Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zagubiona mysza

Język francuski - gdzie się go uczyć w Warszawie?

Polecane posty

Gość gość
w TFLS bardzo dobrze uczą, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinkaminski
Ja osobiscie polecam szkole Le Reve, swietna atmosfera, male grupy z native'ami. Chodze tam 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Warto wybrac jezeli zalezy wam na konwersacjach, fajnych zabawach jezykowych i malo szkolnym trybie nauki. Lokalizacja tez dobra bo na dobrej :), blisko metra. Cenowo tez bardzo dobrze. Maja tez stronke na FB. http://warszawa.lereve.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na fajny kurs francuskiego do warszawskiej szkoły TFLS. Poprawiłam francuski o dwa poziomy w bardzo krótkim czasie. W TFLS lektorzy rzetelnie podchodzą do nauczania. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem świeżo po wakacyjnym kursie francuskiego w TFLS. Polecam bardzo tę szkołę. Lektorzy mają fantastyczne podejście do prowadzenia kursów. Zajęcia są bardzo ciekawe, bo wykorzystywanych jest wiele atrakcyjnych metod nauczania. Pani metodyk często kontroluje to, za co też daje duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na kurs francuskiego do TFLS. Miałam super lektora, który świetnie potrafił wszystko wytłumaczyć. Zajęcia były zawsze bardzo ciekawe, no i przede wszystkim dużo rozmawialiśmy dlatego nie mam teraz bariery podczas mówienia. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Notre ecole de francais. Zacząłem tu naukę niedawno i jestem pod wrażeniem zaangażowania lektorów. Po nich widać, że chcą nas nauczyć języka. Ich zaangażowanie i mnie zmotywowało. Po raz pierwszy widzę u siebie postępy. A wydawało mi się, że z językami mi nie po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kurs francuskiego w szkole TFLS. Mają ogromne doświadczenie i kursy są fachowo prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs francuskiego warto odbyć w TFLS. Szkoła oferuje kursy na różnych poziomach. Według mnie bardzo korzystnie jest uczyć się w tej szkole, bo kurs obejmuje dużo konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na dwa kursy językowe: francuskiego i angielskiego do TFLS. Jeżeli chodzi o poziom, to jest naprawdę dobry, a lektorów mają świetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziłam do TFLS. Bardzo fajnie tam uczą i przede wszystkim dużo się mówi na zajęciach, a to jest bardzo ważne w nauce języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek_s
Nigdy nie korzystałem z usług tych szkół, więc niestety nie jestem w stanie wypowiedzieć się na ich temat. Języka francuskiego uczyłem się jednak w "Pi School" i to miejsce mogę Ci szczerze polecić. Ceny nie są wysokie, a efekty w postaci poprawy znajomości języka są szybko widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na kurs francuskiego do szkoły TFLS w Warszawie. Serdecznie Wam polecam, kurs jest świetny, to pewnie dzięki prowadzącemu lektorowi. Bardzo ciekawe zajęcia i miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillon
Jacek_s też chodzę do Pi School na francuski i jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Zajęcia w małych grupach, lektor ma dobre podejście do grupy, jest wymagający i trochę nas ciśnie, ale fajnie tłumaczy i mobilizuje do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyłem się w szkole TFLS i mogę szczerze polecić. Ceny nie są wysokie, a efekty w postaci poprawy znajomości języka są szybko widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiem się na temat L'atelier de francais. Podstawowa rada, sprawdzić lektora! Test poziomujący miałam z właścicielką, panią Sandrine. Wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zapisałam się na zajęcia. Niestety, co jest moim zdaniem sporym minusem, od razu trzeba płacić zaliczkę w wysokości 300 zł. Nie ma wiec możliwości bezpłatnego przyjścia na 1 zajęcia i sprawdzenia czy one komuś pasują. Miałam niezwykłego pecha co do lektorki. Pani B. prowadziła nudne zajęcia. Najgorsze jest jednak, że kobieta która twierdzi, że została nauczycielką z powołania, totalnie nie ma podejścia do uczenia. Dorośli ludzie są traktowani jak dzieci z podstawówki. Potrafi stać nad głową i wgapiać się w to co piszesz, wprowadzając przy tym stresującą atmosferę. Dodatkową kwestią są ulubione tematy do rozmów po francusku: prywatne sprawy miłosne, kompleksy z dzieciństwa i obecne słabości. Potem potrafi je komentować. Czy to są tematy na płatne lekcje francuskiego w grupie?:/ Jeśli spóźnisz się na zajęcia musisz się z tego tłumaczyć. Nie rozumie, że dorosły człowiek czasem musi coś załatwić. Od jednej z kursantek słyszałam, że w poprzednim semestrze miała gorszą lektorkę. Więc mam apel do pani Sandrine: proszę uważniej dobierać lektorów, bo to trac***ani klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fritil
