Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malyn@

1200 KCAL OD DZIS!!!!KTO ZE MNA ? START!!

Polecane posty

Gość ewkkka1998877
a i jak np ogladam tv a mam na cos chec to jem slonecznik:) od razu wciaga dlubanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSLE ZE JAK BEDE SIE STOSOWAC DO TEJ DIETY TO MOZE ZLE NIE BEDZIE NAJGOZEJ TO JEST WRUCIC DO STARYCH NAWYKOW DZIEWCZYNY A CO Z KAWA ILE DZIENNIE MOZNA JEJ WYPIC???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka1998877
ja np kawe pije ok 2-3 i nie zaluje mleka i cukru...a co bede sobie zalowac:) najwazniejsze w diecie jest to chyba nie mieszanie weglowodanow i lekka kolaccja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A A JESLI CHODZI O POSILKI TO MOZNA JESC CO SIE CHCE BYLE TYLKO MIALO1200KCL????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
ewkkkkka mam nadzieje ze tak bedzie :0 chleb juz dawno zmienilam z bialego na pelnoziarnisty, przed odchudzaniem :) ze slodyczami bedzie gorzej ale mam nadzieje ze sie nie poddam :) no tak myslalam ze jakies szalenstwo raz w tygodniu nie zaszkodzi :d odchudzalam sie kiedys na tej diecie wiec mniej wiecej wiem jak moj organizm reaguje. od ddzis mam zamiar zamiar zaczac cwiczyc a juz jutro pierwszy rollmasaz :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka1998877
dziewczyny a z jakiej czesci polski piszecie?? ja z pomorza tzn gdansk no i wraz z dieta postanowilam zadbac o siebie tzn od czasu do czasu solarium, zmiana fryzury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
wiola, nie, lepiej juz nie liczyc skrupulatnie kalorii a patrzec na jakos jedzenia..2 tablivzki czekolady to 1200 kcal... ja staram sie jesc duzo warzyw owocow bialko itd jesli chodzi o kawe pije 2 dziennie z mlekiem i slodzikiem -uzywam go juz od dawana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORKI ZE TAK WYPYTUJE ALE JA W TEJ DIECIE JESTEM NOWICJUSZ!ewkkka a ta twoja kolezanka po dukanie to stare nawyki miala czy tak z powietrza po skaczonej diecie przytyla?bo mi to sie wydaje ze prawda jest taka jak juz sie raz jest na diecie to do konca zycia trzeba juz na siebie uwarzac niestety!!!!!!!!!!!a ludzie za szybko wpadaja w wir starych zlych nawykow ja sie nie dziwie bo jestesmy tylko ludzmi ale sie rozpisalam sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
ja jestem z bialegostoku ale obecnie przebywam w wawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka1998877
autorko wiesz wydaje mi sie ze slodycze mozesz czyms zastapic, z czasem ochota na slodycze przejdzie, zobaczysz. Wiola wystarczy nie mieszac weglowodanow i zero ziemniakow i chleba i zobaczysz bedzie ok. Jesli wytrzymalas dukana to dasz rade i sie przyzwyczaisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola321-------- a czemu nie stosujesz sie dalej do zasad 4 fazy dukana? i zmieniasz diete> jesli to nie tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka1998877
