Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już.sama.nie.wiem.

Daylette czy Yaz?

Polecane posty

Gość gość
witajcie, mam nie lada problem ;( Opisze w skrocie moja historie 8 lat bralam tab anty na obnizenie androstendionu, przy ostatnich Yasmin bardzo zle sie czulam nogi bolaly mnie tak ze nie moglam chodzic, wyladowalam na ostrym dyzurze lekarz kazal odstawić wiec odstawilam w polowie opakowania , mialam pol roku przerwy potem niestety znowu podwyzszyl sie androstendion i lekarz wykryl torbiel na jajniku wiec dostala ZOELy te tabletki doprowadzily mnie do strasznego tradziku i stracenia większej ilosci wlosów ;( prosilam lekarkę o zmiane tab ale powiedziala ze tak byc musi , meczylam sie 3 miesiace ale stwierdzilam ze predzej wylysieje niz mi te tab pomoga. zmienilam lekarza, który zmienil mi tab na DAYLETTE od tygodnia strasznie bolały mnie nogi i ogolnie zle sie czulam w piatek zrobialm di dimery wynik wyszedl 919 norma do 500 , w poniedzialek spadło do 200. dzisiaj nogi mnie nie bola ale boli mnie strasznie glowa jestem na 18 tab i zastanawiam sie czy nie rzucic tego cholerstwa juz dzisiaj , choc troche mi szkoda bo w srode mam wizyte u ginekologa ale z drugiej strony tak cierpiec ;( co byscie zrobily??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscjgut
po 3 opakowaniach daylette stracilam 1/3 wlosow, plus duza suchosc i lamliwosc. wiem ze reakcje moga byc rozne.. ja nie polecam. one szkodza!! ps. cera ladniejsza, ale tez w strone suchosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdFgn789
Ja biorę od 20 dni daylette jedyna rzeczą którą zauważyłam to posiadanie wilczego apetytu a co dziwne przy tym 5 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×