Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zszokowana.

Miałam uprawiać seks, ale facet miał włosy "między nogami" i mi się odechciało.

Polecane posty

Gość chłopcy z zachodu
a wisi mi to, czy komuś mógłbym nie odpowiadać, bo tego kwiatu jest pół światu i kobiet, którym mój owłosiony tors podoba się wręcz do granic zachwytu jest tyle, że nie dałbym rady wszystkich obsłużyć :D a poziom życia różni się dla tych, którzy nie umieją sobie poradzić, czyli dla nieudaczników zrzucających swoje niepowodzenia na innych, nie widząc tego, jakimi sa pokrakami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście jeśli facet ma zarost jak małpa, to dla mnie nie jest to fajne:P ale bez przesady ze facet ma byc cały wydepilowany:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopcy z zachodu
błagam cię, jak nie ma konieczności?! pokaż mi piłkarza, który biega przez 3 i pół godziny w pięciosetowym pojedynku. i nadal twierdzisz, że mniej się masują i smarują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też zależy od wrażliwości skóry, ja mam np. wrażliwą i mi to przeszkadza. Tak ja mówiłem każdy jest indywidualny, ma inne właściwości skóry, potrzeby. Mi włosy przeszkadzały więc ogoliłem, raptem dwie, trzy minuty, mniej czasu to zajmuje niż golenie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na klacie, na brzuchu, i sprzęt. Miałem dosyć mocne włosy i to w połączeniu ze skórą wrażliwą nie było zbyt komfortowe. Nie mam czasu na jakieś maści i inne cackanie, także postanowiłem po męsku załatwić sprawę przy goleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
dwie trzy minuty? to musisz mieć jakieś mizerne kępki, a nie zarost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od użytej maszynki, pianki oraz odpowiedniego nawilżenia skóry. Ja używam Wilkinsona Quattro titanium precision, więc jedno pociągnięcie i po sprawie. Do tego jak jest dobra pianka, nawilżenie, naprawdę szybko to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
ja bym musiał wyprowadzić kombajn :classic_cool: w sezonie rowerowym jedyne co leci, to kłaki spod pach. no i czasem dla funu z jajków :classic_cool: a teraz idę stąd, bo zaczyna trącić gejostwem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golę tylko tors i sprzęt bo to mi akurat przeszkadzało. Wszystko dalej pozostaje po staremu, tj. nogi, ręce itd. Głowę golę szóstką na górze i zerem po bokach bo dłuższe też mi przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sorelllla
A ja mogę tak samo się bawić w poniżanie. Czyli miejsce kobiety jest w kuchni! Wynocha z forum! Jestem facetem. Golę się i nie widzę w tym nic co przekreślałoby moją męskość. Mężczyzny nie poznaje się po ilości włosów, ale po tym co sobą reprezentuje w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matoły kafe wystomp
jesteście matoły byle tylko po kims pojecha nie ważne nawet na jaki temat , ot taka mentalnośc załosnych polaczków a pomyślał jeden z drugim o sytuacji odwrotnej gdyby to kobieta miała kłaki między nogami , tak ochoczo poszlibyscie z nią do łóżka ? żaden z was by tego nie zrobił prawda jest taka ze brzydzicie się niedepilowanych lasek ale gdy to dziewczyna nacieła się na faceta fleje to według was jest ok i to ona wymysla ? żaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllll matołów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie poniżanie? pisze co o tym myślę i tyle:O właśnie jestem w kuchni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopiec z zachodu
to nieestetyczna świnia OBŚMIANA przeze mnie za GŁUPOTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
mi tam akurat futerko na tzipku nic a nic nie przeszkadza, więc możesz już wuppertalać w rytmie tango milonga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
nie, do tego co wystempuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeszkadza ci
bo jesteś taka sama świnia jak facet autorki TAKA PRAWDA swinia ze świnia z jednego koryta będize jadła , jedna wyrzyga druga zeżre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
a cóż to za debil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohydne spocone kłaczyska
na gratuluje ,jeszcze pewnie byś te kudły lizał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
wczoraj nawet lizałem, problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tempokredka
ja jestem w stanie ogolic sie tylko na penisie i nigdzie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sorelllla
Piszesz co myślisz... Ale czego więcej oczekiwać. Jakbym chciał pojechać po kobietach to znalazłbym tysiące równie obraźliwych i szowinistycznych stwierdzeń jak te, które ty rzucasz pod adresem mężczyzn nie wpisujących się w twoje wyobrażenie, albo niepodobnych do twojego wybranka. Nie zrobię tego bo to poniżej odpowiedniego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sorella
świnia nie dlatego ze sie nie goli dlatego że jarają go laski z kłakami na tzipie takie coś skończyło się w latach 80 tych TERAZ TO ZBOCZeNIE ,dlatego świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
matka cię w dzieciństwie na ten pusty łeb ze schodów chyba zrzuciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×