Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dobry jest jakis????

Szukam dobrego dentysty w Krakowie.

Polecane posty

Gość MałgorzataW54
Jak chcesz dobrego dentystę to tylko klinika Beauty Dent. Obsługa jest miła a lekarze super profesjonalni. Myślę, że śmiało mogę powiedzieć, że w życiu u lepszego dentysty nie byłam a trochę ich było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to wina polozenia, ale do Dentamax w Krakowie przychodza jakies wychudzone pijaki, oblesni, ze az strach tam czekac w poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewko5
Beauty Dent odradzam zrazaja do siebie ludzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackin
ja ostatnio zmieniłam dentystę i szczerze na klinikę dr Cichonia i jestem bardzo zadowolona z tej zmiany - jest porządnie, konkretnie i sympatycznie. Nie boję się już borowania bo oni tam robią bezboleśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę sama i z dzieckiem do cmp dent i bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do CMPdent i bardzo sobie chwalę. Szczególnie panią Agatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luxdentica. Mogę polecić co najmniej kilka stomatologów - mają świetny personel. Zależy z czym się idzie - najlepiej umówić się na konsultację, a dalej już się Tobą kompleksowo zajmą :) Dużym atutem tej kliniki jest nowoczesne wyposażenie gabinetów i naprawdę bardzo fajne podejście do Klientów, wszyscy się bardzo starają, aby Klient był zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiechnięta
Dnia 4.04.2016 o 12:44, Gość gość napisał:

No to też prawda, że lepiej jest dołożyć i mieć pewność o tym, że zęby będą w dobrych rękach. Ja też postawiłam na Galerię Uśmiechu tylko, że moim lekarzem jest dr Marcin Sarnecki, bardzo dobry, szczególnie jeśli chodzi o leczenie kanałowe, bardzo miły i uśmiechnięty.

Absolutnie podpisuje sie obiema rekami, tylko ja do niego chodze do Dentocentrum, bo mam bliżej i jest trochę taniej z tego co patrzyłam, a to w końcu ten sam lekarz. Profesjonalny,  a do tego bardzo sympatyczny. Jak ktoś szuka specjalisty od pieknego usmiechu to tylko doktor Marcin Sarnecki 🙂 Ja mam dzięki niemu piękne, nowe, białe ząbki i się nie mogę nimi nacieszyć. Żałuję tylko, że wcześniej się nie zdecydowałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już kilka miesięcy chodzę o świetnego stomatologa w Galerii Krakowskiej (Enel Med), nazywa się Sebastian Farmas i tylko do niego się zapisuję ze wszystkim co dotyczy zębów. Fachowy, sympatyczny, naprawdę wyjątkowy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SCANDINAVIAN CLINIC - profesjonalna, nowoczesne klinika dentystyczna. Ja chodze do dr Lepszego, a żona do dr Balczyńskiego. Oboje jestemy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam scandinavian clinic i doktora Balczyńskiego. Gwarantuje , że każdy będzie zadowolony. Super lekarz, konkretny, zna się na rzeczy, wizyty u niego to zero stresu i zero bolu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×