Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinezka.

Tabletki+prezerwatywa?Kto stosował?Jaka szansa...

Polecane posty

...na ciąże...?Czy miałyście komfort psychiczny przy połączeniu tych metod antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KINGA19900
SZCZERZE TABLETEK NIE POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro tabletki to po co prezerwatywa? skoro prezerwatywa to po co tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvbv
niech posuwa cie tylko w usta . Nie bedzie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the best of the rest
popieram wredną blondynę :D Ja od 3 lat używam jedynie tabletek i jakoś w ciążę nie zaszłam a nawet nigdy nie miałam strachu, że zaszłam :P Niedojrzałe jesteście i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziaddek
najlepsze metody to najprostsze nasmaroj sie czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszy mnie to ze az
tak zacofani jestescie... ja biore tabletki i to daje pewnosc! wystarczy ze sa dobrze dobrane, ze bierzesz normalnie a nie "ojej zapomnialam wziac 3 ale chyba nic sie nie stalo?"... dla zabawy uzywamy czasem jakichs karbowanych prezerwatyw i nie nie zaszlam jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WREDNA BLONDYNECZKA
JA UZYWALAM TABLETY W CIAZE NIE ZASZLAM ZA TO TERAZ JAK ICH NIE UZYWAM MAM PROBLEM Z ZAJSCIE W CIAZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcoo
pewność to brak sexu albo analnie. a tabletki - sa ok ale potem jak chce sie zajść w ciążę ( mam to w małżeństwie) to jest problem i to duży (lekarze, zabiegi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WREDNA BLONDYNECZKA
DOKLADNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj matulu
Moja koleżanka z pracy tak się zabezpieczała bo panicznie bała się 3 wpadki. Wpadła ale nie wiem jak (tzn nie pytałam czy zapomniała tabletki, czy pękła guma czy tam co tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam koleżankę, która dziwiła się, że stosuję tylko tabletki i nie boję się, że zajdę w ciążę. Ona stosowała prezerwatywy i średnio co 2 miesiące robiła sobie test ciążowy bo miała ataki paniki :D Śmieszą mnie tacy ludzie, chyba już lepiej żeby nie współżyli i tym samym oszczędzili sobie nerwów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosowałam tabletki od 10 lat, regularnie współżyłam i wpadki nie zaliczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i problemów z płodnościa nie mam. Miesiąc po odstawieniu zaszłam w ciążę. Poza tym zapytaj ginekologa- on ci udzieli najbardziej kompenetnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci panikarze to są strasznie
śmieszni....hahaha najlepiej tabletki,czopki,prezerwatywa i tylko w dni niepłodne!hahaha od picia szklanki wody zamiast też w ciążę nie zajdziesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabs+gumka
ja tez uzywam prezerwatyw i tabletek...mimo ze mam meza od 9 lat,a dzieci strasznie nie chcę mieć...samym tabsom nie ufam...dopiero gdy połącze te dwie metody mam komfort psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rzetelne wypowiedzi.A tym pustakom co się śmieją z mojego pytania odpowiadam,że absolutnie nie mogę być w ciąży ze względów zdrowotnych,ale to nie znaczy że bede całe życie trwać w celibacie z tego powodu! pomyślcie czasem zanim napiszecie coś głupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinezka- jeśli nigdy nie będziesz mogła mieć dziecka ze względu na zdrowie, to czemu pakujesz w siebie tabletki? W takim przypadku chyba najlepiej zastosować coś na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no w ciąże biologicznie mogę zajść,ale fizycznie nie jestem w stanie donosić tej ciąży...zagrażałoby to poważnie mojemu zdrowiu a może nawet i życiu...a o jakich stałych metodach mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organique
Co w tym dziwnego, że ktoś używa tabletek i perezerwatyw, albo o to pyta? Jeśli czuje komfort psychiczny i to sprawia, że ma większą radość z seksu, i obie strony akceptują takie rozwiazanie, co za problem? Poza tym przecież tabletka nie chroni przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, więc tym bardziej nie rozumiem waszych pokpiwań. Trochę tak brzmicie, jakby "zapomniał wół, że cielęciem był". Każdy ma jakieś obawy i dobrze, że stara się je rozwiać, pyta, szuka, a nie leci jak ćma do światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×