Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Wertyp

15 lat za zabójstwo honorowe na polce w Polsce.

Polecane posty

16:30, 29.02.2012 /PAP 15 lat za "zabójstwo honorowe" PAKISTAŃCZYK ZABIŁ ŁODZIANKĘ BO UCIEKŁA Z DZIEĆMI Na karę 15 lat więzienia skazał łódzki sąd 40-letniego Pakistańczyka Naeema A. oskarżonego o zabójstwo byłej partnerki i matki ich czwórki dzieci. Wyrok jest nieprawomocny. Proces toczył się za zamkniętymi drzwiami z uwagi na dobro małoletnich dzieci. Także uzasadnienie wyroku było niejawne. Sąd uznał Naeema A. za winnego zabójstwa oraz czerpania przez ponad 1,5 roku korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez kobietę i grożenie świadkowi. Prokurator domagał się dla oskarżonego kary dożywotniego więzienia, obrona chciała uniewinnienia. Obrońca zapowiedział, że jeśli w pisemnym uzasadnieniu sąd przedstawi taką samą argumentację jak na rozprawie, to na pewno będzie apelacja. Ciosy w brzuch 32-letnia Agnieszka A. zaginęła na początku czerwca 2009 r. Jej zwłoki znalazł kilkanaście dni później przypadkowy kierowca w pobliżu drogi w Dobroniu k. Pabianic. Badania genetyczne potwierdziły, że było to ciało zaginionej łodzianki. Ustalono, że kobieta zginęła od dwóch ciosów zadanych nożem w brzuch. Prokuratura oskarżyła o zabójstwo jej byłego partnera i ojca czwórki ich dzieci Naeema A. z Pakistanu, który w Polsce miał szwalnię i handlował tekstyliami. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Ucieczka z Pakistanu W śledztwie ustalono, że mężczyzna przez kilka lat znęcał się nad partnerką, bił ją i zmuszał do prostytucji. Ustalono, że kobieta była pod dużym wpływem mężczyzny, w trakcie trwania związku przeszła na islam. W 2004 r. Agnieszka A. poleciała z dziećmi do Pakistanu. Mężczyzna kazał jej wrócić do Polski, a dzieci zostały z jego rodziną. Ustalono, że kobieta musiała płacić ich ojcu, gdy chciała do nich zadzwonić. W 2006 r. Agnieszka A. pojechała po dzieci do Pakistanu. Rodzina ojca zabrała jej i dzieciom paszporty. W końcu łodzianka uciekła z dziećmi, a polska ambasada pomogła jej w powrocie do Polski. W kraju - ze względu na złe warunki lokalowe - zamieszkała w niewielkim mieszkaniu Naeema A. i tam też - zdaniem śledczych - doszło do zabójstwa. Biegły: zabójstwo honorowe Według prokuratury Naeem A. zadał kobiecie ciosy nożem w brzuch. Potem zszedł z nią do samochodu i wywiózł za miasto. Kobieta zmarła z wykrwawienia. Biegły z wydziału orientalistyki Uniwersytetu Warszawskiego ocenił, że zbrodnia nosiła cechy "zabójstwa honorowego", które nie jest przestępstwem w pakistańskim Pendżabie skąd pochodzi Naeem A. Ucieczka kobiety z dziećmi jest tam czynem nagannym i powinna być ukarana, ponieważ okrywa hańbą mężczyznę i jego rodzinę. Opiekę na dziećmi przejęła babcia. Mieszka z nimi w lokalu socjalnym, który otrzymała od miasta. Mój komentarz: Dostal nizszy wyrok ze wzgledu na to, ze u nich za to nie idzie sie siedziec!!! normalnie, gdyby to byl polak - dozywocie. Po drugie Pakistanczycy sa co raz wieksza mniejszasci w naszym kraju, jest ich juz 16.846 wedlug wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-bil ja -zmuszal do prostytucji i czerpal z tego korzysci - zabil w okrutny sposob i 15 lat! za pewne za dobre sprawowanie wyrok sie zmniejszy o polowe. w kiciu bedzie mial ciezko. bo inni maja dożywocia, a on dostal mniejszy bo jest z innego kregu kulturowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chopak
arabowie...szkoda polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zróbcie tak ....
