Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malyn@

1200 KCAL OD DZIS!!!!KTO ZE MNA ? START!!

Polecane posty

Gość malyn@

witam dziewczyny! postanowilam w koncu wziac sie za siebie i zrzucic przynajmniej 10 kg! nie bedzie latwo ale nie mam zamiaru sie poddac, kiedys bylalam na tej diecie schudlam w 1,5 miesiaca 6 kg. moim marzeniem byloby wytrwanie do konca kwietnia. Dzisiaj zjadlam na sniadanie jogurt i grahamke, 2 sniadanie-kawa i garsc rodzynek (strasznie chcialo sie slodyczy wiec wybraklam mniejszze zlo), obiad-salatka z kurczakiem i mozarella, ponizej przepis: 2 male piersi z kurczaka, 1/2puszki kukurydzy, 2 male cebule czerwone, 3/4 kapusty pekinskiej,1.5 opakowania mozarelli. sos: 2 lyzki majonezu light+sproszkowany czosnek+2 lyzki jogurtu naturalnego. kurczaka pokroisc w kostke, przyprawic podsmazyc na oliwie. wymieszac wszystkie skladniki, doi smaku doprawic(u mnie tylko pieprz),dodac sos. Salatka spokojnie starczy na 2 obiady. Jest pyszna;) prosze o przylaczenie sie do tematu osob ktore maja do zrzucenia >8 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
halo halo ktos stosuje 1200 kcal ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzietastudentka
Hej , ja od dzisiaj zaczelam diete i zatrzymam sie w 1200 kcal wiec moge dolaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzietastudentka
Z jakiej wagi startujesz i ile mierzysz , jeśli mogę wiedzieć ile masz lat ?:):) ja ważę 66 kg , mam 173 , mam 22 lata , chciałabym schudnąć do 59 ,9 !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
zawzieta studentka zazdroszcze!ja do takiej wagi chcialabym dojsc .mam 166 cm wzrostu, waze 79 (chociaz podobno na az tyle nie wydladam- nosze ubrania w rozmiarach 40-42). i jestem twoja rowiesniczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzietastudentka
Ja tez nosze ubrania w rozmiarze 40 :( najgorzej to pupa. Super dla mnie teraz będzie świetny okres bo mam bardzo dużo zajęć a im więcej zajęć tym mniej jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
o widzisz a u mnie z zajeciami odwrotnie- ostatni semestr i tylko 2 dni w tyogodniu na uczelnie, no ale moze jakas prace znajde ;) Co dzis jadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzietastudentka
ś 2 kromki chleba z satala i serem plesniowym 2 ś kawaleczek jabluszka nawet nie 1/4 obiad pol miseczki zupy jarzynowej 1/2 miseczki gulaszu z kasza o w trakcie jazdy samochodem kanapka z serem plseniowym salata i garsc pomidoro koktajlowych podw jablko i fantazja kolacja kefir 0 % bedzie ja tez ostatni semestr ale pracuje wiec jest co robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzietastudentka
od jutra mam postanowienie , ze codziennie o 6 wstaje i 30 minut biegania a po pracy 30 minut na rowerze stacjonarnym CODZIENNIE ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
ja jestem w trakcie poszukiwan pracy mam nadzieje ze sie uda ;) na kolacje mam zamiar zjesc 2 kanapki z poledwica- to powinno wyjsc razem okolo 1200 kcal poki co nie jestem glodna wiec jak na 1szy dzien jest naprawde okkk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzietastudentka
pewnie ze sie uda!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
ja mam wykupiony karnet na rollmasaze ale raczej po to by sie pozbyc cellulitu i ujedrnic skore-poza tym mam zamiar rowniez cwiczyc w domu przynajmniej 3 razy w tygodniu, albo na aerobik sie zapisze zastanowie sie, ale ruch musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzietastudentka
ja też będe chodziła na takie naświetlanie , które ujędrnia i wygładza skórę i to trwa 10 tygodni zobaczymy jakie efekty :) co do ćwiczeń ja muszę ćwiczyć bo wysiłek mnie mobilizuje ,żeby nie podjadać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
no wlasnie podjadanie jest najgorsze, zwlaszcza jak sie siedzi caly dzien w domu jak ja dzisiaj;p ale nie dalam sie :] robilam kiedys aerobiczna 6 weidera nie wiem czy slyszalas? daje zajebisteee efekty ale niestety nie wytrzymalam do koncau, moze zaczne robic teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
