Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już.sama.nie.wiem.

Daylette czy Yaz?

Polecane posty

Gość werut
Yaz 55zł?!Pierwsze słyszę Chodzi jak w granicach 38-45 zależy od apteki. Ja płacę 39 z groszami. Przez pierwsze 2 tygodnie miałam nudności ale nic poza tym. Za to urosły mi piersi o 1 rozmiar :D:D:D:D Libido się nie zmieniło, może nawet trochę wyższe jest. No i włosy i paznokcie mam ładniejsze :) Poza tym miałam bardzo bolesne miesiączki. Po 1 opakowaniu okres był 3 razy mniej bolesny, a ginekolog mówi że z czasem może jeszcze mniej boleć Także zdecydowanie polecam Yaz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylu
Hej dziewczyny. Daylette biorę już od pół roku. Wcześniej nie występowały żadne skutki uboczne, krwawienia, plamienia, bóle głowy itp. Jestem w ponad połowie 6 opakowania i w poniedziałek rano dostałam brązowego plamienia, bardzo skąpego ale jednak i zastanawiam się co to może znaczyć. Ono trwa do dziś. Okres mam mieć dopiero za jakieś 12 dni. Była z was któraś w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomijałaś tabletki placebo, przechodząc od razu do kolejnego opakowania? Skracałaś okres przyjmowania placebo? Pominęłaś jakąś tabletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylu
Zawsze brałam wszystkie tabletki placebo :4, bo zawsze tego dnia występował mi okres. Nie skracałam okresu, a pominięcie, to cóż, z blistra mam wybrane wszystkie tabletki prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc zgodnie z tym co jest napisane w ulotce powinnaś to skonsultować z ginekologiem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylu
a jeżeli tabletka, nie wiem z jakich przyczyn, została pominięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos zajrzy i podpowie. w trakcie przyjmowania drugiego opakowania tabletek daylette nie przyjelam 19 tabletki (wyjechalam na weekend i nie zabralam ze soba blistra). Postąpiłam wiec zgodnie z opisem w ulotce,to jest przestalam przyjmowac tabletki z substancja czynna i przeszlam bezposrednio do tabletek placebo. Więc pominęłam tą 19 tabletkę w sobotę,w niedziele i poniedziałek przyjelam tabletke placebo, a we wtorek (dzisiaj) rozpoczelam nowe opakowanie (zgodnie z ulotką "jeśli chce się rozpocząć nowe opakowanie tego samego dnia co zwykle,tabletki placebo mozna przyjmowac krócej, a ochrona przed ciaza zostanie zachowana") wiec zastanawia mnie kiedy powinno wystapic krwawienie? W przypadku pierwszego opakowania, krwawienie wystąpilo u mnie dopiero przy 4 (ostatniej) tabletce placeboo. a teraz w sobote pominelam tabletke, w niedziele i poniedzialek wzielam placebo,we wtorek krwawienia jeszcze nie bylo ale rozpoczelam nowe opakowanie i tu sie pojawia moje pytanie,czy krwawienie powinno wystąpic jeszcze teraz nawet po rozpoczeciu nowego opakowania,czy dopiero po 24 tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avradi
,a, do sprzedania 2 opakowania tabletek YAZ, termin waznosci 2016, warszawa cena za 2 opakowania 60 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariposkaa
Avradi aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_1988
czesc dziewczyny, mam pilna sprawe: jesli ktoras z was by miala do odsprzedania tabletki daylette to bylabym bardzo zainteresowana. jestem z warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_1988
moj mail: blackbeauty666@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupie Daylette
Kupie tabletki daylette. Kontakt: bo_ja_to_ja@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loriyanna
Ja też chętnie kupie daylette. Loriyanna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ,a czy to normalne że w czasie brania daylette trzecie opakowanie było tylko plamienie skąpe przez 3 dni to moje pierwsze tabletki anty no i przytyłam dwa kilo może ktoś miał podobną sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaa7777777
do poprzedniczki: oczywiscie, że normalne, ja biore juz ladne kilka lat tabletki i to róznie bywa, zazwyczaj mam co drugi miesiac baaaardzo skąpy okres, tzn na przemian raz mocniejszy raz prawie nic- to zalety tabletek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam ten problem: lekarz przepisał mi Yaz, a ja poszukiwałam tańszego zamiennika. Pani w aptece poleciła mi tabletki Naraya - http://porownywarkalekow.pl/naraya/ Są zdecydowanie tańsze - w miejscowości gdzie mieszkam, aktualnie w jednej z aptek jest mega promocja i opakowania tych tabletek kosztuje 9,99 PLN! Właśnie jestem po pierwszym opakowaniu i muszę przyznać że nie ma żadnej różnicy pomiędzy Yaz a tymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest różnica. Naraya nie jest zamiennikiem Yazu. Zamiennikiem Yazu są tabletki Naraya Plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lesiplus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lesiplus są zamiennikiem Yazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli Yaz i lesiplus mają te same składniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko takie same składniki w takich samych dawkach, ale i taki sam schemat stosowania i w tym rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie wypróbuję :) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt123
Witam:) mam pytanie odnosnie tabletek daylette, zaczelam brac je kilka dni po miesiaczce. Dodam,ze mam bardzo nieregularne miesiaczki. Czy wplynie to jakos na ich dzialanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm jak się nie mylę to w ulotce było, że gdy nie zacznie się brać tabletek od pierwszego dnia miesiączki trzeba się dodatkowo zabezpieczać. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta834
Informacje na temat tabletek antykoncepcyjnych, czy też ich zakup jest możliwy na stronie - http://antykoncepcja.sklep.pl ja osobiście zamawiałam w momencie kiedy dodajemy do koszyka odbywa się konsultacja online i na jej podstawie jest wydawana recepta. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja biore rowniez daylette wlasnie wczoraj skonczylam pierwsze opakowanie dzisiaj zaczynam 2 opakowanie (krwawienie wystapilo przy braniu 2 tabletki placebo).Narazie wszystko ok zero krwawień śródcyklicznych nawet cera jest ładniejsza, zobaczymy jak będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie odnośnie tego od której tabletki na blistrze zaczynać przyjmowanie leku Daylette. Na ulotce jest napisane, że jako pierwszą należy wziąć tabletkę z górnego, lewego narożnika, natomiast z numeracji na odwrocie blistra wynika, że pierwsza tabletka znajduje się w prawym górnym rogu. Wydaje mi się, że należy się stosować do numeracji. Może to głupie pytanie, ale wolę się upewnić. Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenamiss
POZEW ZBIOROWY - szukam kobiet do pozwu zbiorowego przeciw firmie farmaceutycznej B..... po stosowaniu przez 2 lata Yaz wystąpił u mnie zator płuc i ostra zakrzepica żył głębokich kończyn dolnych, jeśli i Ty brałaś Yaz, Yasminelle, Yasmin i miałaś udar, wylew, zator płuc, zakrzepicę odezwij się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charlotte12347
Ja zdecydowanie nie polecam daylette. Jestem młoda kobieta , po tabletkach złe sie czuje , mam ból brzucha i jest mi niedobrze. Rownież podczas brania tabletek przybrałana wadze. Przy najbliższej wizycie na pewno zmienię . Tabletki anty biore juz jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore daylette od 2 lat i wszystko gra. jestem mloda wiec ginekolog powiedziala ze te beda odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×