jak francuski w Wawie to tylko w Pi School. Fajna szkoła językowaz doświadczonymi lektorami. Małe grupki, ciekawe zajęcia, z których czujesz że coś wynosisz. Dla mnie mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo starałam się uczyć francuskiego na własną rękę, z książkami, lektorami itd. ale to nie dawało zbyt dużych efektów. Obecnie jestem na kursie w TFLS, i tutaj dopiero, pod okiem nauczyciela widzę, że moje umiejętności znacznie wzrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_admimon
Trudno uczyć się francuskiego samemu z książek. Wiadomo, że nigdy nie masz pewności czy dobrze wymawiasz, nikt ci nie wytłumaczy i po pewnym czasie nie masz już zapału, brakuje motywacji. Ja brałam korepetycje, przychodziła do mnie korepetytorka. Na początku było fajnie, potem czułam że stoję w miejscu, często odwoływała lekcje i nic z tego nie wyszło. OD roku chodzę na francuski do grupy 4 osobowej do Pi School i podoba mi się. Lektor fajnie tłumaczy, nadaje tempo i to motywuje do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysiamysia92
Samemu to wg mnie można powtarzać, utrwalać, ale jednak przy nauce trzeba wspomóc się korepetytorem czy szkołą. Mam kilku znajomych co chodzili do Pi School na francuski i też sobie chwalili, mówią biegle po francusku teraz, w pracy rozmawiają po francusku i śmiagają ekstra. Ja planuję dołączyć już od kilku semestrów, ale zawsze coś mi czasowo nie pasuje. Teraz mam nadzieję, że będe miała mniej zajęc na studiach i się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waitiekey
Jeśli ktoś traktuje francuski poważnie to najlepsze szkoły to te z certyfikatem PASE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyłam się francuskiego w szkole TFLS w Warszawie. Oceniam szkołe bardzo pozytywnie. Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Lektor z dużym doświadczeniem, zawsze ciekawie prowadził zajęcia. Dobra szkoła, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czombikk
Mi już leci kolejny semestr w Pi School i jestem mega zadowolona z zajęć. Widzę efekty i z pomocą lektora gramtyka zaczyna mi się układać i nie stresuje się już tak podczas mówienia. Ale wydaje mi się, że dużo i tak zależy od naszej motywacji. Szkoła może pomóc, ale trzeba mocno zawziąć się i chcieć nauczyć się francuskiego, bo nie jest łatwo wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na kursie francuskiego w TFLS. Bardzo dobra szkoła. Zajęcia są ciekawe i atmosfera bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Wawa
Zdecydowanie moim faworytem jest szkola http://drenglish.pl . Pelen profesjonalizm i nie zdzieraja kasy jak typowe "sieciowki". Do tego elastyczne godziny zajec, co akurat dla mnie bylo wazne. Moge smialo polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria99
Ja chodziłam do Pi School na francuski i jestem zadowolona. Kiedyś w liceum uczyłąm się przez rok francuskiego, więc można powiedzieć, że zaczynałam od zera francuski i po 3 semestrach mowię płynnie i swobodnie po francusku, rozmawiam na skype ze znajomymi, czytam artykuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinson123
W Pi School francuski jest na bardzo dobrym poziomie. Mój chłopak chodził tam z rok temu i był zadowolony, dobrze nauzyczył się wymowy, gramatyki. Ja teraz zaczynam przygodę z francuskim i też poszłam do Pi School.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam kurs francuskiego w TFLS, miałam super lektora na kursie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia_livia
Ja właśnie zapisałam się na francuski do Pi School. Zaczynam od zera i mam nadzieję, że dam radę :) Strasznie mi się podoba francuski i nie mogę się doczekać efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na francuski do TFLS. Dopiero zaczynam kurs ale już jestem bardzo zadowolona. Mam małą grupę i lektor jest konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×