Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dobry jest jakis????

Szukam dobrego dentysty w Krakowie.

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam klinikę Luxdentica. Sama tam chodzę i wiem z doświadczenia, że mają najlepszych specjalistów i nowoczesny sprzęt. Dzięki temu leczenie przebiega bez stresu i bez bólu, a ja mam pewności, że jestem w dobrych rękach :) Rozważam też podjęcie leczenia ortodontycznego właśnie w Luxdentice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam gabinet doktora Wojciecha Klonowskiego na Kolberga www.klonowski-krakow.pl. Przeprowadził u mnie bardzo skomplikowane leczenie które poprzedni dentysta koncertowo zepsuł. Okazało się między innymi że mam niewypełnione do końca kanały :-/. Naprawdę niektórzy ‘specjaliści’ w ogóle nie powinni wykonywać swojego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna1991
Mogę polecić gabinet https://stomatologiaswiatkowska.pl/ . Miałam tam zakładane licówki i wszystko poszło sprawnie i bezboleśnie. Pani doktor była uprzejma i profesjonalna i informowała mnie na bieżąco o wszystkim. Jej gabinet jest w okolicach Podgórza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę :D Ciekawe ile właściciele tych wszystkich "wypasionych" gabinetów płacą za te wszystkie opinie na forach? Od razu widać że to wpisy za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałam Was zapytać o implanty. któas może robiła? Mam do wstawienia 4 górną, zalezy mi na szybkości i dobrym wyglądzie, żeby nie było widać że to wstawiony ząb no i żeby się "przyjąl" Szukam kogoś naprawde dobrego w miescie, kogo byście poleciły? Wstepnie myślę o Studiu Stomatologii Estetycznej SE na Batorego, myślicie że to dobry wybór? Słyszałam że sa świetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konka8
Byłeś u Pana Borczyka w Katowicach? Czasami jest warto pojechać trochę dalej na leczenie i konsultację. jeżeli chodzi o protetykę to zobacz sobie obszerny opis usługi http://www.borczyk.pl/gabinet-stomatologiczny-katowice/protetyka/ . Lepiej oczywiście, przed wizytą zadzwonić i się umówić ponieważ jest ciężko się dostać, że tak powiem z "buta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, mogę polecić Ci Centrum Implantologii i Stomatologicznej Cichoń - leczę w nim zęby, odkąd przeprowadziłam się do Krakowa i jak na razie, nie planuję zmiany gabinetu (jest naprawdę dobry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam dr.Horodyska ....przyjmuje ul.Garncarska w Krakowie. Jest to lekarz protetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek_Gr
Czy poszukujesz konkretnego specjalisty? Jeśli zależy Ci na dobrym ortodoncie, proponuję abyś udał się do gabinetu przy ulicy Masarskiej 9/2. Mam na myśli dokładnie ten: http://ortodontica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kliniki Luxdentica i mogę polecić zdecydowanie samo miejsce, jak i personel medyczny. Uratowali mi tam kilka zębów, co prawda leczenie kanałowe okazało się konieczne, ale dzięki temu mam wciąż kompletny (i własny) uśmiech. Chodzę też do ortodonty z synem właśnie do tejże klinik do dr Anny Hille Padalis. Bardzo fajna i kompetentna pani dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaWS
Od kilku lat leczę zęby w gabinecie "DENTAL PARK" mieszczącym się przy ul. prof. Adama Rożańskiego 52. Na chwilę obecną mam na zębach aparat ortodontyczny (pozdrowienia dla dr. Krawczyk), jednakże na dniach zostanie on ściągnięty i będziemy pracować nad ich estetyką (mam straszne przebarwienia po antybiotykoterapii :-().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już trochę dentystów w Krakowie miałam okazję wypróbować, ale teraz stale lecze zeby w studiu SE+ - http://www.studiose.med.pl/ to ten gabinet stomatologiczny na Batorego :) bardzo dobrzy lekarze, z doświadczeniem i podejściem do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gabinet Steczko (www.steczkodentysta.pl). Bardzo dobrze przeprowadzone leczenie, bez żadnych późniejszy problemów. Miła atmosfera i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam parę wpadek z dentystami, na szczęście zębom nic się nie stało, ale mojej kieszeni już tak bo tani nie byli ;/ A żeby były wciąż do naprawy. Osobiście też polecam gabinet doktora Wojciecha Klonowskiego na Kolberga 8/4 (www.klonowski-krakow.pl ), dopiero u niego wyleczyłam wszystkie żeby bez najmniejszych problemów, oby w przyszłości takich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszeliście kiedyś coś na temat DentalParku w Krakowie? Mówią, że to bardzo profesjonalny gabinet. Zajrzałam sobie nawet na stronę internetową i wygląda dość profesjonalnie. Widzę, że robią licówki a ja się właśnie zastanawiam nad nimi. Wiem, że to duży wydatek, ale zbierałam na nie wiele lat więc teraz chciałabym się oddać w dobre ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sprawdzisz sobie ofertę usług http://studiose.med.pl? Nie wiem dokładnie z jakiej dzielnicy jesteś, ale nawet jak masz daleko to warto tam zajrzeć. Ja długo szukałam odpowiedniego stomatologa aż w końcu udało mi się trafić tutaj i mogę z własnego doświadczenia polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serdecznie www.klonowski-krakow.pl bardzo lubie tam chodzić bo to chyba pierwszy taki dentysta którego się nie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Summik
ja jestem zadowolona ze stomatologii Cichoń - baardzo fajne i przyjazne miejsce! myślę ze spokojnie można tam iść - nawet kolejek tak bardzo długich nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodia
Tak Summik - potwierdzam. Dr Cichoń jest bardzo ok! i godny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się leczę w klinice Luxdentica u dr Karoliny Babiuch, mam problemy z przyzębiem, a pani dr się w takich sprawach specjalizuje. Bardzo miła i kompetentna osoba, cały zespół zresztą bardzo, bardzo fajny, przyjazna atmosfera i jakoś tak bezstresowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Offik
W Krk polecam Stomatologię Cichonia - jest to porzadny stomatolog, dobrze leczy, bólu tam nie zaznałam. Generalnie jestem bardzo zadowolona że do niego trafiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony pacjent
Ewa Ryszka ul. RACŁAWICKA!! Swietna Pani stomatolog!! Niezwykla osoba, kazdy poczuje sie u niej w gabinecie najwazniejszym pacjentem na swiecie. Doradzi, wyjasni, wyleczy. Polecam, Pani Ewa po prostu opiekuje sie zebami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też byłam w klinice Luxdentica i również mogę polecić, bardzo fajne miejsce, w 100% przyjazne pacjentowi. byłam pod wrażeniem nowoczesnego wyposażenia, zarówno jeśli chodzi o gabinety, jak i sam sprzęt najnowszej generacji. chodziłam do bardzo miłego pana doktora, niestety nazwiska w tej chwili nie pamiętam, nie mam pamięci do nazwisk :) niedługo wybieram się na przegląd i może zdecyduję się na wybielanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladida
ktoś już wspominał o pani Annie Król z Nowej Huty, chodzę tam od kilku lat i nigdy nie narzekałam, chociaż trudny ze mnie pacjent bo się boję dentystów, ale tutaj mi wszystko dokładnie tłumaczą co jest do zrobienia i robią tak po ludzku, nic na siłę, pani doktor jest bardzo cierpliwa do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×