Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukiereczek666

dziś ostatni dzień jestem tutaj

Polecane posty

słuchaj wiesz musze jechać jeszcze w pewne miejsce dziś będę tutaj po 20 jak chcesz pogadać to bądź tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapfjurer
Wrocilem z pracy,patrze sobie a temat nie umarl,hehe tak wiec rozpalam blanta i bede mial z was smiechawe.Zaprosze tez kumpli i popiszemy wszyscy razem-AVE SATAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie "kręćcie beki" - cokolwiek to znaczy. :D Rozpala "blanta" jak ogień w kominku, to znaczy że na koniec z kumplami opierrdolą sobie belę i niedojdą do siebie że im się to spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanta trzeba umieć skręcić, to raz, dwa młotki tego nie potrafią, trzy lepiej buchać z lufki...Opalisz ją, skorzystasz te kilka maszków . Tylko ze sprężynką przy ustniku żebyś się nie uraczył kometą, jak będziesz ciągnął lufę. Myślisz, że zaimponujesz komuś tematem zielska...To nie przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwok, to cię zrobił palancie a po 300 brzuszkach jeszcze bym ci rozpierdolił łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak serio pytam
Co Ty widzisz w tym cukiereczku :O przecież Ona jest jakas tepa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak serio pytam
Byki sadzi jak jakiś tłuk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zazdrościsz? Jak jesteś leszczem, który wpierdala fast foody + gówna energetyczne a tak naprawdę ma chujową kondycję to nie moja wina. Ja ćwiczę codziennie po kilka godzin dziennie także osiągnąłem to co chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Warszawy idioto, i to od kilku pokoleń. Tam gdzie podałem, mieszkam jedynie z przyczyn zdrowotnych. Wiedziałbyś gdybyś? Bravo, zapytał się. Ale widać dla ciebie taki dialog z drugą osobą to zadanie zbyt ambitne. A kompromitować to się możesz ciągnąc pałę w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak serio pytam
Tyle lat jestem na kafe i widziałem różne osobowości ale ta panna jest jakaś nie halo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. chłopczyka to masz, ale między nogami i to wykastrowanego, bo taki z ciebie kozaczek, że przez net musisz się dowartościowywać poprzez bzdurne awantury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak serio pytam, każdy inaczej odbiera drugiego człowieka, to kwestia czysto subiektywna. Ja np. ostatnio byłem w związku z pozoru normalną dziewczyną, która okazała się bardzo nienormalna. Pozory więc mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kto opalał lufę, był dla mnie przegrańcem. :O Jak kloszard zbiera niedopałki, tak on musiał złapać jeszcze bucha. :O Szczerz nie sądziłem że dzisiaj jeszcze ktoś pali z lufki ? Co fakt, to fakt, blanta trzeba umieć skręcić. Co nie zmienia faktu, że zaraz obskoczymy po banie i całkiem słusznie. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tępa pizdo, chuj wiesz o Wołominie, Warszawie, bo jesteś zwykłym cwelem targającym pedałom druta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak serio pytam
Koleżka opanuj się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy w mieście, nie ja tą "dyskusję" rozpocząłem. A prawo obrony przysługuje każdemu. Czym się rożni palenie z tego? Czy tamtego? Wszystko to jest zwykłym ćpaniem,gównianym zajęciem, którego wartość jest taka, że można ją o kant chuja rozjebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżka11 to ty masz pauke ? Zdecyduj się w końcu. :O Znowu na koniec komuś wystartuje fujara :O A powiadają że nic dwa razy się nie zdarza. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak serio pytam
Zakładasz durne tematy i piszesz jak przedszkolak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam załatwić kilka spraw na mieście. Widzę ,że tutaj komuś przeszkadza ,że robie błędy ,ale każdy ma jakieś wady. Ja mam problem z pisownia i nie wstydze się tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet masz może pracę dziecko ? Wiesz chociaż co znaczy życie odpowiedzialność? Chyba nie. Jestem matka samotnie wychowującą dziecko mam dużo obowiązków nie mów że jestem głupia . Wiesz ty nic o życiu nie wiesz siedzisz tylko przed komputerem i komentujesz co kto pisze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×