one same sa sobie winne mało słychac o tym problemie? mało było takich przypadków? media mówia głosno i ostrzegaja białe kobiety przed takimi zwiazkami miliony przykładów krazy po necie a one co robia? pchaja sie na hooooja pakola czy innego dzikusa ,rodza rok po roku bachora i wielce zdziwione jak sytuacja zaczyna sie rozwijac wszystkie tak skoncza bo sa głupie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapakofobka
15 lat za takie czyny - nie wiem czy się śmiać czy płakać... "Dostal nizszy wyrok ze wzgledu na to, ze u nich za to nie idzie sie siedziec!!! normalnie, gdyby to byl polak - dozywocie." - to już w ogóle kpina, nie wiem, czy my już zgłupieliśmy do reszty? To się działo u nas i u nas obowiązuje prawo, które ten obcokrajowiec zobowiązany był przestrzegać. Mnie w Pakistanie nikt by nie dawał ulg, no proszę was, jesteśmy coraz bardziej niepoważni:/ P.S. Co do zdjęcia tego "pana" i jemu podobnych mnie się niedobrze robi na sam widok. Czy jestem normalna?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka z jukej
tu macie lepsze fotki :D kazda z tych szkarad,byla albo jest z ciapatym przystojniakiem buhaha http://pokazywarka.pl/mwgpxg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marioooooolaaa
ten pierwszy to ohydny, ze glowa mala, ale tych 3 od dolu strony to chyba jakies inne typy, nie ciapate. Poza tym wspolczuje tej w czarnej sz(m)acie - zawartosci jej czaszki, niczego innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ciapatym nigdy nie bylam, chyba by mnie pojebalo. wiec kurwa przestan juz rozsiewac takie ploty. albo w sumie to rob co chcesz, klamanie poprawia ci humor to prosze bardzo kundlu. a ten koles na krzesle w ogrodzie w okularach przeciwslonecznych to on jest hiszpanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjknm,-,
[zgłoś do usunięcia] Zdesperowana Domowa Żona ja z ciapatym nigdy nie bylam, chyba by mnie poj**alo. wiec k**wa przestan juz rozsiewac takie ploty. albo w sumie to rob co chcesz, klamanie poprawia ci humor to prosze bardzo kundlu. a ten koles na krzesle w ogrodzie w okularach przeciwslonecznych to on jest hiszpanem. Imperfection is beauty, madness is genius and its better to be absolutely ridiculous than absolutely boring. ?????????????????????????????????????????ZDZ COS CI SIE POPRZESTAWIALO:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjknm,-,
DALAS "DUPY" NA TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka z jukej
ja z ciapatym nigdy nie bylam, chyba by mnie poj**alo. wiec k**wa przestan juz rozsiewac takie ploty. albo w sumie to rob co chcesz, klamanie poprawia ci humor to prosze bardzo kundlu. a ten koles na krzesle w ogrodzie w okularach przeciwslonecznych to on jest hiszpanem. wiec,jak zona,ciapaty pozer hispan w tanich brylach z tania polczyna jest lepszy?a ten ciapaty z kebabu gorszy?wszyscy jestesmy chyba rowni,nie ma lepszych czy gorszych.buhaha a prawda,co taka chamska kurewka moze o tym wiedziec,skoro kurwi sie juz 5 lat na wyspach.wlochem jakims?co oni tu kurwa by robili?haha.to trzeba byc dopiero nieudacznikiem zeby mieszkac w jukej,albo miec niby wlasna firme i kredyt na mieszkanie na 30 lat. oraz miec dziecko z chamska szmulica jaka ty jestes,rozumiem go,zawsze cie moze kopnac w dupe a ty zostaniesz z niczym,a ten twoj warchlak znajdzie sobie inna szkaradna fachmanke od drutu miekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkkkk
15 lat, to troche malo nie wyglada mi to na zabojstwo honorowe, normalny konflikt prymitywow zakonczony kosa po cholere ja sciagali z azji za nasze pieniadze? teraz babcia, do tej pory bezdomna, za darmoche mieszkanie dostala i jako rodzina zastepcza bedzie ciagnac kase z budzetu i wygodnie zyc i pic na koszt podatnika tyrajacego do smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sderftghjkl#
zdz ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×