Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

Hej dziewczyny ! Jestem po wizycie u ginekologa. Mały waży 3100, dostałam skierowanie do szpitala na 28 o ile wcześniej nic mnie nie ruszy. Powiedział że mógłby zrobić mi dziś masaż szyjki i już dziś bym urodziła ale że nie widzi takiej potrzeby że lepiej jak jest wszystko naturalnie no chyba że nic mnie nie ruszy samej to szpital 28 marca :) Padam ze zmęczenia ! Pachwiny ciągną jak nie wiem. Dziś namawiam męża na małe przytulanki może to nam coś pomoże i mały szybciej wyjdzie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasmantowa, gratuluje :* ja dopiero dzisiaj sie poczulam jak 100% mama :D bo dopiero dzisiaj odebralam malego ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka : powiedz mi ja mam jutro wizyte w szpitalu czy mogą mi zrobić masaz szyjki jesli poproszę, wiem boli jak cholera ale..? mimo ze mam termin na piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Tasmanowa gratulacje! :) I ja od dzisiaj przeterminowana bede ;) Karolina dlugo czekac do 28 oby ruszylo szybciej! Kotka chyba przed terminem sie nie zgodzą .. Sama jestem ciekawa powiem szczerze czy mozna poprosic o to- np. ja na tej srodowej wizycie jak nie ma ona na celu nic innego jak pogadanie. Boli czy nie, jej porod napewno gorzej ;) U mnie cisza dalej tak samo ani pol skurcza.. Torba przepakowana, juz wszystko poukladane do konca, rodzina siedzi jak na szpilkach i czeka na telefon, maz ma urlop i jest ze mna- A TU NIC!!! ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
cześć dziewczyny. Paula ja mam tak od oooo od zawsze :) żartuję, ale łąże w nocy, miałam jakieś lekkie skurcze. Dzisiaj jadę na badanie do szpitala i wierzcie mi-nie wyjdę stamtąd, najwyżej uwieszę się na klamce i będę wyć, że chcę juz urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka hehehe to ja tak jutro bede robic ;) Nic cisze nie musze chyba dodawac ;) Ale wiecie ze spaniem to mega dziwnie sie u mnie zrobilo. Jak juz zasnelam to minimum 10 godzin ciagu moj byl.. Od tygodnia po paru godzinach ok 6 jak sie budze na siku to oczy jak 5 zl i nie moge zasnac :| Fakt potem odespie jeszcze ze 2 godzinki..ale czyzby organizm sie przyzywczajal do czestszego wstawania? ;) Ładna pogoda znowu na spacerek pojdziemy- ale juz bez forsowania sie skoro nic nie daje to co sie bede meczyc z tym balonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam szwy sciagane. mialam 6. to duzo? maly od wczoraj nie zrobil kupki to moze byc przez zmienione mleko? niestety nie mam pokarmu. a Wy? Chcecie karmic piersia czy mm,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaaaa
zamiast bepanthenu kupcie sobie dermopanten. ten sam skład tylko za 30g zapłacicie 7 zł nie 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki.. U mnie tez nic..oj jak ja juz mam dosc... kotka watpie,zeby robili cokolwiek przed terminem.. w nocy wstawalam co 40min sikac..myslalam,ze sie wsciekne..nogi tez mam spuchniete,rece i twarz tez.. poprzednio po porodzie wygladalam jak balonik..ale wszystko zeszlo w ciagu tyg.ale kilka godzin po porodzie sikalam tyle,ze szok..a tam wszystko tak szczypalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek napewno nie ulegnę wszechobecnej presji na pierś ;) Tzn. jak bedzie mleko, maly bedzie sie dobrze przystawial, dobrze pił- super! Jak bedzie mleko a maly bedzie mial problem z jedzeniem- odciaganie i butla. Jak nie bedzie mleka wlosow se rwac nie bede odrazu butka. Tyle. Jak czytam o tej presji, o tym jak pol nocy dziecko nie moze zlapac sie najesc, matka siedzi i z nim wyje- tak cale dnie , jakas depresja przez to karmienie... no niee :o 25 lat temu nie bylo wyboru zadnego mleka- a zarowno ja i M. na mm wychowani, duzi, zdrowi, silni ;) Zadnych, ale to zadnych problemow zdrowotnych nie mamy. Wiec przy takim wyborze teraz mm, butelek antykolkowych.. nie bede siebie i przedewszystkim dziecka meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa i popieram w 100% Ja dalam rade krotko..po ok 3tyg sciagalam z jednej piersi 40ml..stwierdzilam,ze nie bede meczyc ani siebie ani dziecka,bo to nie ma sensu.Maly co godzine sie budzil glodny i oboje bylismy wykonczeni..mnie cycki bolaly juz od laktatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się po terminie 2w1 , niestety przytulanki z mężem nie pomogły :( mały się uparł i nie chce wyjść. Co do masażu szyjki w życiu bym tego sobie nie za sponsorowała na własne życzenie ! Już wolałabym przemęczyć się tydzień po terminie niż przeżyć masaż szyjki. Wczoraj rozmawiałam z kuzynką mówiła mi że taki masaż to większy ból niż cały poród. Ze dziewczyny które wracały po masażu na sale to były całe popłakane. Więc jak ja wczoraj u lekarza usłyszałam o tym masażu to aż mi sie słabo zrobiło- na szczęscie powiedział że nie ma takiej potrzeby i lepiej poczekać aż samemu się coś zacznie. No a jak nie to wtedy już trudno 28 do szpitala i pewnie też to mnie czeka :( Tasmantowa gratuluje - jak fajnie że masz już to za sobą ! Anka 323 ja też wstawałam dziś średnio co pół h do sikania, to mnie wykonczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek ja chciałabym karmić piersią - nie powiem jest to na pewno wygoda! Ale nic na siłe jeśli będę mieć mało pokarmu a mały miałby płakać to już jestem zaopatrzona w jedno opakowanie mleka zastępczego. Siara u mnie jest od 5 miesiąca- wiec myślę że problemu z pokarmem mieć nie będę .. ale to się okaże już w praktyce. Strasznie bolą mnie sutki i nie wiem jak wytrzymam jeszcze karmienie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nadal chodzę z wielkim brzuchem :-) U mnie noc jak noc czyli nie najgorzej ale za to biodra bolą jak cholera, przy kazdej zmianie pozycji prawie krzyk. Dzisiaj wizyta w szpitalu, za godzinke wyjezdzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
