Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niematakiejjakja

Grzybica pochwy

Polecane posty

Czuje swedzenie bardzo pomiedzy pochwą a odbytem ta przerwa ktora je dzieli bardzo mnie piecze i swedziw tym miejscu kupiłam sobie masc clotrimazolum czy uzywaliscie jej mozna a tam smarowac nic sie nie stanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skyisblue
pewnie miejsce jest podrażnione, maść clotrimazolum jak najbardziej polecam. Dodatkowo możesz przemywać się naparem z rumianku, bądź szałwii. I pamiętaj o odpowiedniej higienie intymnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka28
jasne,że tak clotromazolum jak najbardziej i bez obaw, ja również stosuję provag żel i jest równie skuteczny, jeśli świąd nie minie radzę iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcijdsfjf
kup sobie do tego tabletki clotrimazolum, to szybko Ci minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
ja dzisiaj kończe kuracje macmirorem 500 complex. Jak narazie jestem zadowolona. Ale tak naprawdę przekonam się czy wszystko jest ok po tygodniu od kuracji gdy wróci naturalna równowaga w pochwie...zobaczymy. Jak swedzenie przniesie się do pochwy, pojawi się biała lub biało przeźroczysta wydzielina idź do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
nie słuchaj! nie kupuj żadnych tabletek! Do końca nie wiesz co ci jest jaka bakteria czy grzyb zaatakował. Podleczysz to byc może osłabisz objawy lekarzowi będzie trudniej cię zdiagnozować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnaaa
maść wskazana bo działa zewnętrznie. ale nic poza maścią. Mówie ci jako osoba która też przez to przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuurewka
mozesz tez delikatnie ta maścią zajechać sobie w okolice odbytu. Majprawdopodobniej jakis grzybek ci sie z jelit przypałętał. Ogranicz słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×