Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna z wrzesnia

jakie zaproszenia kupilyscie

Polecane posty

Gość dobrze prawisz
tez mi się wydaje, ze te zaproszenia w butelce sa bardzo pretensjonalne...ale są różne gusta. ja wolę cos prostego i eleganckiego, z klasą a nie taki jarmark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najedzonapokolacji
Zbieram zaproszenia, ale gdyby własna matka takie mi dala to bym wyrzuciła. Bo co mam z tym zrobić? Weksponować na honorowym miejscu między kryształami na meblościance? Tylko w taką stylistykę się wpisują. A to że dla nas są kiczowate, to nie oznacza że zazdrościmy, bo niby czego mamy zazdrościć? Braku gustu? Wyczucia elegancji? Zamiłowania do kiczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atziri sliczne te zaproszenia
a kiepskie opinie slyszalam o decorisusie ale skoro wszystko bylo ok to chyba zaryzykuje bo sa przepiekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocnakawa
fajne te pudełkowe, my robiliśmy sami. Mój Darek jest plastykiem i nic mu się nie podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie decorisus
kupowałam u nich zaproszenia z koronką i dałam się zwieść za grube pieniądze :( najpierw zamówiłam próbkę, no i nie była taka zła, trochę się strzępiła koronka, ale pomyślałam, że to w końcu próbka i do zamówienia przyłożą się bardziej... myliłam się i to bardzo, aż mi wstyd było wręczać gościom takie zaproszenia, na dodatek pokłóciliśmy się z tż, bo to był mój wybór, a i pieniądze nie małe... ja żałuję, choć może to się tyczy tylko tych z naklejaną koronką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również zdecydowanie odradzam Decorisus... też mam nieciekawe doświadczenia... poza tym jak się bliżej przyjrzeć nie do końca są dopracowane te wzory...wpisz frazę zaproszenia ślubne w googlach... na pierwszej stronie nic nie znajdziesz sama tandetna poligrafia... ale na 2 zakładce jest kilka firm ciekawych... ja jedną z nich wybrałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, może zainteresują Was zaproszenia, które sama zaczęłam projektować, bo stwierdziłam, że nie ma na rynku nic ciekawego, z klimatem. Myślę, że są dość oryginalne i urokliwe:). Jeśli macie ochotę to w stopce poniżej jest link do powstałej niedawno strony. Pozdrawiam i bardzo czekam na opinie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaodoctu
a ja polecam Decorisus-też czytałam dużo negatywnych opinii ale jak się okazało przez 3 lata chyba wiele się w firmie zmieniło-zaryzykowaliśmy i się opłaciło-zaproszenia wyszły pięknie! :) Najpierw odwiedziliśmy salon w Warszawie, żeby zobaczyć jak wyglądają zaproszenia na żywo (zawsze lepiej sprawdzić, wziąć do ręki). Bardzo miła obsługa, Panie pomogły nam w wyborze, wytłumaczyły cały proces zamówienia. Ja z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaproszenia robiłam własnoręcznie na wzór upatrzonych wcześniej zaproszeń. Za tą ilość, którą potrzebowałam zapłaciłabym prawie 400zl bo tyle babka sobie życzyła (3,5 szt). Za materiały dałam 40-50zl i w jeden weekend zrobiłam wszystkie :) plus, że jak trzeba było dorobić to materiały jeszcze miałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaodoctu
WOW to gratuluję zdolności-ja mam 2 lewe ręce do prac manualnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris8181
Mam znajoma, ktora zajmuje sie takimi rzeczami jak zaproszenia slubne. Aktualnie mieszka w Anglii, tam tez prowadzi wlasny biznes kartkowy ( od kilku miesiecy ), ale mysle ze moglaby wyslac do Polski, gdyby ktos byl zainteresowany. Wiem tez ze bardzo chetnie wykonalaby zlecenia z uwagi na pierwsze kroki w tym kierunku - musi sie jakos rozkrecic dziewczyna Wystarczy sie z nia skontaktowac i porozmawiac jak czlowiek z czlowiekiem - mysle ze powinna podejsc do sprawy ulgowo w kazdej kwestii, takze tej finansowej. Ja osobiscie polecam i zapraszam na strone FC: http://www.facebook.com/pages/Majas-Factory-O f-Art/345439815544453?