Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Amelka_:*

Weltbild były świat książki- rozmowa kwalifikacyjna, zarobki proszę o opinię

Polecane posty

Mam pytanie do osób które pracują bądź pracowały w Weltbild kiedyś była to świat książki. Otwierają u mnie w centrum handlowym tą księgarnię wysłałam CV na stanowisko sprzedawca księgarz i jutro idę na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać. Powiedzcie jakiś pytań mogę się spodziewać na rozmowie i jakie tam są zarobki bo o to też pewnie zapytają. Ogólnie powiedzcie wszystko co wiecie na temat pracy w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne toto
o boże do slubu to wy 10 razy zdązycie sie rozejsc, co za... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna u mnie, może komuś się przyda. - A więc jak weszłam to Pani zapytała mnie od razu o moje doświadczenie i podczas pracy w różnych firmach jakie miałam tam obowiązki i dlaczego zakończyła się współpraca. - Następnie cechy dobrego sprzedawcy. - Jak powinna wyglądać dobra obsługa klienta? - Jaki to jest trudny klient? - Co zrobić gdy trafimy na trudnego klienta, jak go obsłużyć? - co zrobimy w sytuacji gdy: zamówiliśmy za dużą ilość książek a nie chcemy jej odesłać żeby nie mieć strat musimy je sprzedać co zrobić aby je sprzedać? - dostałam katalog i miałam z katalogu polecić coś na prezent i dlaczego akurat to? - moje oczekiwania finansowe? Dowiedziałam się tyle, że w składzie będą 4 osoby: kierownik, 2 sprzedawców na cały etat i jeden sprzedawca na niepełny etat. Umowa jest o pracę od razu na rok nie ma okresu próbnego. a co do zarobków to są większe niż 1200 netto dla sprzedawcy ale ile to nie wiem |Pani powiedziała że jeśli się zdecydują na mnie to na następnym spotkaniu będzie wszystko mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyjaa
Amelka, i jak tam dostałaś tę pracę? JA ide łąsnie w piatek na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×