autorko mysle ze uda ci sie:):):) wiola wiesz z tego co slyszalam to chyba zaczela wracac do starych nawykow ale tego nie wiem ale pamietajacie od czasu do czasu np raz na 2 tyg odpuscie sobie i zjedzcie to na co macie chcec bo po dluzszej diecie i odmawianiu zlapie was taki glod ze bedziecie jesli bez umiaru i nie bedziecie mogly przestac..mialam tak 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALYN@JA OBIECUJE ZE SAMEJ CZEKOLADY JESC NIE BEDE HAHA A NA KOLACJE CO NAJLEPSZE BEDZIE?JA DZIS POJECHALAM PO NORMALNE ZAKUPY OD 2 LAT ALE BYLAM DZIKA BO NA DUKANIE TO TYLKO NIEKTORE TE PRODUKTY MOGLAM JESC WIEC ZNALAM JE NA PAMIEC A TU DZIS SZALENSTWO ALE POWIEM WAM ZE CHYBA TA DIETA BEDZIE O WIELE TANSZA NIZ DUKAN ,DZIEWCZYNY A MOZNA COS PODJADAC MIEDZY POSILKAMI OCZYWISCIE NIE PRZEKRACZAJAC1200 JA PISZE Z NIEŻYWIĘCIA KUJAWSKO POMORSKIE KOLO BRODNICY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERENE63NIE STOSUJE PONIEWAZ WAGA SIE ZATRZYMALA I PRZESTALAM CHUDNAC I PRZYZNAM SZCZEZE NIE NAJLEPIEJ SIE CZULAM OSTATNIE CZASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka1998877
podjadac mozesz owoce, warzywa, suszone owoce, slonecznik, ja np jak mam chec to kawalek sera:) a i mozecie nawet zjesc sloik rolmopsow :) maja bardzo malo kalori ale nie radze w tym dniu jesc bialka bo wizyta w wc bedzie potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWKKKA NO TO SIE CIESZE JA OWOCOW I KASZ ZIEMNIAKOW MAKARONOW TO NIE WIDZIALAM TAK DLUGO ZE PO PROSTU JESTEM NAPALONA NA TA DIETE JAK NIGDY SA OGRANICZENIA WIADOMO ALE NIE JEST ZLE MAM SILNA WOLE A JAK DLUGO MOZEMY BYC NA TEJ DIECIE BO NIEKTORZY MOWIA ZE TYLKO MIESIAC JA NIE WIEM CZY TYLE SCHUDNE BO JA CHORUJE NAHASCHIMOTO NIEDOCZYNNOSC TARCZYCY I MOJ METABOLIZM TROCHE WOLNIEJSZY JEST ALE NA DUKANIE PRAWIE30KG POSZLO I WYTRZYMALAM TO MOZE TE12 JESZCZE SIE UDA ZBIC ALE BYM SZALALA ZE SZCZESCIA AKURAT NA SWIETA HAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
wiola, no moim zdaniem to nie jest megarestryjcyjna dieta wiec mam zamoar do konca marca stosowac okolo 1200 kcal, a jak dotrwam do kwietnia to sobie moze zwieksze dawke o 100-200 kcal jak bedzie ciezko wytrzymac... a 1400 kcal mozna stosowac zdecydowanie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALYN@ TO FAJNIE BO TAK CZYTAM SOBIE W NECIE I WLASCIWI8E WSZEDZIE PISZA PRAWIE O TYM MIESIACU A PO 1200CO DALEJ ROBIC?DOKLADAC PO TYGODNIU PO100KCL WIECEJ ?BO NIE WIEM CO DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka1998877
dziewczyny dacie rade..ja np jak mam wolne od pracy to na sniadanie 2 jajka, a na obiadek schabowy w panierce i surowka, kolacje owoce i tak tez robilam rok temu i chudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
o nieee dziewczyny ale mnie ssie w brzuchu wiedzialam ze to mnie dopadnie predzej czy pozniej:( jak sie ratujecie zeby wieczorem tak nie ssalo w zoladku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani 2 dzień zaczol sie oki ja wam powiem ze te porcje sa dla mnie za duze nie wiem czemu taka syta sie czuje wczoraj do1000kcl dobilam i bylam pelna na razie dobrze mi jest MALYN@wiez co a moze te posilki masz takie bez wartosciowe i dlatego nie masz uczucia najedzenia ja wczoraj jadlam sniadanie2 kromki chleba owsianego przekaski nie jadlam bo bylam pelna obiad kasze kuskus pol