Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zszokowana.

Miałam uprawiać seks, ale facet miał włosy "między nogami" i mi się odechciało.

Polecane posty

Gość Zszokowana.

Poza obrzydzeniem czułam się poniżona tym, że nawet mu się nie chciało przygotować do seksu ze mną. Niedobrze mi się zrobiło jak zobaczyłam te włosy. Już się raczej z nim nie spotkam. Miałyście kiedyś podobne przeżycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowany669
a oczekiwalas pelnej depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymam a co szukasz takiego, jakiego pokazywali iedys w rozmowach w toku? Ha ha bez pełnego makijażu z domu sie nie rusza. Ale za to wypacykowany i gladziutki jak pupa niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowany669
a dlaczego ma sie zle czuc od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkmyukjh
Też tak uważam. Jak facet przestaje się depilować w okolicach penisa to okazuje partnerce, że już mu nie zależy. Mój kiedyś się golił, ale teraz to już nawet owłosiony potrafi wpakować się do łóżka i myśli, że będzie seks. Niedoczekanie. Jak się chce seksu to należy zachować trochę kultury, a nie busz jak u zwierzęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkmyukjh
Z facetami to jest tak, że na początku się starają, a potem myślą, że mogą sobie odpuścić. Ale jak facet od początku się nie stara to nie ma co sobie zawracać nim głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkmyukjh
Nie jestem dzieckiem. Po prostu uważam, że facet przez cały okres związku powinien się starać. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat nie problem, dosyć łatwo jest się z tym uporać, wystarczy kilka chwil poświęcić na golenie. Potem sprzęt i tak szybko zarasta także można sprawnie wrócić do stanu wcześniejszego. Oczywiście to kwestia preferencji, umówionych zasad w związku. Mi np jedna powiedziała, że nie lubi owłosienia bo czasami zostają jej drobne włosy w ustach. Po prostu trzeba się porozumieć dowiedzieć co dana osoba lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Jak facet przestaje się depilować w okolicach penisa to okazuje partnerce, że już mu nie zależy''..........uuuuu nie wiedziałam :P ojej ale przynudzacie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
prosta prawda jest prosta - depilujący się facet to zdeptana pod bamboszem peezda i nic ponadto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachon46576
autorko nudna jesteś:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od osoby, jej preferencji. Mi np. nie przeszkadza, że dziewczyna lubi jak jest tam ogolone. Gorzej jak wymaga, żeby facet był cały ogolony, tego już bym nie zaakceptował ponieważ uważam, że mężczyzna powinien wyglądać jak mężczyzna a nie jakaś ciota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkmyukjh
Doktor Drejfus - odezwał się zarośnięty. Ale facetom starszego pokolenia jeszcze można to wybaczyć. Młodzi jednak już powinni wiedzieć, że jak się chce seksu to należy się myć i golić. Kobiety zasługują na więcej niż tylko ściągnięcie spodni i myślenie "ale ja jestem męski, bo pachnę potem i mam bujne owłosienie". Na szczęście już nie ma podejścia "dobrze jak się facet myje raz na dwa tygodnie" Teraz kobiety oczekują więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
hjcośtamcośtam, nie płacz, nie zaprzeczysz prawdzie, że masz w łóżku miękką tzipę bez własnej woli, której złamany paznokieć spędza sen z powiek. facet niezależnie od wieku ma wyglądać jak facet i zachowywać się jak facet. metroidalne pokraki nie zasługują na miano mężczyzny, bo takowy nie ma prawa spędzać w łazience 3 godzin sztafirujac się jak kiepsko opłacana ladacznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo nie warto brać się za Polak
a. Taki z tego wniosek. Chłopcy z Zachodu depilują się bez żadnego gadania. :) Mrrr. Amerykanie też. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayaga
niektórzy to mają nastukane... ja tam wole, żeby facet o m nie cały czas zabiegał ale w inny sposób a nie goląc krocze heheh ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja golę tors i sprzęt. Dużo ćwiczę także jest to dla mnie wygodniejsze. No i potem nie muszę słuchać że jakieś włosy w ustach jej zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopcy z zachodu
a ja teraz proszę o wyjaśnienie, jak włosy na klacie przeszkadzają w treningu? udajesz kamień do curlingu, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo nie warto brać się za Polak
Mówię wam kobiety żeby wyjechać z tego kraju. Dopiero poznacie prawdziwe życie i zarobki. A z zacofanymi facetami też nie będzie problemu, bo nie wszędzie panują polskie obyczaje. Nie mówiąc już o tym, że jak się chce mieć dziecko to można liczyć na godny poród, a w Polsce nie można. Jak rodzić dzieci to tylko facetowi z prawdziwego zdarzenia, a nie Polakowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopcy z zachodu
uwielbiam takie smętne pierrdolenie nieudacznika, któremu się nic nie udało i uciekł do "raju" gdzie dyma u Ahmeda w delikatesach, ale jaki to sukces i tyle wygrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chłopcy z zachodu
piłkarze golą nawet nogi, bo do masażu tak się przydaje i lepiej się wchłania wszystko co potrzebne. i co łyso ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopcy z zachodu
nie piłkarze golą nogi, tylko "gwiazdy boiska", bo to takie seksi. jakoś tenisiści czy koszykarze albo szczypiorniacy się nie ogałacają z kłaków, a smarują tego szajsu w siebie jeszcze więcej niż te 11 małp biegających za nadmuchanym balonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo nie warto brać się za Polak
Ale walczysz o te włosy. Co cię tak obchodzi co inni robią, że zabraniasz im się golić? Dlaczego mają robić tak jak ty? Nie możesz przeżyć, że komuś mógłbyś nie odpowiadać. :) Taka prawda, że poziom życia u na i na Zachodzie się różni. Na niekorzyść Polski. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chłopcy z zachodu
nieprawda. u nich nie ma aż takiej konieczności jak u piłkarzy. jak już jest wyższa liga to golenie jest nawet konieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×