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś szukał ozdób weselnych, zaproszeń, podziękowań, zawieszek na butelki i wiele innych rzeczy proponuje poszukać w internetowych sklepach z upominkami i prezentami. Tam jest zawsze większy wybór, niższe ceny i można trafić na ciekawe okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś szukał ozdób weselnych, zaproszeń, podziękowań, zawieszek na butelki i wiele innych rzeczy proponuje poszukać w internetowych sklepach z upominkami i prezentami. Tam jest zawsze większy wybór, niższe ceny i można trafić na ciekawe okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro i tak robi się nam tu wątek mniej lub bardziej oczywistych reklam to zapraszam na stronę www.kolaczasu.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Oszusci Warto pamietac o mozliwosci zwrotu zakupionego towaru na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukani
Decorius decoris decorisus Jeden pies wszystko lipa. Warto pamietac o mozliwosci odstapienia od umowy zakupu towaru na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczonajużpoweselu
Wracając do tematu głównego, to ja zamówiłam zaproszenia na allegro. Były świetne i bardzo podobały się gościom. Dotarłam do ich strony i dlatego przesyłam wam link do zdjęć. Ja wybrałam te pierwsze. http://www.zaproszenia-kada.pl/zaproszenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullka przed ślubem
Moje zaproszenie przyszły wczoraj:) są przepiękne! nie mogę się doczekać, kiedy je rozdam. Mamy eleganckie rulowane zaproszenia z ślicznym kwiatkiem. Polecam sklep: http://sklep.bbstyle.pl/ Pani Beata robi naprawdę oryginalne i dopracowane zaproszenia. Jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mOj dziewczyny wy same wszystkie jesteście kiczem włocha obciachem itd zero gustu w tych waszych zsproszeniach moje zaproszenia będą cudowne a więc będą otwierane jak ksiazka z kształcie kwadratu w kolorze bialym i czerwone dekoracje na środku bedzie napias zaproszenie slubne nasze inicjały inion oraz data ślubu w środku po prawej stronie bedzie informacja z zaproszeniem ale nie typu Anna Nowa i Piotr Kowal serdecznie zapraszaja tylko piękny fajny wierszyk ale nie powiem jaki bo tylko my go bedziemy mieć haha a po prawej stronie będzie informacja co chcemy dostać zamiast kwiatow czyli winko i pieniądze z tym również bedziemy mieli zajefajny wireszyk ktorego tez nie zdradzę żeby komuś sie spodobal a to nasze zaproszenia i nasze wierszyki takze my bedziemy mieć najladniejsze zaproszenia od wszystkich haha jak i caly ślub co do szczegółu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsze zaproszenia ślubne są z firmy JUM.Drogie,ale przepięknie wykonane,wspaniały kontakt:)Zamawiałam zaproszenia i dodatki ,,TULIDEN,,Było to jeszcze menu,specjalnie zaprojektowane dla mnie numerki na stół,rozmieszczenie gość na duże tablo i jeszcze koperty na płyty i oczywiście winietki.Jestem dalej zachwycona:)Na stołach miałam dekoracje:okrągłe lustra,na tym świeczki ,na środku w prostym wazonie dużo tulipanów,trochę kryształków pod kolor winietek.A miałam kolorowe tulipany na winietkach,także wszystko było spójne.Wesele było na 65 osób,koszt średni na dodatki,mina gości-bezcenna.Wszystkim bardzo się podobało.Warto zamówić sobie próbkę,a firma nawet jak nie ma czegoś w ofercie z dodatków to robi specjalnie dla klienta.Bardzo grzeczni-jedyna firma z którą nie miałam problemów w trakcie organizacji ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja...Nie można kupić pięknego zaproszenia za niską cenę.Niestety.Zwykły papier,prosty druk i słabe wykonanie,kolory kiepskie.Wiadomo,że każdy szuka oszczędności,ale trzeba pamiętać,że to raz w życiu i warto,żeby dodatki były najwyższej jakości.Ja zaoszczędziłam na sukience,była szyta i nie biała i na fotografie-brat męża,dj -znajomy ,także można oszczędzić na innych rzeczach.Nieładnie napisała ,,gość,,z dn 19.10-na pewno nie miała ładniejszych od Jum i wyśmiewanie innych jest nieeleganckie.Nie każdego stać na drogie,rozumiem to doskonale,dlatego najlepiej zamawiać próbki.Ja napisałam jakie ja kupiłam-jestem plastyczką,ale nie miałam czasu robić sama...Wcześniej zamawiałam z innych firm-wszystkie na jedno kopyto,takie zwykłe.Ale nie znaczy ,że gorsze...Myślę,że szukanie najładniejszych zaproszeń zajęło mi najwięcej czasu-ok.2 miesiące,później zamawiałam inne dodatki,także finanse rozłożyły się czasowo.Wiem,że nie zrobiłam bym ich ładniejszych.Kto zamówi próbki i będzie miał finanse-nie wybierze innych....Znam się na tym ....Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Niestety mój kontakt z ta firmą wspominam bardzo negatywnie. O ile same produkty mogły by się obronić o tyle jakoś obsługi (po nieskończonej próbie kontaktu) żenująca. Osoby niekompetentne i niemile. O mały włos zamówienie przyszłoby po weselu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenia456
Ładne zaproszenia znajdziecie tutaj www.parka.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście poszukała bym czegoś w internecie, zaproszenia lepiej kupić niż robić według mnie, znajoma mi ostatnio poleciła portal osiemnastkowo.pl kupowała dla zaproszenia dla swojego dziecka i powiedziała że wybór jest dość dobry, cenowo świetnie a do tego wysyłka expresowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam "współpracę" - opóźnienie w realizacji i brak informacji ze strony firmy o opóźnieniach i dniu realizacji - moje zamówienie dotarło w połowicznej realizacji( zamówiłam płatne koperty- otrzymałam "darmowe"). - przez tydzień realizowano zwrot środków. - za każdym razem trzeba ewidentnie upominać się i pilnować zamówienia - świetny kontakt tylko do momentu zatwierdzenia zamówienia i projektu, później brak kontaktu z osobami "decyzyjnymi". Brak przyznania się do błędu. Cieszę się dziś zakończyłam definitywnie "współpracę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś zdecyduje się na zakup zaproszeń w DECORIS to musi uzbroić się w OGROM cierpliwości i stalowe nerwy! I oczywiście najlepiej je zamówić jakieś pół roku przed planowanym ślubem :p Zaproszenia zamawialiśmy na dwie tury, bo treść jednych musiała różnić się od treści drugich i obie przesyłki przyszły opóźnione o około 2 tygodnie!!! W okresie przed-ślubnym, gdzie wszystko jest wyliczone praktycznie co do dnia to jest bardzo dużo... Jeśli wiedzą, że nie wyrabiają się z praca, to niech zaznaczą na swojej stronce internetowej, że czas realizacji to nie np. 14-17 dni roboczych, tylko półtora miesiąca. A żeby było ciekawiej, to w sezonie ślubnym gdy wypada, np. weekend majowy czy czerwcowy robią sobie dłuższe wolne i nie pracują (!!!). Nie mogę się przyczepić do kontaktu meilowego i telefonicznego z Decoris - w naszym przypadku przebiegał całkiem nieźle i sprawnie - odpisywali w miarę szybko, a dzwoniąc na infolinie udzielali informacji kiedy możemy spodziewać się przesyłki. W przypadku pierwszego opóźnienia dostarczenia zaproszeń dostaliśmy w ramach rekompensaty pudełko na koperty, a w drugim przypadku gdy się upomniałam to zgodnie z ich regulaminem zwrócili mi 1% wartości zamówienia za każdy dzień opóźnienia. Ogólnie rzecz biorąc - zaproszenia przyszły bardzo ładne (wybraliśmy zaproszenia trzy kartkowe z chabrami) - praktycznie każda osoba, której je wręczaliśmy mówiła, że są ładne i takich jeszcze nie widzieli. Wykonanie jakościowe było dobre, miłym akcentem było to (czego się nie spodziewałam), że pachniały!! Po fakcie dowiedziałam się, że znajoma też zamawiała u nich zaproszenia (zamówiła w grudniu, a otrzymała je w marcu) i też swoje nerwy z nimi przeżyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zainwestowaliśmy w akwarelowe zaproszenia z firmy: https://chajtnieci.pl/ Marzyły nam się elementy kwiatowe na zaproszeniach. Wszystko bez problemu dogadaliśmy. Mieliśmy spory wybór papierów a efekt był niesamowity :) Wszyscy goście byli zachwyceni oglądając naszą papeterie ślubną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×