szkl 200g warzyw na patelnie chinskich a do tego 200g krewetek i do wieczora tak mnie trzymalo na przekaskie zjadlam batonika fitness i kiwi na kolacje 2 kromki chleba razowego z poledwica sopocka oraz plaster sera lyds rzodkiewka szczypiorek i bylo git dzis na sniadanie 200ml kefiru1,5%2lyzki musli 2 truskawki 5 kulek winogrona ciemnego oraz 2 kromki chleba zytniego z pasztetem 2gramy i rzodkieka1czekolada4 kostki gorzkiej i mnie trzyma z przekaski chyba zrezygnuje bo jestem pelna ale na obiad ziem,niaki w piekarniku 2 szt do tego zoladki drobiowe200gram i surowka mnim juz mi slinka leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
wiesz wiola mysle ze to wynika u mnie z 2 faktow ten efekt glownie wieczornego glodu: 1. przed dieta jadlam o wiele wiecej i niezdrowiej- w karnawale pilam duzo alkoholu, wiadomo imprezy,%, napoje, czipsy, zimowe obiadki typu bigos i musze sie przestawic na zdrowy tryb zycia 2.pije za malo wody! nie lubie wody a wiadomo ze przy odchudzaniu najlepiej pic 2 litry wody dziennie no ale musze to zmienic Dzis na snniadanie- 2 kromki pelnoziarnistego chleba z chuda poledwica z kapusta pekinska i ogorkiem zapiekane bez tluszczu w tosterze +duzyyy kubek kawy :) Wiola uwazam ze swietny byl twoj jadlospis! ila kcal ma kuskus? Na dukanie chodzilas glodna?pierwszy tydzien bylo ciezko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malyn@KUSKUS130 KCL W100GRAMACH PRZYRZADZONEJ KASZKI NAPRAWDE SYTA http://przelicznik.ilewazy.pl/#przelicz/kuskus-po-przyrzadzeniu/z/gram/ile/100/na/lyzka A TO JEST STRONKA DO PRZELICZANIA KALORI JEST NIEZBEDNA W NASZEJ DIECIE A NA DUKANIE NIE GLODNA NIE BYLAM Z POCZATKU JEDNAK TO BIALKO TRZYMA ALE JEDNAK WAGA MI STANELA PODOBNO TO SIE TAK DZIEJE ZE PO JAKIMS CZASIE ORGANIZM SIE BUNTUJE DLATEGO ZMIEILAM DIETE MOZE GO TROCHE ROZBUJAM JEDNAK TA DIETA JEST TANSZA I BARDZIEJ ZROZNICOWANA SAM NABIAL PO JAKIMS CZASIE SIE ZNUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam dietę która nie zabrania niczego, nie kaze liczyć kalorii tylko trzeba jeść względem swojego apetytu, czyli jeść tylko wtedy jak jest się głodnym. wsłuchać się w swój organizm. ja tak schudałm szybko i skutecznie. nie chodzę i nie myślę że śniadanie o 8 a przed 8 to nie wolno niczego tknąć, czy kolacja o 18 a potem to już nic tknąć nie można. bo jak robimy sobie takie zakazy to dlatego potem żucamy się na jedzenie. a na tych dietach typu 1500 kcal czy 1200 to jemy np o 8, potem co 2-3 godziny, nawet jak nie jesteśmy głodni i to jest błąd bo nie da się tak ciagnąć przez cały czas. i dlatego potem ten jojo, np w święta. a tak nawet z okazji świat jesz tylko tyle by sie najeść i koniec kropka. i dlatego figurka jak marzenie. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
martusia, ale ja nie patrze na zegarek-jem wtedy jak jestem glodna zazwyczaj to jest okolo 2,5 - 3,5 godziny przerwy. gdybym jadla jak mowiesz jak jestem glodna- czyli o 22 to nie sadze zebym schudla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
jak tam dziewczyny dzisiejszy dzien ;)? u mnie 1300 kcal razem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×