Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adelllll

Agencja nieruchomości

Polecane posty

Gość gość
Ja wynajmowalam dom z chłopakiem to korzystaliśmy z usług www.indomo.info.pl naprawde dobre mieszkania podsylali, sprawnie no i ostatecznie dzieki nim wynajelismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszKaczmarczyk
Zgłosiłem zakup małego pomieszczenia komercyjnego w http://biuro-partner.com. Działają tam w całym Trójmieście i mają powiązania ze wszystkimi pośrednikami nieruchomości, dlatego wstępne oferty dostałem właściwie od razu. Wzięli też na siebie negocjacje z właścicielem. Udało mi się wyjść na prostą. Prowizja była, ale w normalnej wysokości, bez oszustw, ani opłat dodatkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiele agencji nie pobiera prowizji za wykonaną usługę, mi się jedynie coś takiego zdarzyło w przypadku współpracy z agencją Home Broker, pośrednik przy zakupie mieszkania nie pobrał żadnej prowizji, myślałam, że inne agencje działają podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz w swoim zyciu korzystałem z usług biura w Lubinie www.nieruchomoscilubin.com przy wynajmowaniu mieszkania, wszystko było okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz… tak naprawdę to bardzo wygodne rozwiązanie, zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego. Ja zawsze korzystam z usług tego biura nieruchomości http://www.jagielska.com.pl/ i zdecydowanie mogę Ci je polecić. Chodzi o to, że jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie nie musisz się o nic martwić, możesz dać klucze agentowi i po prostu na przykład wyjechać sobie gdzieś… a z drugiej strony jeżeli chcesz kupić jakąś nieruchomość, to po prostu prosisz agenta o przedstawienie odpowiedniej dla Ciebie oferty, zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy Ci na szybkiej przeprowadzce to od zadań specjalnych jest biuro nieruchomości w Bydgoszczy - http://www.milenium.nieruchomosci.pl/ które w kilka dni załatwiło mi mieszkanie na moje pilne zlecenie. Nie dośc, ze w rozsądnej cenie to w wysokim standardzie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktos korzystal z usług www.indomo.info.pl chciałabym wystawic swoje mieszkanie na sprzedaz i znajoma mi polecila to biuro, chciałabym jednak zasięgnąć jeszczekilku opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś zna, a najlepiej zna i korzystał z jakiś agencji nieruchomości w Zielonej Górze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzales moze Maxi nieruchomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jeszcze nie. Ale korzystałeś z tej MAXI czy po prostu od kogoś słyszałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja póki co nie korzystałam, ale moja siostra tak i była zadowolona z tego, co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatni pośrednicy a profesjonalne agencje nieruchomości to dwie różne sprawy. Jeśli zależy Ci na dobrej jakości usłudze a jednocześnie uczciwej ofercie to wybierz od lat działającą na rynku agencję nieruchomości. Rzetelnie swoje zadania realizuje www.a-b-s.pl, z którego usług miałem okazję korzystać podczas wynajmu swojego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wynajmuję biuro za pośrednictwem agencji http://4rent.pl/ i jestem bardzo zadowolony. :) Pomogli mi znaleźć dokładnie taką ofertę, jakiej potrzebowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam oglaszam
E-taam to już lepiej umieścić ogłoszenie nieruchomości w kilkunastu największych portalach ogłoszeń nieruchomości. Wyjdzie z kilka stówek na jakieś pół roku. To o wiele tańsze niż kilka lub kilkanaście tys. prowizji w biurach. Z tym że fakt, trochę więcej roboty, no ale nie ma nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axxxon
Za pośrednictwem http://nieruchomoscilubin.com/ kupiłem pod Lublinem działkę przeznaczoną pod budowę domu. Działka była akurat dopasowana do moich potrzeb, uzbrojona i nawet ogrodzona. Biuro nieruchomości podsunęło kilka fajnych ofert, z których wybrałem najlepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogatą ofertę z sektora budownictwa jednorodzinnego ma Agencja Bracia Sadurscy. Zajrzyj sobie do bazy tego biura: piaseczno.sadurscy.pl/dom/sprzeda%C5%BC. Można znaleźć domy jednorodzinne, bliźniaki i tzw. segmenty Piaseczno. Na rynku działają już od 1990 roku, więc biuro ma naprawdę ogromne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzonym przeze mnie i rodzine biurem nieruchomosci godnym polecenia jest www.atelienieruchomosci.pl . Dobrze nam się wspolpracowalo i jestem zadowolony z mieszkania które kupilem za ich posrednictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tak Iglica Nieruchomości? My dzięki nim teraz kpiliśmy Apartament Skarbowców na wrocławskich Krzykach, świetna firma, fajna obsługa no i pełen profesjonalizm przy załatwianiu formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenakowa
Moje doświadczenie z agnecjami jest raczej niewielkie bo mam jedną której ufam i zawsze się do nich zgłaszam po pomoc bo wiem, że są dobrzy w tym co robią. Iglica Nieruchomości - zastanawiam się czy nie kupić od nich apartamentów na Krzykach we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja korzystam już od kilku lat z biur nieruchomości z kilkoma współpracowałem ale od dwóch lat korzystam z usług http://www.pomerania.szczecin.pl i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rok temu szukałem mieszkania w Pruszkowie i przyznam szczerze, ze zwiedziłem mnostwo agencji. Ostatecznie skorzystałem z oferty agencji OKAZJA - ich strona to okazja.biz.pl - mi się trafiło mieszkanie w na prawdę dobrej cenie. Uderz do nich albo zobacz na stronę - może znajdziesz coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej samemu coś znaleźć poco płacić agencjom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam moim zdaniem warto korzystać z biura nieruchomości ostatnio jak zmieniałem mieszkanie na dom to korzystałem z agencji http://www.maximarzeszow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin33s
Jeśli chodzi o agencje w woj Mazowieckim to zdecydowanie okazja - okazja.biz.pl - bardzo duży wybór ofert. Mi udało się zakupić dom w Żyradowie. Formalności przebiegły bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić w lubuskim www.nieruchomoscilubin.com :) - specjalisci w swoim fachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz nieruchomości w dobrych cenach w Grodzisku Mazowieckim koniecznie uderz na stronę biura nieruchomości okazja - okazja.biz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adambezewy
No czasami tak bywa, teżkiedys miałem przykre doświadczenia z biurami. Ale przy niedawnym zakupie mieszkania wspierała mnie firma Actiwa Nieruchomości. Pomogli znaleźć mi piękne mieszkanie, zgodne z moimi oczekiwaniami i to za całkiem fajna sumę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elika00
Mogę polecić http://www.mieszkanie24.com Bardzo szybko działają i wiedzą, jak podejść do klienta. Znacznie sprawniej niż inne agencje, a w kilku byłam. Zostawiam namiar: 22 403 44 33 Może komuś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystalam z biura nowodworski estates z krakowa, bardzo bylam zadowolona, dzieki nim szybko udalo mi sie znalezc swietne mieszkanie, no i przy okazji moglam tez u nich zalatwic kredyt bo maja doradce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×