Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukiereczek666

dziś ostatni dzień jestem tutaj

Polecane posty

Gdzieś, gdzie można spokojnie porozmawiać, bo tu jest raczej z tym kiepsko. Cieszyn ładne miasto, byłem tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim forum? Niech to będzie jakieś normalniejsze miejsce bo tu to nawet ciężko się mailem wymienić. Zaraz bym miał tony spamu :) Chyba, że bym podał alternatywny adres żeby się porozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj mimo wszystko....ona tez niech poda tu tobie swoj.....a potem przerzucie sie inne maile.....nikt wtedy nie bedzie wam spamowal....tak to sie robi technicznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mailu umowcie sie na jakims czacie....w konkretnym pokoju i tam sobie ze spokojem pogadacie i wymienicie innymi danymi... noz qrrrrde....ucze ojca dzieci robic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, nic nie uczysz, względy dyskrecji, trzeba użyć alternatywnego adresu, bo jakbym dał prawdziwy to tych wszystkich "poważnych" ludzi zaraz miałbym w wiadomościach odebranych o mało fajnych treściach. Są różne fantazje, niektórzy poświęcają większość czasu na głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mameje z Was
:O tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukiereczek666, nie ale mogę założyć, ewentualnie podam Ci alternatywnego maila do kontaktu. PS. mówisz żebym się rozejrzał na innych forach, więc mam takie pytanie, masz może ciemny kolor włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez GG w łatwy sposób można prowadzić nasłuch. Z racji tego czym się teraz zajmuję, muszę na to uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czym sie zajmujesz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym Ci powiedział ale niestety nie mogę przez internet. Ale, mogę za to wyjawić co robiłem, działałem w bankowości i ubezpieczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachon46576
o kurwaaaaaa teksty rodem z podstawówki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie? No, no patrz "przejąłem" się tym. W końcu "autorytet" do mnie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach och ech :-p
ojej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne musisz być samotny i nieźle naładowany negatywnymi emocjami, z racji faktu, że nie szkoda ci czasu na takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożegnania muszą być wykurrwiste :) cukiereczek666 :) 🖐️ Mam nadzieję że oprawę miałaś całkiem niezłą, jak na osobą , której tak naprawdę nikt nie zna. Zdrowo się tym wszystkim wyrzygaj i uderz w wygryw i nigdy tu nie wracaj, dla własnego dobra :) 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów nów
hanka mostowiak odeszła rysiu lubicz a teraz cukiereczek :classic_cool: płacz mięśniaczku mafioso z pruszkowa :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów nów
buraczek z botwinką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odchodzą gówniane postaci wymyślone przez miernych scenarzystów. :O Za to "celebrytki" i "kurowe" postaci, ( to nowe słowa, których się nauczyłem :) ) odeszły w totalnym zapomnieniu. :( I gdzie tu sprawiedliwość ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×