrazów. Jak ktoś chce to sam może wystarczy chcieć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczę sie w Tfls . Szkola z renomą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uczyłam się francuskiego właśnie w TFLS i polecam ! Super lektorzy i miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystał ktoś z Was z lekcji z native speakerem? Ja rozważam taką opcję. Znalazłam stronę http://talksinthecity.pl, która umożliwia umawianie się z native'ami. To chyba musi być skuteczny sposób nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o szkole TFLS dowiedziałam się od koleżanki, która chodziła tam na kurs francuskiego. Bardzo chwaliła szkołę więc ja zapisałam się na hiszpański. Chodzę na kurs do dziś. Odpowiada mi nauka w TFLS. Lektorzy są bardzo kompetentni, grupa mała, zajęcia mam bardzo blisko – super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS - czy naprawdę wydaje Wam się, że te wasze podstawione wpisy wyglądają autentycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się niedawno na wakacyjny kurs francuskiego do TFLS. Byłam już w TFLS na kursie do FCE i zdalam egzamin bardzo dobrze, więc mam do nich zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, szczerze polecam szkołę Le Reve w Warszawie - skończyłam u nich semestr na poziomie A2/B1 i mam zamiar kontynuować. Cena przystępna, a jakość nauczania wysoka i w fajnej formie - nie używa się podręczników, a jest dużo dyskusji dzięki czemu można się przełamać w mówieniu. Nauce sprzyja też luźna atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×