zawzieta studentka i byc moze inni, jak tam po 1szym dniu diety ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzietastudentka
Hej a wczoraj super kefiru juz nie pilam na kolacje bo jakos brak ochoty . Zasapalam do pracy wiec nie biegalam zreszta u mnie sniegi po pas:D a dzisiejsze menu wyglada tak s kanapka chleba slonecznikowego z salata i szynka z kurczaka + 2 pomidorki koktajlowe 2 s 1/2 jablka obiad 1/2 misecka zurku oraz ziemniaki z 2 pulpecikami w sosie pomidorowym Nie wiem co pozniej zjem na podwieczorek i kolacje bo obiad jadlam bardzo wczesnie bo juz o 13 i musze to jakos poukladac sobie :D A Ty jak tam ?:):) jakie menu na dzisiaj ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :0) ja również chciałabym schudnąć. Samej ciężko to zrobić potrzebuje porad i wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
zawzieta studentka, dzis zjadlam na sniadanie 2 jaja gotowane,duza kromka chleba-300 2 snaidanie-kanapka z chuda poledwica-150 obiad-pelnozisrniste spaghetti z sosem wegierskim i 1 parowa, pol szklanki soku-550 na kolacje zaraz lece mozarelle jesc z cvhlebem-250 jakos daje rade chociaz w brzuszku lekkoburczy:) razem okolo 1250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
ewcia 2066 zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
i jak laski idzie? u mnie dzis na obiad- 2 parowy z indyka 2 snaidanie- 2 jablka obiad- 1,5 talerza zurku z jajkamii i ziemniakakmi jeszcze nie mam pomyslu na kolacje ale cos wymysle :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY MOGE DOLACZYC TEZ OD DZIS JESTEM NA 1200 PRZESZLAM Z DUKANA BO MI SIE WAGA ZATRZYMALA MAM NADZIEJE ZE RUSZY I ZE NIE PRZYTYJE TEGO CO STRACILAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wam wytrwalosci, ja wlasnie jem de wolaja:) ale wiem, ze tez powinnam zrzucic pare kilo do wiosny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka1998877
hej, ja tez jestem w trakcie odchudzania ale jem ok 800kcl i to juz 3 tyg idzie, efekt imponujacy rok temu tez tak sie odchudzalam i schudlam przez 3 miesiace 8 kg. MOja waga w dniu dzisiejszym 58kg (bylo 60kg) 163cm, cel 52-53kg Pierwsze co zauwazylam u autorki to weglowadany np w tym niby majonezie i do tego czosnek suszony i wszystko wymieszane (mieszane weglowodany), a i grachamki i jasny chleb nie powinniscie jesc, duzo warzyw,owocow i jogurtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka1998877
nigdy dukana nie probowalam wiec nie wiem, ale szczerze to znam osobe ktora byla po dukanie ok rok, pozniej wrocila do normalnego odrzywiania i przytyla 2 razy tyle co wczesniej. Ja sie przyznam szczerze ze przez moje lakomstwo i ze sie nie pilnowalam to dlatego przytylam po mojej diecie. Przyzwyczajenie sie nie jedzenia ziemniakow, chleba i slodyczy bylo ciezkie ale po 2 tyg juz wszystko sie normuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
witam, cisateczko :) No ja mysle ze 1200 jest lepsza niz dukana, bo jest bardziej zbilansowana mozesz sama komponowac posilki-ja np uwielbiam owoce i warzywa i na dukanie nie wytrwalabym tygodnia bez nich ewwwka, 800 kcal to troszke malo nie chodzisz glodna? a co do tego majonezu wiem ze nie powinnam ale trudno sie odzwyczaic wiec nie zadreczam sie tą połową lyżki do saltki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyn@
sorry 2 lyzkami mialo byc * :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka1998877
nie chodze glodna bo gdy lapie mnie glod mam pod reka jakis owoc, moj przykladowy jadlospis to np. serek wiejski, pozniej jakies owoce, na obiadek salatka z serem feta i mnustwo warzyw, kolacja owoce:) a i nie odmawiajcie sobie jesli macie naprawde na cos chec np slodycze od czasu do czasu ale wiadomo kawaleczek, fasfood raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkkka1998877
autorko ale zobaczysz ze jesli nie bedziesz jadla slodyczy i jasnego chleba to po tyg juz ok 1, 2 kg spadnie ..wiadomo z czasem bedzie juz coraz mniej spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×