Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinezka.

Po jakim czasie poszłyście z facetem do łóżka?

Polecane posty

glitch po pierwsze zazdroszcze ci wysokiego libido twoja taktyka sprowadza sie do tego ze najlepiej poznaje sie zamiary faceta idac z nim do lozka to chyba najskuteczniejsza metoda tyklko nei wszystkim odpowiada prinzeska wczesniej juz na niego lecialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle coooo
ja poznałem żonę jak po pijaku wpadłem do rowu ona tam leżała i tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia;*
U mnie po roku. Dokładnie w rocznice od bycia razem, mozna by powiedziec że to taki prezent;) Oczywiscie, że z miłości tylko z miłości! Wtedy to ma sens i smakuje o niebo lepiej. Wiem, że rok to raczej długo, ale Mój czekał, i powiedział, że gdyby trzeba było to czekał by dalej kolejny rok, że to mnie kocha że licze sie ja i na mnie mu zalezy, ale nie ukrywam, że był przeszczęsliwy z takiego prezentu. Ale serio nie ma sie z czym spieszyc. Jak facet nalega po tygodniu, czzy miesiącu znajomosci to nie to. Ale jak sie nie mieszka razem to jest prosciej, bo nie widzisz jego oczu pełnych pożadania i ochoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prinzesska - gratulacje :) ciesza mnie niesamowicie szczesliwe przypadki ;) yyughiuh - nie badz niemadry. z ta moja taktyka, ktora nie jest moja. :O po prostu - JESLI juz dojdzie do zblizenia - to swietnie mozna wyczuc faceta w akcie wylaczenia myslenia racjonalnego :P nie pisalam, ze to jest metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princess_kochanka_Ksu
Nie...raz sie 3 miesiace wczesniej widzielismy. Nigdy w zyciu bym nie pomyslala na poczatku Znajomosci--ze to bedzie moj maz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja tez sie ciesze i kazdemu Zycze takich milosnych przypadkow. To wyzej to ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty nie stosujesz napewno sa kobiety ktore stosuja jest to swietna taktyka od razu wiadomo i nie tracisz czas a np ktos jest razem rok a potem sie okazuje ze ma malego penisa zalezy tylko czy piszac ze po roku nie mialty na mysli ze do tego czasu robili sobie minetki i lody co tydzien a potem normalny seks ale to dotyczy raczej malolatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papayka
Ja bym poszła od razu, gdyby mnie chcica dopadła. Ale się raczej nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana??
ponad pół roku czekaliśmy... teraz juz mineło półtora... miłość hmm żeby rodzice nauczyli kochać mojego faceta to może i by było z miłości. ale na pewno z przywiązania i jakiejś więzi wewnętrznej, która nadal Nas przy sobie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll91725
ja po miesiącu znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront+
prinzesska na choy kłamiesz projekcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×