Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julita28

Imię dla chłopca

Polecane posty

Gość Julita28

Witam Jestem mamą prawie rocznego Jonaszka, obecnie jestem w 25 tc. i zastanawiam sie nad imieniem dla mojego drugiego synka. Moje propozycje: Eliasz, Samuel, Joachim, Jeremiasz, Tymoteusz, Tycjan. Które z tych imion najbardzie pasuje do Jonasza? Które Wam sie podoba? Moze macie jakieś propozycje to poporoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttttttyyyyyy
Z wymienionych jeremiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabardzo
A ja wybrałam imię Dominik, będzie potrzebne ok 10 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etyui
Nataniel lub Gracjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma na imie Jeremi - nie chciałam Jeremiasz bo kojarzy mi sie z KK, a jestem "trochę" anty- ale zarówno Jeremi jak i Jeremiasz sa super (choć jest problem ze zdrobnieniem :P ) więc normalnie mówię Jeremi, a zdrobniale "kurczaczku" :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie znamy sie. Wiem, ze jestes z Leeds i na ktoryms temacie napisalas, ze mialas bardzo pozytywne doswiadczenia podczas porodu, wiec chcialam sie dowiedziec jaki wybralas szpital. Ja prawdopodobnie bede rodzic w tym co Ty, chociaz LGI jest o wiele blizej. Slyszalam pozytywne i negatywne opinie o obydwu miejscach, wiec chcialam przy okazji zapytac tez Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak . LGI to "masowka" jest to duzo wiekszy szpital jak James i wiecej porodow sa bardziej busy,czasem trzeba czekac dluzej naprzyklad na znieczulenie,wiem bo kolezanki tam rodzily,nie jest zle jednak wiekszy balagan..Ja rodzilam w Jamesie i super ,ekstra 5 +,polecam,jesli sie nie sprawdza ,to mnie najwyzej znajdziesz i zlinczujesz :P Nie bylam dlugo na porodowce moze z 12 godzin razem z porodem i po nim z 6 i do domku,jednak spotkaly mnie mily personel,dobre warunki no i przedewszystkim mieli doswiadczenie i kazdy ruch byl bardzo przemyslany,urodze tam jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikoreczka z pudełeczka
mi się najbardziej podoba Tymoteusz :) Fajne wyjątkowe imiona, znam rodzinke ktora nosi takie wyjątkowe imiona, dzieci są juz przed 30 :) kazde nazywa się dziwnie, nigdy nikomu to nie przeszkadzało no i takie to wyjątkowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tym, ze LGI jest busy to trzeba sie liczyc. Jest tez czesciej wybierany, bo jest w samym centrum. Ja wybralam St James w sumie w nieswiadomosci. Dopiero potem zauwazylam, ze jest troche dalej i zaczelam sie zastanawiac czy by sie nie przeniesc do LGI. Nie jest to niewiadomo jak daleko na szczescie i kiedy bylam tam na usg to szpital mi sie spodobal, wiec zostane przy tym wyborze. Slyszalam, ze nie ma opcji porodu w wodzie w St James?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ,ale moze podam maila Szela82@interia.eu i tam sie mozemy powymieniac informacjami..:) Nie bedziemy tutaj topiku zasmiecac kolezance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×