Hej dziewczyny. Tak jak obiecałam zawisłam na klamce i jestem w szpitalu. Na wstępie miałam tylko 1,5 cm rozwarcia ale mam lekarza z tego szpitala więc mnie przyjęli. Założyli cewnik na szyjkę w celu zwiększenia rozwarcia i zaczęły się skurcze tak co 10 minut. Będę czekać do rana a jeśli to nie pomoże to oksytocyna a jeśli i ona nie pomoże to cesarka. Właściwie to wszystko gdyby nie to że jak mam skurcz to obgryzłabym ściany ale nie jest źle do wytrzymania na ta chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie w szpitalu... masakra wyszłam wkurzona jak nigdy... byłam tam prawie trzy godziny i nie powiedzieli mi nic po za tym ze wyniki badań z tamtego tygodnia są dobre,zrobili mi ktg i nawet nie powiedzieli jak wyszło,z lekarzem prowadzącym nawet się nie widziałam wszystko co usłyszałam a prawie nic mówiła mi położna i to z wielką łaską. im bliżej terminu to oni tam stają się tak obojętni ze ryczeć mi się chce. zachowują się jak bym miała wszystko wiedzieć, straszna była ta wizyta a za tydzień kolejna:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka ty to jestes udana :D :D No to kurczę szybkiej i owocnej akcji!! Czekamy na wieści ! Paula ale lipa :( Przypomnij kiedy masz termin?? Ja chyba nocy nie przespie z nerowo co mi jutro powiedza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula: ja tez jestem po wizycie i tez jestem wsciekła jak osa i chetnie wyladowalabym sie na czyms lub na kims wrrrrr Nic nowego u mnie mam doliczyc do terminu 10dni bo pierwsza ciaza jest przewaznie przenoszona. K...a mac. Kolejna wizyta za tydzien, mam wzisc ze soba torbe to samochodu w razie W. bo gdyby chcieli mnie zatrzymac w szpitalu.Powiedzialam ze mam nadzieje ze sie z nim nie zobacze w przyszlym tyg bo urodze jeszcze w tym :-) Wogóle badala mnie jakas studentka któa nawet nie zapytala czy moze!? A ja sie zatem zapytalam czy ma doswiadczenie ze dotyka mojego dziecka ... a ona na to: jestem studentką, a ja na to no to super !!! Dzisiaj jestem wielką suką która zaraz wybuchnie.. Płąkac mi sie chce. Pozatym nie wiecie ile kobiet bylo do innego lekarza bo byly po terminie, oni tutaj nie umieją liczyc na kiedy poród wypada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem wiesz :/ A ty masz termin z OM czy USG?? ( a ktory byl ktory??) Ojej jak mi tak jutro powiedza rozniose!!!!!!!!! :[[[ A to byla rutynowa wizyta czy zabukowana wczesniej jakos?? Bo serio nie wiem czemu od 33 t mam moja zabukowana jako indukcja w ksiazce;/ A z tymi studentkami to jest masakra ;( Ja wiem, ze sie uczyc trzeba ale.. Jak bylam u poloznej co mnie wyslala na badanie krwi i ktg.. to mialam wlasnie taka.. Bozeeee mierzyla mi cisnienie jak lezalam przez bluzke na ramieniu!!!!! mialam 100 na 55 kiedy wyslala mnie polozna na badanie bo mialam wysokie cisnienie tego dnia :o Do tego chciala mi pobrac krew nie z zyly w zgieciu łokcia ( bo nie wyszlo) ale nizej tak z 5 cm, gdzie sie krwi przecie nie boerze do teraz mam siniaka 2 tyg to bylo temu!! Ehhh masakra noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelowa: nie wiem czy mnie pytasz o termin czy paule? ale ja mialam z usg w Polsce na 23marca i z OM tez na 23 marca wiec czekamy niebawem sie okaze. Idę pod prysznic moze troche mi przejdzie kurwica z nerwicą.Moze gorszy mam i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
Moje drogie Panie,proponuje powiedzieć w szpitalu tak: mam skurcze i nie czuje ruchów dziecka. Może pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka: wolalabym nie klamac. Trzeba swoje przeczekać.U mnie nic sie nie dzieje, kompletnie nic. Moze któraś ruszyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, cały czas mam jeden termin, w porównaniu z moimi kolezankami i nawet siostrą to jestem jedyną osobą która ma jeden termin, tyle ze ja wiedzialam kiedy mialam OM i regularne miesiaczki, więc pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wrzucilam wlasnie do piekarnika placek zebre, pierwszy raz ten placek robię bo u nas przewaznie królują szarlotki, jabłeczniki, serniki i jakiesprzekladance. Pasuje coś do kawki upiec.Troche tez z nudów :-) z resztą u nas często jest ciasto i jak nie zrobię to mój się dopomina, ja to taka piekareczka jestem Angelowa jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie Wam pokrywaja w miare, tylko ja mam roznice tygodnia :/ Czuje sie bez zmian.. jakis sporadyczny skurczyk , bardziej pobolewanie brzucha 2 razy dziennie to zadna zapowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×